Úřední zprávy Zlínského KFS

 

Úřední zpráva

Datum

ÚZ 12

17. září 2021

ÚZ 11

10. září 2021

ÚZ 10

3. září 2021

ÚZ 9

27. srpna 2021

ÚZ 8

20. srpna 2021

ÚZ 7

13. srpna 2021

ÚZ 6

6. srpna 2021

ÚZ 5

30. července 2021

ÚZ 4

23. července 2021

ÚZ 3

16. července 2021

ÚZ 2

9. července 2021

ÚZ 1

2. července 2021

 

Úřední zpráva č. 12 Zlínský KFS – 17. září 2021

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS  ze dne 15. září 2021

Večerka Jiří – 97021534 – FC Morkovice – ZČN na 1 SU od 13.9.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Zubík Filip – 97110002 – TJ Sokol Ratiboř – ZČN na 2 SU od 12.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra     

Zádilský Tomáš - 89032405 – TJ Tatran Halenkov – ZČN na 3 SU od 13.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení

Němec Jakub – 03120739 - SK Spartak Hulín – ZČN na 1 SU od 12.9.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                          

Beňo Marcel – 83052012 – TJ Sokol Kateřinice – pokuta, 300,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí – kritika R bez hanlivých výroků            

FOTBAL Kunovice – 7220791 – pokuta 2.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 69/1d – porušení soutěžního řádu, kontumace utkání 2021720A2B0705 Kunovice – Osvětimany 0:3 kont.                                   

Paprskář Jaroslav – 99030002 – FK Vigantice – žádost o prominutí zbytku trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se vyhovuje částečně, trest se mění na 1 SU podm. do 16.11.2021

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání - 4 ŽK, pokuta, poplatek

 

Bartoš Michal                  93080872            Nedachlebice     4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

Jančařík Martin             98061652            Bojkovice           4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

Landa Jiří                         91111091            Choryně              4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

Fusek Jiří                          98031626            Lidečko               4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

Zelda Štěpán                     04071339            Malenovice        4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

 

STK:

 

Nedostatky v 7. kole soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

I.A-B

30705

Kunovice

-

Osvětimany

Pro DK 0:3 kont. za nedohrané utkání pro pokles pod 7 hráčů

 

D

I.B-B

50701

Březnice

-

Lužkovice

Neuzavřen H, pozdní zahájení kvůli VD

100

DH

KS-DA

80501

Bystřice pH-Slavkov pH

-

Fryšták

Neuzavřen H

100

H

KP-SZ

100501

Kunovice

-

Kroměříž B

Domácí duplicita AR1-T, Hosté duplicita AR2-T

50

DH

KP-SZ

100505

Holešov

-

Slavičín

Hosté duplicita AR2-AT1

50

H

KS-MZB

150303

Šumice

-

Dolní Němčí

Neuzavřen D ani H

100

DHR

KS-MZB

150304

Luhačovice

-

Strání

nedovolené nastoupení mladšího hráče 3x

150

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10907

Morkovice

-

Napajedla

So ÚZM Morkovice

KP

11003

Brumov

-

Nevšová

So ÚZM

KP

11006

Bystřice pH

-

Štítná nVl

So 14:00

KP

11106

Morkovice

-

Brumov

So ÚZM Morkovice

KP

11303

V. Karlovice

-

Kvasice

Ne ÚZM Karolinka

KP

11305

Morkovice

-

Luhačovice

So ÚZM Morkovice

I.A-B

30104

Těšnovice

-

Nivnice

So ÚZM

I.A-B

31002

Osvětimany

-

Nivnice

Ne ÚZM

I.A-B

31106

Nivnice

-

Nedachlebice

So ÚZM

I.B-B

51005

Veselá

-

Kostelec

So ÚZM

I.B-C

61201

O. N. Ves

-

Polešovice

Ne ÚZM

KP-D

71005

Staré Město

-

Kunovice

Ne 10:00

KS-DB

90505

Hluk

-

Tlumačov

23.9.21 17:00

KS-DB

90802

Jarošov

-

Nivnice

So 3h před ÚZM Bílovice

KS-DB

90804

Staré Město B

-

Hluk

So ÚZD

KS-DB

91106

Jarošov

-

Boršice

So 3h před ÚZM Bílovice

KS-SZB

140401

Hluk

-

Strání

Ne ÚZŽ

KS-MZB

150401

Hluk

-

Strání

Ne ÚZŽ

 

Úřední zpráva č. 11 Zlínský KFS – 10. září 2021

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS  ze dne 8. září 2021

Sporek Miroslav – 85120199 -  TJ Horní Lideč – ZČN na 1 SU od 5.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR 43/1 – narušení řádného průběhu hry   

Paprskář Jaroslav – 99030002 – FK Vigantice – ZČN na 2 SU od 5.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra     

Těthal Petr – 90091759 – TJ Nivnice - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Mikula Jiří – 94020668 -             TJ Buchlovice - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Brázdil Michal -              96030704 – TJ Těšnovice - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                          

Janoštík Radek – 92062253 -  TJ Těšnovice - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Holý Tomáš – 91071394 – TJ Partyzán Prlov - ZČN na 1 SU od 5.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                                        

Blažek Ondřej -               01020025 – FK Mladcová - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                          

Kubala Petr – 97041004 – TJ Sokol Vel. Ořechov - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Holba Jarolím – 96020227 – TJ Nedašov - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                          

Holba Petr – 94061161 -              TJ Nedašov – na základě protestu a videa bylo disciplinární řízení zastaveno, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR §99/3a,d – Rozhodnutí o zastavení disciplinárního řízení

Žák Robin – 99010948 – TJ Hor. Lideč -              žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §41 – žádosti se vyhovuje

Krchňáček Martin – 89040733 - žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §41 – žádosti se vyhovuje

Mikulec Michal – 95021362 – TJ Vlčnov - - žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §39/1 – žádosti se nevyhovuje

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání - 4 ŽK, pokuta, poplatek

 

Marek Jiří                        93111952            Nedašov              4 ŽK      100,- Kč              300,- Kč

Cigoš Michal                    95071653            Boršice                4 ŽK      100,- Kč              300,- Kč

Bětík Marek                     01090773            Kateřinice          4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

Valášek Josef                   83111079            Fryšták                              4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

Tvrdoň Pavel                   97021391            Choryně              4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

Šumbera Martin                            88071235            Zborovice           4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

Minařík Michal                              88062220            Vel. Ořechov     4 ŽK      100,- Kč              200,- Kč

 

STK:

 

Nedostatky v 6. kole soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

I.B-B

50604

Tečovice

-

Louky

nefunkční internetové připojení

100

D

KS-DB

90403

Tlumačov

-

Újezdec

Neuzavřen D

100

D

KP-MZ

110305

FC Zlín B

-

Rožnov pR

Domácí duplicita HP-VM

50

D

KS-SZA

120000

V. Karlovice

 

 

pozdě seznam hráčů sdruž. mužstva

200

D

KS-SZA

120000

Jarcová

 

 

pozdě seznam hráčů sdruž. mužstva

200

D

KS-SZA

120201

Louky

-

Bezměrov

Domácí duplicitaAR1-HP

50

D

KS-SZA

120204

V. Karlovice

-

Bystřice pH-Slavkov pH

Domácí duplicita AR1-VM

50

D

KS-MZA

130201

Louky

-

Bezměrov

není uveden HP

50

DR

KS-MZB

150201

Hluk

-

Luhačovice

nedovolené nastoupení mlad. hráče 3x

150

D

 

STK upozorňuje oddíly nejen mládežnické na dodržování Soutěžního řádu (zkráceně formulováno):

 

1.      Asistent rozhodčího a rozhodčí nesmí být členem družstva, tzn. že není povolena duplicita funkcí. Bez hlavního pořadatele a vedoucích mužstev nelze zahájit utkání. HP nesmí vykonávat žádnou jinou funkci. Duplicita funkcí příslušníků družstev není zakázána.

2.      Hráč v mládežnické kategorii může hrát za starší mužstvo, ale pouze v soutěži o 1 věkovou úroveň vyšší (pokud taková soutěž existuje). Vysvětlení: dorostenec může hrát za muže, pouze starší žák za dorost a mladší žák za starší žáky, za mladší žáky může nastoupit jen hráč starší přípravky.

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-B

30706

Hluk

-

Bojkovice

So 16:30

I.B-B

51001

Lužkovice

-

Slavkov pH

So ÚZM

I.B-C

60104

Zborovice

-

Zdounky

Ne ÚZM

I.B-C

60701

Zborovice

-

O. N. Ves

So 14:00

I.B-C

60806

Staré Město

-

Malenovice

Ne 10:30

KS-DA

80905

Hrachovec-Podlesí

-

Mladcová

So 10:00

KS-DB

90605

Staré Město B

-

Malenovice

Ne 13:30

KS-DB

90706

Nivnice

-

Tlumačov

So 10:00

KS-SZB

140302

Mařatice

-

FA Zlechov

28.9.21 9:30

KS-MZB

150302

Mařatice

-

FA Zlechov

28.9.21 11:15

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KS-DB

90505

Hluk

-

Tlumačov

16.9.21 17:00

 

Úřední zpráva č. 10 Zlínský KFS – 3. září 2021

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS  ze dne 1. září 2021

Gargulák Lukáš              - 93062038 – FC Val. Příkazy - ZČN na 1 SU od 30.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Gomola Erik - 00030483             - FC Rožnov p/R. - ZČN na 1 SU od 30.8.2021,  poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Krchňáček Martin – 89040733 – FK Dol. Němčí  - ZČN na 2 SU od 30.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení         

Pálka Roman – 93031775 – TJ Slavkov p/H. – ZČN na 1 SU od 29.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                          

Pavlica Jiří – 91101196 – TJ Slavkov p/H. – poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 99/3c – rozhodnutí o zastavení disciplinárního řízení  

Fantura Tomáš – 94120659 - 1.FC  Polešovice -  ZČN na 1 SU od 30.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                          

Mikliš Vít – 03070918 – TJ Sokol Újezdec-Těšov, ZČN na 2 SU od 30.8.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra     

Machala Marek – 03051156 TJ Sokol  Újezdec – Těšov, ZČN na 1 SU od 30.8.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                          

SFK ELKO Holešov B - 7210061              - pokuta 6.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 56/1, § 20/2d – nenastoupení družstva k utkání I.B tř. sk. B mužů Březnice – Holešov B    ,

kontumace utkání2021720A3B0502 Březnice – Holešov B 3:0 kont.                                           

TJ Sokol Val. Polanka – 7230491 – pokuta 10.000,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 56/1, § 20/2d – nenastoupení družstva k utkání KP mužů Luhačovice – Val. Polanka        ,

kontumace utkání2021720A1A0501Luhačovice – Val. Polanka 3:0 kont.                   

Kunorza Michal – 89121449 – TJ Ludkovice – žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se vyhovuje částečně, trest se mění na 1 SU podm. do 1.11.2021

 

STK:

 

 

O Pohár DATART Zlínského krajského fotbalového svazu 2021-22

 

Čtvrtfinále

 

1.9.21 17:00

 

 

 

 

 

40

Kvasice

-

Morkovice

 

3

:

3

3

:

4

41

Staré Město

-

Boršice

 

3

:

3

5

:

4

42

Kateřinice

-

Nedašov

 

3

:

2

 

 

 

43

Jaroslavice

-

Mladcová

 

0

:

4

 

 

 

 

Semifinále

 

27.4.22 16:30

 

 

 

 

 

44

Staré Město

-

Morkovice

 

 

 

 

 

 

 

45

Mladcová

-

Kateřinice

 

 

 

 

 

 

 

                   

Nedostatky v 5. kole soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

10501

Luhačovice

-

Val. Polanka

3:0 kont. za nedostavení se k MU - předáno DK

 

D

I.A-A

20403

Rožnov pR

-

Vlachovice

nedodáno video

500

D

I.A-A

20407

Juřinka

-

Franc. Lhota

nedodáno video

500

D

I.B-A

40506

Brumov B

-

Jablůnka

Neuzavřen ZoU

100

H

I.B-B

50502

Březnice

-

Holešov B

3:0 kont. za nedostavení se k MU - předáno DK

 

H

KS-DA

80205

Nedašov

-

Bystřice pH-Slavkov pH

nedovolené nastoupení mladšího hráče

50

D

KS-DA

80306

V. Karlovice

-

Příluky

nefunkční internetové připojení

100

D

KP-SZ

100201

Uh. Brod

 

 

pozdě soupiska

200

D

KP-SZ

100305

FC Zlín B

-

Rožnov pR

Domácí duplicita AR1-VM

50

D

KP-SZ

100305

FC Zlín B

-

Rožnov pR

Hosté duplicita AR2-VM

50

H

KS-SZB

140104

Šumice

-

Luhačovice

nedovolené nastoupení mladšího hráče

50

D

KS-MZB

150104

Šumice

-

Luhačovice

nedovolené nastoupení mladšího hráče 2x

100

H

 

STK upozorňuje oddíly nejen mládežnické na dodržování Soutěžního řádu (zkráceně formulováno):

 

1.      Asistent rozhodčího a rozhodčí nesmí být členem družstva, tzn. že není povolena duplicita funkcí. Bez hlavního pořadatele a vedoucích mužstev nelze zahájit utkání.

2.      Hráč v mládežnické kategorii může hrát za starší mužstvo, ale pouze v soutěži o 1 věkovou úroveň vyšší (pokud taková soutěž existuje). Vysvětlení: dorostenec může hrát za muže, pouze starší žák za dorost a mladší žák za starší žáky, za mladší žáky může nastoupit jen hráč starší přípravky.

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20803

Val. Meziříčí B

-

Kateřinice

Ne 13:30

I.A-B

30803

Osvětimany

-

Hluk

Ne 15:00

I.B-B

50806

Veselá

-

Lhota

So ÚZM

KS-DA

81104

Hrachovec-Podlesí

-

Bystřice pH-Slavkov pH

28.9.21 15:00

KS-DB

90301

Staré Město B

-

Prakšice

Ne 10:00 Rybníček

KS-DB

90406

Staré Město B

-

Morkovice

Ne 13:30

KS-DB

90406

Staré Město B

-

Morkovice

Ne 13:30 Rybníček

KS-DB

90602

Tlumačov

-

Zlechov

Ne ÚZD

KS-DB

91105

Tlumačov

-

Staré Město B

Ne ÚZD

KS-SZA

120202

Jarcová

-

V. Otrokovice

28.9.21 9:30 Jablůnka

KS-SZA

120204

V. Karlovice

-

Bystřice pH-Slavkov pH

So ÚZŽ N.Hrozenkov

KS-SZA

120303

V. Otrokovice

-

Napajedla

16.9.21 16:00

KS-MZA

130202

Jarcová

-

V. Otrokovice

28.9.21 11:15 Jablůnka

KS-MZA

130204

V. Karlovice

-

Bystřice pH-Slavkov pH

So ÚZŽ N.Hrozenkov

KS-MZA

130303

V. Otrokovice

-

Napajedla

16.9.21 17:45

 

Úřední zpráva č. 8 Zlínský KFS – 27. srpna 2021

 

DK: Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 25. srpna  2021

 

Podešva Jakub  - 97051438 – FC Vel.Karlovice - ZČN na 1 SU od 22.8.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Zlámal František – 91062412 – TJ JuřinkaZČN na 1 SU od 22.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Příhoda Jan – 97020685 – TJ Juřinka - ZČN na 1 SU od 22.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Žák Robin – 99010948 – TJ Hor. Lideč – ZČN na 3 SU od 23.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení

Plšek Dominik -               95061810 – SK Vlachovice - ZČN na 2 SU od 23.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení

Varga Marian -               87101358 – SK Slov. Vik. Bojkovice – ZČN na 1 SU od 23.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Pilka Stanislav – 92021758 - TJ Šumice – ZČN na 1 SU od 23.8.2021, poplatek 200,- Kč

 DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí          

Horák Lubomír               - 91101576 – FK  Jablůnka – ZČN na 1 SU od 23.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Gajdošík Tomáš – 76020793 – TJ Sokol Veselá – pokuta 2.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/2, § 20/2d  – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě    

Mikulec Michal               - 95021362 – TJ Vlčnov –  ZČN na 3 SU od 22.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/2  – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě

Šenkýř Matěj - 05010052 – FC Rožnov p/R. – ZČN na 1 SU od 18.8.2021m poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Winkler Vojtěch – 04110553 – SFK ELKO Holešov – ZČN na 1 SU od 22.8.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Brablenec David – 04010738  - TJ Nivnice - ZČN na 1 SU od 22.8.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Koudela Lukáš – 09060382 – FC              Slovácko B – ZČN na 1 SU od 22.8.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

TJ Těšnovice – 7210441 – pokuta 8.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §56/1, § 20/2d – nenastoupení družstva k mistrovskému utkání 2021720A2B0303 Osvětimany – Těšnovice, kontumace utkání 3:0

SK Hanácká Slavia Kroměříž – 7210641 – pokuta 1.000,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR §69/1e, § 20/2d porušení soutěžního řádu           . Kontumace utkání KP st. žáků 2021720E1A Kroměříž B – Holešov 0:3

 

STK:

 

Nedostatky ve 4. kole soutěží:

 

I.A-A

20000

Kateřinice

 

 

pozdě soupiska

400

D

I.A-A

20000

Hrachovec

 

 

pozdě soupiska

400

D

I.A-A

20305

Kelč

-

Rožnov pR

nedodáno video

500

D

I.A-A

20406

Bylnice

-

Horní Lideč

střídání 4x - R předán KR

300

D

I.A-B

30303

Osvětimany

-

Těšnovice

3:0 kont. za nedostavení se k MU - předáno DK

 

D

I.A-B

30304

Dolní Němčí

-

Bojkovice

pozdě dodáno video

500

D

I.B-A

40000

Dolní Bečva

 

 

pozdě soupiska

300

D

I.B-B

50302

Veselá

-

Mladcová

střídání 4x - R předán KR

300

D

KS-DA

80000

Hrachovec

 

 

pozdě seznam hráčů sdruž. mužstva

200

D

KS-DB

90000

Boršice

 

 

není seznam hráčů sdruž. mužstva

200

D

KS-DB

90204

Tlumačov

-

Dolní Němčí

Hosté duplicita AR2-AT1

50

H

KP-SZ

100201

Kroměříž B

-

Holešov

0:3 kont. za nast. 3 hráčů ze soupisky - předáno DK

 

D

KP-MZ

110000

FC Zlín B

 

 

není soupiska (ml.žáci v MŽA)

200

D

KS-SZA

120000

Napajedla

 

 

pozdě smlouva sdruž.mužstva

300

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20703

Kelč

-

Juřinka

28.10.21 14:00

I.A-A

21002

Val. Meziříčí B

-

Rožnov pR

Ne 13:30

I.A-A

21307

Val. Meziříčí B

-

Bylnice

Ne 13:30

I.A-B

30802

Bojkovice

-

Koryčany

Pá 16:30

I.B-A

40501

Slavičín B

-

Halenkov

6.11.21 14:00

I.B-A

51007

Chropyně

-

Lhota

So 10:15

I.B-C

60707

Ořechov

-

Zdounky

Ne ÚZM

KP-D

70504

Brumov-Val.Klobouky

-

Baťov

28.9.21 14:00

KP-D

70601

SK Zlín

-

Luhačovice

Pá 18:30

KP-D

70802

Bojkovice

-

Luhačovice

So 3h před ÚZM

KS-DB

90402

Nivnice

-

Hluk

Čt 17:00

KP-SZ

100701

Bojkovice

-

Kroměříž B

Ne ÚZŽ

KP-MZ

110701

Bojkovice

-

Kroměříž B

Ne ÚZŽ

KS-SZA

120202

Jarcová

-

V. Otrokovice

So ÚZŽ Jablůnka

KS-SZA

120504

Jarcová

-

Napajedla

So ÚZŽ Jablůnka

KS-MZA

130202

Jarcová

-

V. Otrokovice

So ÚZŽ Jablůnka

KS-MZA

130504

Jarcová

-

Napajedla

So ÚZŽ Jablůnka

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20604

Val. Meziříčí B

-

Vlachovice

Ne 13:30

I.A-A

20606

Juřinka

-

Podlesí

Pá 16:30

KS-DB

90406

Staré Město B

-

Morkovice

Ne 10:00

 

Změna zamítnuta soupeřem:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-B

30803

Osvětimany

-

Hluk

Pá 16:00

 

Úřední zpráva č. 8 Zlínský KFS – 20. srpna 2021

 

DK: Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 18. srpna  2021

 

Adámek Ondřej – 95051262 – TJ Sokol Val. Polanka - ZČN na 1 SU od 16.8.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Kunc Pavel -      83061250 – FC Rožnov p/R. - ZČN na 1 SU od 16.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

Gorčík Tomáš – 97090927 – SK Slov. Vik. Bojkovice - ZČN na 1 SU od 16.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Stojaspal Petr -                99041380 – TJ Nivnice -              ZČN na 3 SU od  16.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám

Jasný Michal -  98021036 – TJ Sokol Choryně – ZČN na 2 SU od 16.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §42/1 – surová hra      

Karamon Matyáš – 95021127 – FK Admira Hulín - ZČN na 1 SU od 16.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                          

Kroupa Kryštof – 02010785 TJ Vlčnov - ZČN na 1 SU od 16.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí           

 

STK:

O Pohár DATART Zlínského krajského fotbalového svazu 2021-22

 

Osmifinále

 

18.8.21 17:30

 

 

 

 penalty

32

Zborovice

-

Morkovice

3

:

4

 

 

 

33

Bystřice pH

-

Kvasice

1

:

2

 

 

 

34

Staré Město

-

Hluk

1

:

1

5

:

4

35

Boršice

-

Slušovice

2

:

1

 

 

 

36

Kateřinice

-

Brumov

4

:

1

 

 

 

37

V. Karlovice

-

Nedašov

0

:

1

 

 

 

38

Mladcová

-

Újezdec

6

:

3

 

 

 

39

Jaroslavice

-

Březnice

2

:

1

 

 

 

 

Čtvrtfinále

 

1.9.21 17:00

 

 

 

 

40

Kvasice

-

Morkovice

 

 

 

 

 

 

41

Staré Město

-

Boršice

 

 

 

 

 

 

42

Kateřinice

-

Nedašov

 

 

 

 

 

 

43

Jaroslavice

-

Mladcová

 

 

 

 

 

 

 

Nedostatky ve 3. kole soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

I.A-B

30303

Osvětimany

-

Těšnovice

3:0 kont. za nedostavení se k MU - předáno DK

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20606

Juřinka

-

Podlesí

So 9:30

I.B-C

60903

Velký Ořechov

-

Staré Město

Ne 10:00

KS-DA

80202

Příluky

-

Louky

28.9.21 13:00

KS-DB

90201

Prakšice

-

Hluk

25.8.21 17:00

KP-SZ

100204

Slavičín

-

Bojkovice

15.9.21 16:00

KP-SZ

100205

Brumov

-

Kunovice

8.9.21 16:30

KP-MZ

110204

Slavičín

-

Bojkovice

15.9.21 17:45

KP-MZ

110205

Brumov

-

Kunovice

8.9.21 18:15

KS-SPA

160201

Baťov

-

Morkovice

Po 17:00

KP

10603

Napajedla

-

Slušovice

Ne ÚZM

KS-DB

90206

Boršice

-

Staré Město B

Ne 3h před ÚZM

I.A-A

21305

Rožnov pR

-

Franc. Lhota

Ne ÚZM

I.A-A

20907

Rožnov pR

-

Hrachovec

Ne ÚZM

I.A-A

21106

Rožnov pR

-

Bylnice

Ne ÚZM

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20703

Kelč

-

Juřinka

28.9.21 15:00

 

Úřední zpráva č. 7 Zlínský KFS – 13. srpna 2021

 

DK:

Jankůj Martin – 84071494 – TJ Sokol Slavkov - ZČN na 1 SU od 9.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Motal Petr  – 94011081 –  FK Admira Hulín  ZČN na 1 SU od 9.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Sotolář Jiří  – 00031127 – SK Baťov 1930 - ZČN na  1 SU od 7.8.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Květák Radek – 00040239 – TJ Sokol Nevšová - ZČN na 1 SU od 9.8.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Holba Jarolím – 96020227 – TJ Nedašov - ZČN na 1 SU od 9.8.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Vávra Stanislav – 75050529 – FK Lhota - ZČN na 3 SU od 9.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 44/2 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování

Kunorza Michal – TJ Ludkovice - ZČN na 4 SU od 9.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1- tělesné napadení

Pleca Jaroslav – 43100046 – TJ Ludkovice – pokuta 500,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 44/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování

Skyba Aleš – 93070945 - SK Baťov 1930 – žádost o prominutí trestu, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 41 – žádosti se nevyhovuje

Jiskra Staré Město – 7220751 – pokuta 2.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 65/1b, § 65/1c, §20/2d – porušení povinností pořádajícího oddílu

SK Baťov 1930 – 7240401 – pokuta 6.000,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 66/1b, § 66/2b, § 66/2d, §20/2d- nesportovní chování fanoušků a jiných osob

 

STK: stávající vydané průkazy oddílových pomezních rozhodčích – laiků platí do 31.12.2021. V zimní přestávce se uskuteční nové školení pomezních rozhodčích a budou vydány nové průkazy.

 

Změna čl. 12 Rozpisu soutěží Zl KFS :

V průběhu utkání dospělých, každé družstvo:

·        může nasadit do hry maximálně 5 náhradníků

·        má nejvýše 3 možnosti střídání

·        může navíc provádět střídání v poločasové přestávce

 

UPOZORNĚNÍ PRO ODDÍLY I.A TŘ. DATART – POŘÁDAJÍCÍ ODDÍL MÁ ZA POVINNOST ZASLAT VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ, VE KTERÉM BYLA UDĚLENA ČERVENÁ KARTA !!!

 

Nedostatky ve 2. kole soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP-D

70203

Luhačovice

-

Brumov-Val.Klobouky

Domácí duplicita AR1-HP

50

D

KP-D

70207

V. Otrokovice

-

Uh. Brod

neuzavřen ZoU

50

H

I.A-A

20207

Bylnice

-

Juřinka

neuzavřen DaH, není video

 

 

 

Pozdě dodané soupisky:

 

KP

V. Karlovice

500

I.B-A

Krhová

300

KP-D

Kunovice

200

KP-D

Uh. Brod

200

 

Osmifinále Poháru DATART:

 

 

Osmifinále

 

18.8.21 17:30

32

Zborovice

-

Morkovice

33

Bystřice pH

-

Kvasice

34

Staré Město

-

Hluk

35

Boršice

-

Slušovice

36

Kateřinice

-

Brumov

37

V. Karlovice

-

Nedašov

38

Mladcová

-

Újezdec

39

Jaroslavice

-

Březnice

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20602

Rožnov pR

-

Kateřinice

Ne ÚZM

I.A-A

20903

Vlachovice

-

Franc. Lhota

Ne ÚZM

I.A-B

30405

Osvětimany

-

Dolní Němčí

Pá 16:30

I.B-A

40105

Choryně

-

Příluky

So ÚZM Lhotka

I.B-A

40503

Choryně

-

Hovězí

So ÚZM Lhotka

I.B-A

40901

Choryně

-

Halenkov

So ÚZM Lhotka

I.B-A

41206

Choryně

-

Brumov B

So ÚZM Lhotka

I.B-B

50501

Veselá

-

Lužkovice

So ÚZM

I.B-C

60507

Slavkov

-

Ořechov

Ne ÚZM

KP-D

71001

SK Zlín

-

Bojkovice

Pá 18:00

KS-DA

80203

Hrachovec

-

Kelč

So 3h před ÚZM Podlesí

KS-DA

80302

Bystřice pH

-

Mladcová

Ne 10:00 Slavkov pH

KS-DA

80501

Bystřice pH

-

Fryšták

Ne 10:00 Slavkov pH

KS-DA

80506

Příluky

-

Hrachovec

So 3h před ÚZM

KS-DA

80705

Příluky

-

Nedašov

So 3h před ÚZM

KS-DA

80706

Hrachovec

-

Napajedla

So 3h před ÚZM Podlesí

KS-DA

80905

Hrachovec

-

Mladcová

So 3h před ÚZM Podlesí

KS-DA

81004

Bystřice pH

-

Příluky

So 10:30 Slavkov pH

KP-SZ

100304

Baťov

-

Slavičín

6.10.21 16:30

KP-SZ

100404

Brumov

-

Baťov

So 15:00

KP-MZ

110304

Baťov

-

Slavičín

6.10.21 18:15

KP-MZ

110404

Brumov

-

Baťov

So 16:45

KS-SZA

120102

Bystřice pH

-

Napajedla

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-SZA

120301

Bystřice pH

-

Louky

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-SZA

120603

Bystřice pH

-

Bezměrov

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-MZA

130102

Bystřice pH

-

Napajedla

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-MZA

130301

Bystřice pH

-

Louky

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-MZA

130603

Bystřice pH

-

Bezměrov

So ÚZŽ Slavkov pH

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KS-DA

80202

Příluky

-

Louky

Ne 3h před ÚZM

KS-DB

90201

Prakšice

-

Hluk

25.8.21 17:00

 

 

Úřední zpráva č. 6 Zlínský KFS – 6. srpna 2021

 

DK:

Skyba Aleš – 93070945 – SK Baťov 1930 – ZČN na 2 SU od 2.8.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 42/1- surová hra

Gabko Michal – 94061105 – TJ Sokol Nevšová – ZČN na 1 SU od 2.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Januška Filip – 97041129 – TJ Štítná n/Vl. – ZČN na 1 SU od 2.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Blabla Lukáš – 87110885 – FC Dol. Bečva – ZČN na 1 SU od 2.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Na jednání DK dne 11.8.2021 v 16,00 hodin se dostaví HP Martinec Kamil 68080476 a VD Vlček Pavel 58070281 k objasnění nesportovního chování fanoušků v utkání Poháru DATART Staré Město – SK Baťov.

Na jednání DK dne 11.8.2021 v 16,00 hodin se dostaví VD Bršlica Hynek ID 72121197, k objasnění nesportovního chování fanoušků v utkání Poháru DATART Staré Město – SK Baťov.

 

STK: stávající vydané průkazy oddílových pomezních rozhodčích – laiků platí do 31.12.2021. V zimní přestávce se uskuteční nové školení pomezních rozhodčích a budou vydány nové průkazy.

 

Upozornění na čl. 12 Rozpisu soutěží Zl KFS :

V soutěžích Zl KFS věkové kategorie dospělých je možno v průběhu soutěžního utkání vystřídat 5 hráčů s tím, že v období od 81. minuty řádné hrací doby lze do konce utkání vystřídat nejvýše 3 hráče.

V průběhu utkání dospělých, každé družstvo:

·        může nasadit do hry maximálně 5 náhradníků

·        má nejvýše 3 možnosti střídání

·        může navíc provádět střídání v poločasové přestávce

 

UPOZORNĚNÍ PRO ODDÍLY I.A TŘ. DATART – POŘÁDAJÍCÍ ODDÍL MÁ ZA POVINNOST ZASLAT VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ, VE KTERÉM BYLA UDĚLENA ČERVENÁ KARTA !!!

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP<