Úřední zprávy Zlínského KFS

 

Úřední zpráva

Datum

ÚZ 16

15. října 2021

ÚZ 15

8. října 2021

ÚZ 14

1. října 2021

ÚZ 13

24. září 2021

ÚZ 12

17. září 2021

ÚZ 11

10. září 2021

ÚZ 10

3. září 2021

ÚZ 9

27. srpna 2021

ÚZ 8

20. srpna 2021

ÚZ 7

13. srpna 2021

ÚZ 6

6. srpna 2021

ÚZ 5

30. července 2021

ÚZ 4

23. července 2021

ÚZ 3

16. července 2021

ÚZ 2

9. července 2021

ÚZ 1

2. července 2021

 

Úřední zpráva č. 16 Zlínský KFS – 15. října 2021

 

DK:

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 13. října 2021

Lysák Josef – 91040594 – SK Bylnice – ZČN na 2 SU od 11.10.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení                            

Sedláček Robin – 07050839 – SK Louky – ZČN na 1 SU od 10.10.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry                  

Marušák Sebastian – 07070053 – SK Slov. Vik. Bojkovice – ZČN na 1 SU od 10.10.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Hradil Vojtěch - 03040556 – FC Malenovice – ZČN na 1 SU od 10.10.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Fijalík Jan – 04020979 -                 TJ Sokol Prakšice – ZČN na 1 SU od 10.10.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Král Jiří – 91091390 – FK LužkoviceZČN na 3 SU od 11.10.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení                            

Machalíček Radek – 82040835 – FK Příluky – ZČN na 1 SU od 11.10.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Smažinka Josef  - 95031297 – FC Morkovice – ZČN na 3 SU od 10.10.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení            

Šenkeřík David  - 01020044 – FC Brumov – ZČN na 1 SU od 10.10.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Flek Daniel – 96071725 – FOTBAL Kunovice – žádost o prominutí trestu, poplatek 200, Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se nevyhovuje

Červenka Petr – 82030186 – TJ Sokol Veselá – žádost o prominutí trestu, poplatek 200, Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se nevyhovuje

FK Chropyně – 7210561 – pokuta 500,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 69/1b, 20/2 d – porušení soutěžního řádu, kontumace utkání st. žáků v KS sk. A Chropyně – V.Otrokovice 0:3 kont.

FK Chropyně – 7210561 – pokuta 500,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 69/1b, 20/2 d – porušení soutěžního řádu, výsledek utkání ml. žáků v KS sk. A Chropyně – V.Otrokovice 1:11 zůstává v platnosti.

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání - 4 ŽK, pokuta, poplatek

 

Ondřej Václav                    97010347             Šumice                  4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Velcr Miroslav                   96070373             Zlechov                                4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Janoštík Radek                  92062253             Těšnovice            4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Ryška Tomáš                      90071903             Koryčany            4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Šmehlík Jakub                   93030436             Dol. Němčí           4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Čtvrtníček Ondřej             84061144             Nedachlebice      4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Horák Lubomír                 91101576             Jablůnka              4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Staněk Martin                    94041815             Choryně               4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Novosad Jan                       87030611             Prlov                     4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Grygar Jakub                    89120825             Krhová                 4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Kolouch Tomáš                 93061730             Vlachovice          4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Škařupa Martin                 91021399             Kelč                       4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Fojtík Josef                         94081595             Nedašov               4 ŽK                      100,- Kč                                300,- Kč

Žáček Ondřej                     92021328             Baťov 1930         4 ŽK                      100,- Kč                                300,- Kč

Sotolář Jiří                         00031127             Baťov 1930         4 ŽK                      100,- Kč                                300,- Kč

Mrázek Ondřej                  87090828             Zdounky              4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Haloda Tomáš                   90010726             Mladcová            4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

Kadlčík Denis                     02090532             Vel. Ořechov       4 ŽK                      100,- Kč                                200,- Kč

 

STK:

 

Termínová listina v příloze

 

Nedostatky v 11. kole:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

11106

Morkovice

-

Brumov

Nevhodné výroky hlasatele popsány ve zprávě DFA.

500

D

KP-MZ

110902

FC Zlín B

-

Bojkovice

Neuzavřen H

100

H

KS-SZA

120701

V. Otrokovice

-

Louky

nefunkční internetové připojení

100

D

KS-MZA

130701

V. Otrokovice

-

Louky

nefunkční internetové připojení

100

D

KS-MZB

150702

Luhačovice

-

Mařatice

nedovolené nastoupení mladšího hráče

50

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20105

Podlesí

-

Vigantice

So ÚZM

I.A-B

30103

Zlechov

-

Bojkovice

So ÚZM

I.B-A

40101

Hovězí

-

Halenkov

So ÚZM

I.B-A

40106

Krhová

-

Prlov

So ÚZM obr.poř. Prlov

I.B-B

50103

Veselá

-

Slavkov pH

So ÚZM

I.B-B

50106

Lhota

-

Jaroslavice

So ÚZM

I.B-C

60107

Velký Ořechov

-

Vlčnov

So ÚZM

KP-SZ

100705

Staré Město

-

Brumov

28.10.21 10:30

KP-SZ

101104

Rožnov pR

-

Kunovice

So ÚZŽ Dol.Bečva

KP-MZ

110705

Staré Město

-

Brumov

28.10.21 12:15

KP-MZ

111104

Rožnov pR

-

Kunovice

So ÚZŽ Dol.Bečva

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

 

KP

11303

V. Karlovice

-

Kvasice

Ne ÚZM - zamítnuto

 

Úřední zpráva č. 15 Zlínský KFS – 8. října 2021

 

DK:

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 6. října 2021

 

Havlík Patrik – 00090441 – TJ Šumice – ZČN na 1 SU od 4.10.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry   

Naňák Petr – 97111167 – FC Fryšták – ZČN na 1 SU od 4.10.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Kalina Adam – 94120934 – SK Slov.Vik. Bojkovice – ZČN na 1 SU od 4.10.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Dvořák Hynek – 93080681 – TJ Sokol Kostelec – ZČN na 1 SU od 3.10.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Bihári Radek – 90120055 – FOTBAL Kunovice – ZČN na 4 SU od 4.10.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1, § 45/1 – Tělesné napadení a pohoršující, urážlivé a ponižující chování vůči delegované osobě

Flek Daniel – 96071725 – FOTBAL Kunovice – ZČN na 2 SU od 4.10.2021, poplatek 200,- Kč             

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra

Dujka Jan – 89121176 – Velký Ořechov žádost o prominutí zbytku trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se vyhovuje částečně, trest se mění na 1 SU podm. do 6.12.2021

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání - 4 ŽK, pokuta, poplatek

 

Mikliš Vít                            03070918             Újezdec                                4 ŽK       50,- Kč                 100,- Kč

Kostka Jan                          85011093             Malenovice                         4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Petružela Lukáš                99061548             Vidče                                    4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Kučera Ondřej                   79091956             Fryšták                                4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Otepka Ondřej                   96071431             Slušovice                             4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Bršlica Adam                     01040651             SK Baťov 1930                  4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Otrusiník Radim               98090718             Nivnice                                 4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Kalina Adam                      94120934             Bojkovice                            4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Petrucha Michal                               96030223             Osvětimany                        4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Zelinka Adam                    91120917             Hluk                                      4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Švach Michal                     97090741             Slavičín                                               4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Klvaňa Pavel                     96071367             Poličná                                 4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Holý Tomáš                        91071394             Prlov                                    4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

 

STK:

Důležitá upozornění pro oddíly a rozhodčí:

1.       Utkání se hraje na hřišti, které je uvedeno v IS FAČR, v případě změny hřiště před utkáním musí být uvedena dohoda soupeřů v Zápise o utkání. (Od 15. října může domácí oddíl volit povrch hřiště dle povětrnostních podmínek a soupeř musí rozhodnutí respektovat).

2.       Dle Rozpisu soutěží Zl KFS čl. 9.2. – Střídání je umožněno i náhradníkům, kteří nejsou uvedeni v Zápise o utkání před jeho zahájením.

 

Nedostatky v 10. kole:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KS-DB

90806

Dolní Němčí

-

Malenovice

Hosté duplicita AR2-VM

50

H

KS-SZA

120604

Chropyně

-

V.Otrokovice

Pro DK: 0:3 kont. hráno na jiném než nahlášeném hřišti (protest H)

 

D

KS-MZA

130601

Louky

-

Napajedla

neuveden HP

50

D

KS-MZA

130604

Chropyně

-

V.Otrokovice

Pro DK: 1:11 kont. (výsledek dosažený na hřišti ponechán) hráno na jiném než nahlášeném hřišti (protest H)

 

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10103

Luhačovice

-

Napajedla

Ne 13:30

KP

11303

V. Karlovice

-

Kvasice

So ÚZM

I.A-A

21303

Kateřinice

-

Podlesí

Ne ÚZM

I.A-B

30102

Buchlovice

-

Osvětimany

So ÚZM

I.A-B

31307

Osvětimany

-

Nedachlebice

So 13:00

I.B-B

51306

Slavkov pH

-

Holešov B

So ÚZM

I.B-B

51307

Tečovice

-

Mladcová

So ÚZM

KP-D

71005

Staré Město

-

Kunovice

28.10.21 10:00

KP-D

71205

Strání

-

Holešov

So 13:30

KP-D

71303

Holešov

-

Slavičín

Ne 10:00

KP-D

71306

Bojkovice

-

Uh. Brod

So 10:30

KS-DA

80903

V. Karlovice

-

Bystřice pH-Slavkov pH

Ne 10:00 N.Hrozenkov

KS-DB

91003

Staré Město B

-

Nivnice

Ne 10:00 Rybníček

KP-SZ

100904

Staré Město

-

FC Slovácko B

So 11:00

KP-MZ

110904

Staré Město

-

FC Slovácko B

So 12:45

KS-SZB

140804

Luhačovice

-

Šumice

Pá 17:00 UT

KS-MZB

150804

Luhačovice

-

Šumice

Pá 18:45 UT

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

11303

V. Karlovice

-

Kvasice

Ne ÚZM

I.A-A

20105

Podlesí

-

Vigantice

So ÚZM

 

Úřední zpráva č. 14 Zlínský KFS – 1. října 2021

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 29. září 2021

Slovák Jiří – 92101989 – FK Vigantice – ZČN na 1 SU od 26.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry   

Križko Petr – 76010487 – SK Bylnice – ZČN na 1 SU od 26.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Kovalčík Richard – 93032524 – TJ Hor. Lideč – ZČN na 1 SU od 26.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry   

Šustr Václav – 89041817 - TJ Sokol Jankovic – ZČN na 1 SU od 27.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Červenka Petr – 82030186 – TJ Sokol Veselá – ZČN na 4 SU od 26.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 - pohoršující, urážlivé nebo ponižující jednání vůči delegované osobě                                            

Dujka Tomáš – 82120613 – TJ Sokol Veselá – ZČN na 1 SU od 26.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Gajdošík Tomáš – 76020793 – TJ Sokol Veselá – pokuta 5.000,- Kč, zákaz výkonu funkce podle § 24 DŘ FAČR a to ve všech funkcích v § 24 odst. 1 DŘ do 15.11.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/2, § 20/2d, § 20/8 - pohoršující, urážlivé nebo ponižující jednání vůči delegované osobě               

Hradil Dominik – 96110743 – FK Chropyně – ZČN na 1 SU od 26.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry   

Velcr Miroslav – 96070373 – SK Zlechov – ZČN na 1 SU od 27.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Filipský Petr – 85070703 – SK Boršice – ZČN na 1 SU od 26.9.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Maršálek Milan – 7120414 – ČSK Uh.Brodpokuta 500,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 - pohoršující, urážlivé nebo ponižující jednání vůči delegované osobě             

Výstup Stanislav – 90010815 – SK Boršice – pokuta 500,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující jednání vůči delegovaným osobám      

ČSK Uh. Brod -  7220601 – pokuta 800,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 66/1a – nesportovní chování fanoušků a jiných osob                       

TJ Nedašov – 7240371 – pokuta 15.000,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 69/4, § 20/2d – odhlášení družstva dorostu z KS dorostu sk. A

Zubík Filip – 97110002 – TJ Sokol Ratiboř – žádost o prominutí zbytku trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 41/1 – žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 29.9.2021

Zádilský Tomáš – 89032405 – TJ Tatran Halenkov – žádost o prominutí zbytku trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se vyhovuje částečně, trest se mění na 1 SU podm. do 15.11.2021

Gorčík Tomáš – 97090927 - žádost o prominutí zbytku trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se vyhovuje částečně, trest se mění na 1 SU podm. do 15.11.2021

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání - 4 ŽK, pokuta, poplatek

 

KP

Křivánek Lukáš

97081347

Bystřice pH

4

    100 Kč

     300 Kč

KP

Píšek Jan

85121345

V. Karlovice

4

    100 Kč

     300 Kč

KP

Štuler Tomáš

89032285

V. Karlovice

4

    100 Kč

     300 Kč

I.A-A

Filák Tomáš

97080680

Franc. Lhota

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-A

Orság Michal

89020088

Hrachovec

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-A

Maléř Tomáš

3030042

Rožnov pR

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-A

Polách Lukáš

89021064

Val. Příkazy

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-A

Křižan Dalibor

85070968

Vigantice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-A

Hovězák Jaroslav

95090965

Vlachovice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-A

Plšek Dominik

95061810

Vlachovice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-B

Kaňa Dominik

1021059

Koryčany

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-A

Holý Tomáš

91071394

Prlov

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-A

Sovák Petr

85101565

Ratiboř

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-C

Blaha Radoslav

97080096

Jankovice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-C

Šustr Václav

89041817

Jankovice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-C

Kusenda Pavel

88051970

Tlumačov

4

    100 Kč

     200 Kč

 

STK:

 

Nedostatky v 9. kole:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

10904

Slušovice

-

Boršice

velmi nekvalitní video

400

D

I.A-A

20902

Kelč

-

Horní Lideč

nezaslané video s ČK

500

D

I.A-A

20906

Vigantice

-

Val. Meziříčí B

nezaslané video s ČK

500

D

I.A-B

30807

Těšnovice

-

Dolní Němčí

nezaslané video s ČK

500

D

I.B-A

40902

Krhová

-

Dolní Bečva

Domácí duplicitaAR1-HP

50

D

KS-DA

81104

Hrachovec

-

Bystřice pH

Domácí duplicita AR2-T

50

D

KP-SZ

100601

Kroměříž B

-

Rožnov pR

Domácí duplicita AR2-VM (oprava)

50

D

KP-SZ

100704

Holešov

-

Uh. Brod

Pro DK: nevhodné chování AR2

 

H

KP-MZ

110704

Holešov

-

Uh. Brod

Pro DK: nevhodné chování diváků H

 

H

KS-SZA

120202

Jarcová

-

V. Otrokovice

Domácí duplicita AR1-AT2

50

D

KS-SZB

140503

Luhačovice

-

FA Zlechov

Hosté duplicita AR2-AT1

50

H

KS-MZB

150503

Luhačovice

-

FA Zlechov

nedovolené nastoupení mladšího hráče

50

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.B-A

40805

Ratiboř

-

Lidečko

6.11.21 13:30

I.B-B

41204

Slavičín B

-

Příluky

Pá 18:30

I.B-B

51204

Veselá

-

Ludkovice

So ÚZM

I.B-C

61107

Tlumačov

-

Polešovice

7.11.21 13:30

I.B-C

61307

Polešovice

-

Uh. Ostroh

So ÚZM

KP-D

70104

Strání

-

Rožnov pR

So 13:30

KP-D

70307

Kunovice

-

Holešov

6.11.21 14:00

KP-D

71004

Uh. Brod

-

Holešov

28.10.21 10:00

KP-D

71305

Rožnov pR

-

Staré Město

Ne 10:00 Zašová

KS-DB

90804

Staré Město B

-

Hluk

6.11.21 10:00

KP-SZ

100701

Bojkovice

-

Kroměříž B

28.9.21 9:30

KP-SZ

100706

Rožnov pR

-

Slavičín

28.10.21 9:30

KP-SZ

100801

Kroměříž B

-

Slavičín

4.11.21 16:00 UT

KP-SZ

101104

Rožnov pR

-

Kunovice

So ÚZŽ Zašová

KP-MZ

110701

Bojkovice

-

Kroměříž B

28.9.21 11:15

KP-MZ

110706

Rožnov pR

-

Slavičín

28.10.21 11:15

KP-MZ

110801

Kroměříž B

-

Slavičín

4.11.21 17:45 UT

KP-MZ

111104

Rožnov pR

-

Kunovice

So ÚZŽ Zašová

KS-SZA

120604

Chropyně

-

V. Otrokovice

So 8:45

KS-SZA

120704

Napajedla

-

V. Karlovice

So ÚZŽ obr.poř. Karolinka

KS-SZA

121002

V. Karlovice

-

Chropyně

Ne ÚZŽ

KS-MZA

130604

Chropyně

-

V. Otrokovice

So 10:15

KS-MZA

130704

Napajedla

-

V. Karlovice

So ÚZŽ obr.poř. Karolinka

KS-MZA

131002

V. Karlovice

-

Chropyně

Ne ÚZŽ

KS-SZB

140803

Strání

-

Mařatice

So ÚZŽ

KS-SZB

141004

Strání

-

Luhačovice

So ÚZŽ

KS-MZB

150803

Strání

-

Mařatice

So ÚZŽ

KS-MZB

151004

Strání

-

Luhačovice

So ÚZŽ

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

Domácí

 

hosté

termín

KP-D

71005

Staré Město

-

Kunovice

odloženo Covid

KP-D

71205

Strání

-

Holešov

So 13:30

 

Úřední zpráva č. 13 Zlínský KFS – 24. září 2021

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 22. září 2021

Oplt Marek – 93090398 – FC Morkovice – ZČN na 1 SU od 19.9.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Zbranek Ondřej – 87010064 – TJ Sokol Val. Polanka – ZČN na 1 SU od 19.9.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Punčochář Libor – 02100675 – TJ Sokol Val. Polanka – ZČN na 1 SU od 20.9.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry   

Gorčík Tomáš – 97090927 – SK Sl.Vik.BojkoviceZČN na 2 SU od 18.9.2021, poplatek 200,-

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení

Bída Ivo – 86010268 – FK Dol. Němčí – ZČN na 1 SU od 20.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Pastuszek Lukáš – 91010735 – TJ Jiskra Krhová – ZČN na 1 SU od 20.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Tvrdoň Luboš -  93120072 – TJ Sokol Choryně – ZČN na 3 SU od 20.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – Surová hra       

Dujka Jan – 89121176 – TJ Sokol Vel.Ořechov – ZČN na 2 SU od 20.9.2021, poplatek 200,-

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení

Licov Martin – 03070371 – FC Vik. Otrokovice – ZČN na 2 SU od 20.9.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – Surová hra       

Hamalčík David – 05020797 – FC TVD Slavičín – ZČN na 1 SU od 19.9.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Pešat David – 06061231 – SK Louky – ZČN na 1 SU od 19.9.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Polášek Adam -  05020395 – SK Spartak Hulín – ZČN na 1 SU od 20.9.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Hrabovský Matěj – 08020253 – TJ Sokol Jarcová – ZČN na 1 SU od 19.9.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Šimčík Michal – 85101773 – FK Dol. Němčí – pokuta 300,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě

Zubík Filip – 97110002 – TJ Sokol Ratiboř – žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 41 – žádosti se nevyhovuje (nesplnění podmínek)

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání - 4 ŽK, pokuta, poplatek

 

I.A-A

Košut Zdeněk

84110987

Podlesí

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-A

Drda Milan

84081612

Vidče

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-B

Vacula Daniel

76091506

Bojkovice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-B

Šuranský Ondřej

90062135

Nedachlebice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-C

Maštalíř Jiří

94120072

Slavkov

4

    100 Kč

     200 Kč

 

STK:

Nedostatky v 8. kole:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KS-DA

80000

Nedašov

 

 

pro DK: odhlášení mužstva ze soutěže

 

D

KS-DA

80601

Fryšták

-

Hrachovec-Podl.

Hosté duplicita AR2-VM

50

H

KS-DB

90605

Staré Město B

-

Malenovice

Hosté duplicita AR2-VM

50

H

KP-SZ

100601

Kroměříž B

-

Rožnov pR

Hosté duplicita AR2-VM

50

H

KP-MZ

110604

Uh. Brod

-

FC Zlín B

Neuzavřen H

100

H

KP-MZ

110604

Uh. Brod

-

FC Zlín B

Nedovolené nastoupení mladšího hráče

50

D

KS-SZB

140401

Hluk

-

Strání

Domácí duplicitaAR1-HP

50

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

21107

Hrachovec

-

Val. Meziříčí B

So ÚZM

I.B-C

60904

Vlčnov

-

Topolná

6.11.21 13:30

I.B-C

61303

Slavkov

-

Jankovice

Ne ÚZM

KP-D

71103

Kunovice

-

Strání

So 12:00

KS-DB

90103

Morkovice

-

Tlumačov

Ne 10:00

KS-DB

90701

Dolní Němčí

-

Prakšice

28.10.21 14:00

KS-DB

90704

Hluk

-

Boršice

So 11:00

KS-DB

90704

Hluk

-

Boršice

Ne 9:30

KS-DB

90706

Nivnice

-

Tlumačov

28.10.21 13:00

KS-DB

90905

Nivnice

-

Boršice

So 10:00

KP-SZ

100705

Staré Město

-

Brumov

28.10.21 9:30

KP-MZ

110705

Staré Město

-

Brumov

28.10.21 11:15

KS-SZA

120403

V. Karlovice

-

V. Otrokovice

28.10.21 9:30

KS-SZA

120404

Bystřice pH-Slavkov pH

-

Chropyně

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-MZA

130403

V. Karlovice

-

V. Otrokovice

28.10.21 11:15

KS-MZA

130404

Bystřice pH-Slavkov pH

-

Chropyně

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-SZB

140402

Dolní Němčí

-

Luhačovice

28.9.21 9:30

KS-MZB

150402

Dolní Němčí

-

Luhačovice

28.9.21 11:15

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.B-A

40805

Ratiboř

-

Lidečko

28.10.21 13:30 ???

KS-SZA

120604

Chropyně

-

V. Otrokovice

2.10.21 8:45

KS-MZA

130604

Chropyně

-

V. Otrokovice

2.10.21 10:15

 

Úřední zpráva č. 12 Zlínský KFS – 17. září 2021

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS  ze dne 15. září 2021

Večerka Jiří – 97021534 – FC Morkovice – ZČN na 1 SU od 13.9.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Zubík Filip – 97110002 – TJ Sokol Ratiboř – ZČN na 2 SU od 12.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra       

Zádilský Tomáš - 89032405 – TJ Tatran Halenkov – ZČN na 3 SU od 13.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení

Němec Jakub – 03120739 - SK Spartak Hulín – ZČN na 1 SU od 12.9.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Beňo Marcel – 83052012 – TJ Sokol Kateřinice – pokuta, 300,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí – kritika R bez hanlivých výroků  

FOTBAL Kunovice – 7220791 – pokuta 2.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 69/1d – porušení soutěžního řádu, kontumace utkání 2021720A2B0705 Kunovice – Osvětimany 0:3 kont.                                     

Paprskář Jaroslav – 99030002 – FK Vigantice – žádost o prominutí zbytku trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se vyhovuje částečně, trest se mění na 1 SU podm. do 16.11.2021

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání - 4 ŽK, pokuta, poplatek

 

I.A-B

Bartoš Michal

93080872

Nedachlebice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-B

Jančařík Martin

98061652

Bojkovice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-A

Landa Jiří

91111091

Choryně

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-A

Fusek Jiří

98031626

Lidečko

4

    100 Kč

     200 Kč

KS-DB

Zelda Štěpán

04071339

Malenovice

4

    100 Kč

     200 Kč

 

STK:

 

Nedostatky v 7. kole soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

I.A-B

30705

Kunovice

-

Osvětimany

Pro DK 0:3 kont. za nedohrané utkání pro pokles pod 7 hráčů

 

D

I.B-B

50701

Březnice

-

Lužkovice

Neuzavřen H, pozdní zahájení kvůli VD

100

DH

KS-DA

80501

Bystřice pH-Slavkov pH

-

Fryšták

Neuzavřen H

100

H

KP-SZ

100501

Kunovice

-

Kroměříž B

Domácí duplicita AR1-T, Hosté duplicita AR2-T

50

DH

KP-SZ

100505

Holešov

-

Slavičín

Hosté duplicita AR2-AT1

50

H

KS-MZB

150303

Šumice

-

Dolní Němčí

Neuzavřen D ani H

100

DHR

KS-MZB

150304

Luhačovice

-

Strání

nedovolené nastoupení mladšího hráče 3x

150

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10907

Morkovice

-

Napajedla

So ÚZM Morkovice

KP

11003

Brumov

-

Nevšová

So ÚZM

KP

11006

Bystřice pH

-

Štítná nVl

So 14:00

KP

11106

Morkovice

-

Brumov

So ÚZM Morkovice

KP

11303

V. Karlovice

-

Kvasice

Ne ÚZM Karolinka

KP

11305

Morkovice

-

Luhačovice

So ÚZM Morkovice

I.A-B

30104

Těšnovice

-

Nivnice

So ÚZM

I.A-B

31002

Osvětimany

-

Nivnice

Ne ÚZM

I.A-B

31106

Nivnice

-

Nedachlebice

So ÚZM

I.B-B

51005

Veselá

-

Kostelec

So ÚZM

I.B-C

61201

O. N. Ves

-

Polešovice

Ne ÚZM

KP-D

71005

Staré Město

-

Kunovice

Ne 10:00

KS-DB

90505

Hluk

-

Tlumačov

23.9.21 17:00

KS-DB

90802

Jarošov

-

Nivnice

So 3h před ÚZM Bílovice

KS-DB

90804

Staré Město B

-

Hluk

So ÚZD

KS-DB

91106

Jarošov

-

Boršice

So 3h před ÚZM Bílovice

KS-SZB

140401

Hluk

-

Strání

Ne ÚZŽ

KS-MZB

150401

Hluk

-

Strání

Ne ÚZŽ

 

Úřední zpráva č. 11 Zlínský KFS – 10. září 2021

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS  ze dne 8. září 2021

Sporek Miroslav – 85120199 -  TJ Horní Lideč – ZČN na 1 SU od 5.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR 43/1 – narušení řádného průběhu hry      

Paprskář Jaroslav – 99030002 – FK Vigantice – ZČN na 2 SU od 5.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra       

Těthal Petr – 90091759 – TJ Nivnice - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Mikula Jiří – 94020668 - TJ Buchlovice - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Brázdil Michal - 96030704 – TJ Těšnovice - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Janoštík Radek – 92062253 -  TJ Těšnovice - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Holý Tomáš – 91071394 – TJ Partyzán Prlov - ZČN na 1 SU od 5.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                                              

Blažek Ondřej - 01020025 – FK Mladcová - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Kubala Petr – 97041004 – TJ Sokol Vel. Ořechov - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Holba Jarolím – 96020227 – TJ Nedašov - ZČN na 1 SU od 6.9.2021, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Holba Petr – 94061161 - TJ Nedašov – na základě protestu a videa bylo disciplinární řízení zastaveno, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR §99/3a,d – Rozhodnutí o zastavení disciplinárního řízení

Žák Robin – 99010948 – TJ Hor. Lideč - žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §41 – žádosti se vyhovuje

Krchňáček Martin – 89040733 - žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §41 – žádosti se vyhovuje

Mikulec Michal – 95021362 – TJ Vlčnov - žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §39/1 – žádosti se nevyhovuje

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání - 4 ŽK, pokuta, poplatek

 

KP

Cigoš Michal

95071653

Boršice

4

    100 Kč

     300 Kč

KP

Marek Jiří

93111952

Nedašov

4

    100 Kč

     300 Kč

I.A-A

Bětík Marek

01090773

Kateřinice

4

    100 Kč

     200 Kč

I.A-B

Valášek Josef

83111079

Fryšták

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-A

Tvrdoň Pavel

97021391

Choryně

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-C

Minařík Michal

88062220

Velký Ořechov

4

    100 Kč

     200 Kč

I.B-C

Šumbera Martin

88071235

Zborovice

4

    100 Kč

     200 Kč

 

 

STK:

 

Nedostatky v 6. kole soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

I.B-B

50604

Tečovice

-

Louky

nefunkční internetové připojení

100

D

KS-DB

90403

Tlumačov

-

Újezdec

Neuzavřen D

100

D

KP-MZ

110305

FC Zlín B

-

Rožnov pR

Domácí duplicita HP-VM

50

D

KS-SZA

120000

V. Karlovice

 

 

pozdě seznam hráčů sdruž. mužstva

200

D

KS-SZA

120000

Jarcová

 

 

pozdě seznam hráčů sdruž. mužstva

200

D

KS-SZA

120201

Louky

-

Bezměrov

Domácí duplicitaAR1-HP

50

D

KS-SZA

120204

V. Karlovice

-

Bystřice pH-Slavkov

Domácí duplicita AR1-VM

50

D

KS-MZA

130201

Louky

-

Bezměrov

není uveden HP

50

DR

KS-MZB

150201

Hluk

-

Luhačovice

nedovolené nastoupení ml. hráče 3x

150

D

 

STK upozorňuje oddíly nejen mládežnické na dodržování Soutěžního řádu (zkráceně formulováno):

 

1.       Asistent rozhodčího a rozhodčí nesmí být členem družstva, tzn. že není povolena duplicita funkcí. Bez hlavního pořadatele a vedoucích mužstev nelze zahájit utkání. HP nesmí vykonávat žádnou jinou funkci. Duplicita funkcí příslušníků družstev není zakázána.

2.       Hráč v mládežnické kategorii může hrát za starší mužstvo, ale pouze v soutěži o 1 věkovou úroveň vyšší (pokud taková soutěž existuje). Vysvětlení: dorostenec může hrát za muže, pouze starší žák za dorost a mladší žák za starší žáky, za mladší žáky může nastoupit jen hráč starší přípravky.

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-B

30706

Hluk

-

Bojkovice

So 16:30

I.B-B

51001

Lužkovice

-

Slavkov pH

So ÚZM

I.B-C

60104

Zborovice

-

Zdounky

Ne ÚZM

I.B-C

60701

Zborovice

-

O. N. Ves

So 14:00

I.B-C

60806

Staré Město

-

Malenovice

Ne 10:30

KS-DA

80905

Hrachovec-Podlesí

-

Mladcová

So 10:00

KS-DB

90605

Staré Město B

-

Malenovice

Ne 13:30

KS-DB

90706

Nivnice

-

Tlumačov

So 10:00

KS-SZB

140302

Mařatice

-

FA Zlechov

28.9.21 9:30

KS-MZB

150302

Mařatice

-

FA Zlechov

28.9.21 11:15

 

Neschválené termínové změny – schází souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KS-DB

90505

Hluk

-

Tlumačov

16.9.21 17:00

 

Úřední zpráva č. 10 Zlínský KFS – 3. září 2021

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS  ze dne 1. září 2021

Gargulák Lukáš - 93062038 – FC Val. Příkazy - ZČN na 1 SU od 30.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Gomola Erik - 00030483 - FC Rožnov p/R. - ZČN na 1 SU od 30.8.2021,  poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry   

Krchňáček Martin – 89040733 – FK Dol. Němčí  - ZČN na 2 SU od 30.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení            

Pálka Roman – 93031775 – TJ Slavkov p/H. – ZČN na 1 SU od 29.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Pavlica Jiří – 91101196 – TJ Slavkov p/H. – poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 99/3c – rozhodnutí o zastavení disciplinárního řízení      

Fantura Tomáš – 94120659 - 1.FC  Polešovice -  ZČN na 1 SU od 30.8.2021, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Mikliš Vít – 03070918 – TJ Sokol Újezdec-Těšov, ZČN na 2 SU od 30.8.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra       

Machala Marek – 03051156 TJ Sokol  Újezdec – Těšov, ZČN na 1 SU od 30.8.2021, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

SFK ELKO Holešov B - 7210061 - pokuta 6.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 56/1, § 20/2d – nenastoupení družstva k utkání I.B tř. sk. B mužů Březnice – Holešov B           ,

kontumace utkání2021720A3B0502 Březnice – Holešov B 3:0 kont.                                 

TJ Sokol Val. Polanka – 7230491 – pokuta 10.000,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 56/1, § 20/2d – nenastoupení družstva k utkání KP mužů Luhačovice – Val. Polanka              ,

kontumace utkání2021720A1A0501Luhačovice – Val. Polanka 3:0 kont.                        

Kunorza Michal – 89121449 – TJ Ludkovice – žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se vyhovuje částečně, trest se mění na 1 SU podm. do 1.11.2021

 

STK:

 

 

O Pohár DATART Zlínského krajského fotbalového svazu 2021-22

 

Čtvrtfinále

 

1.9.21 17:00

 

 

 

 

 

40

Kvasice

-

Morkovice

 

3

:

3

3

:

4

41

Staré Město

-

Boršice

 

3

:

3

5

:

4

42

Kateřinice

-

Nedašov

 

3

:

2

 

 

 

43

Jaroslavice

-

Mladcová

 

0

:

4

 

 

 

 

Semifinále

 

27.4.22 16:30

 

 

 

 

 

44

Staré Město

-

Morkovice

 

 

 

 

 

 

 

45

Mladcová

-

Kateřinice

 

 

 

 

 

 

 

                     

Nedostatky v 5. kole soutěží: