50000 I.B-B   podzim                 Rozhodčí SD Asistent 1 SD Asistent 2 SD Delegát
  I.kolo   8.11.20 13:30 původní termín nový termín výsledek penalty              
50101 Admira Hulín - Tečovice Ne ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50102 Louky - Slavkov pH So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50103 Veselá - Ludkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50104 Chropyně - Březnice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50105 Luhačovice B - Jaroslavice So 13:30 So 13:30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50106 Mladcová - Lužkovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50107 Kostelec - Holešov B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  II.kolo   16.8.20 17:00                              
50201 Tečovice - Holešov B So ÚZM So ÚZM 1 : 0     NUC Jiří 0 ŠEVČÍK Igor 0 HAVRLANT Jan 0 0
50202 Lužkovice - Kostelec Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     VESELÝ Michal 0 VAJDÁK Josef (N) 0 FIŠER Vlastimil (N) 0 BĚLUNEK Petr
50203 Jaroslavice - Mladcová So ÚZM So ÚZM 2 : 4     PERNIŠ Ľuboš 0 KÝR František 0 ZÁMORSKÝ Jan 0 BĚLUNEK Petr
50204 Březnice - Luhačovice B Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 2 5 : 4 MINAŘÍK Tomáš 0 MIČÁK Jaromír (N) 0 DOSTÁL Milan (N) 0 VRBA Jaroslav
50205 Ludkovice - Chropyně Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 2     VEČEŘA David 0 HANÁK Pavel (N) 0 MENŠÍK Michal (N) 0 0
50206 Slavkov pH - Veselá Ne ÚZM So ÚZM 1 : 4     ČÍŽ Roman 0 ZELENÝ Martin 0 VEČEŘA David 0 0
50207 Admira Hulín - Louky Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     HRUBÝ Jaroslav 0 ZAPLETAL Petr (N) 0 KUNA Sebastián (N) 0 0
  III.kolo   23.8.20 16:30                              
50301 Louky - Tečovice So ÚZM So ÚZM 1 : 0     KADLČÁK Jakub 0 VEČEŘA David 0 VYCHODIL Michal 0 BĚLUNEK Petr
50302 Veselá - Admira Hulín Ne ÚZM So ÚZM 3 : 1     DOBIÁŠ Adam 0 ČÍŽ Roman 0 DOSPĚL Vladimír 0 0
50303 Chropyně - Slavkov pH Ne ÚZM Ne ÚZM 6 : 1     DOSPĚL Vladimír 0 POLÁŠEK Aleš (N) 0 NĚMEC Zdeněk (N) 0 HUBÁL Lukáš
50304 Luhačovice B - Ludkovice So 13:30 So 13:30 0 : 2     TUREČEK Tomáš 0 PROKŮPEK Kamil 0 POSPÍŠIL Štěpán 0 0
50305 Mladcová - Březnice So ÚZM So ÚZM 1 : 1 3 : 4 DOKOUPIL Tomáš 0 FOJTŮ Jakub 0 VENENÝ ING. Petr (N) 0 0
50306 Kostelec - Jaroslavice Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 0     DOSTÁLEK Josef 0 FIŠER Vlastimil (N) 0 DLABAČ Antonín (N) 0 0
50307 Holešov B - Lužkovice Ne 10:15 Ne 10:15 3 : 1     SKALICKÝ Libor 0 BLAŽEK Vladimír 0 DOSPĚL Vladimír 0 0
  IV.kolo   30.8.20 16:30                              
50401 Tečovice - Lužkovice So ÚZM So 14:00 obr.poř. Lužkovice 0 : 3     KÝR František 0 NAVRÁTILOVÁ Zuzana 0 UHLÍŘOVÁ Marie 0 0
50402 Jaroslavice - Holešov B So ÚZM So ÚZM 2 : 1     HRUBÝ Jaroslav 0 KÝR František 0 MRAVEC Daniel 0 0
50403 Březnice - Kostelec Ne ÚZM So ÚZM 2 : 3     KADLČÁK Jakub 0 BRŠLICA Pavel 0 VITÁSEK Roman 0 VALŮŠEK Josef
50404 Ludkovice - Mladcová Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 1 4 : 1 DOSTÁLEK Josef 0 PERNIŠ Ľuboš 0 BARTOŠ Stanislav (N) 0 PALACKÝ Milan
50405 Slavkov pH - Luhačovice B Ne ÚZM So ÚZM 2 : 3     DOBIÁŠ Adam 0 ŠEVČÍK Igor 0 VYCHODIL Michal 0 PALACKÝ Milan
50406 Admira Hulín - Chropyně Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 2     POLAŠTÍK Josef 0 ZAPLETAL Petr (N) 0 ADAMKOVIČ Jiří (N) 0 HUBÁL Lukáš
50407 Louky - Veselá So ÚZM So ÚZM 4 : 2     DOSPĚL Vladimír 0 VESELÝ Michal 0 BUCHTOVÁ Natálie 0 0
  V.kolo   6.9.20 16:00                              
50501 Veselá - Tečovice Ne ÚZM So ÚZM 2 : 2 4 : 5 PERNIŠ Ľuboš 0 KÝR František 0 VESELÝ Michal 0 0
50502 Chropyně - Louky Ne ÚZM 28.9.20 15:30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50503 Luhačovice B - Admira Hulín So 13:30 So 13:30 1 : 2     ZPĚVÁK Petr 0 ŠTIPČÁK Martin 0 ZELENÝ Martin 0 0
50504 Mladcová - Slavkov pH So ÚZM Ne ÚZM 9 : 0     KÝR František 0 VEČEŘA David 0 KOVÁŘ Lukáš 0 0
50505 Kostelec - Ludkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 3     SKALICKÝ Libor 0 DOKOUPIL Tomáš 0 NAVRÁTILOVÁ Zuzana 0 0
50506 Holešov B - Březnice Ne 10:15 Ne 10:15 4 : 0     KADLČÁK Jakub 0 POLÁŠEK Tomáš 0 POSPÍŠIL Štěpán 0 0
50507 Lužkovice - Jaroslavice Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 4     ŠTULÍŘ Michal 0 JÍLKOVÁ Karolína 0 BUCHTOVÁ Natálie 0 0
  VI.kolo   13.9.20 16:00                              
50601 Tečovice - Jaroslavice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50602 Březnice - Lužkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50603 Ludkovice - Holešov B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50604 Slavkov pH - Kostelec Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50605 Admira Hulín - Mladcová Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50606 Louky - Luhačovice B So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50607 Veselá - Chropyně Ne ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  VII.kolo   20.9.20 15:30                              
50701 Chropyně - Tečovice Ne ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50702 Luhačovice B - Veselá So 13:30 So 13:30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50703 Mladcová - Louky So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50704 Kostelec - Admira Hulín Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50705 Holešov B - Slavkov pH Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50706 Lužkovice - Ludkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50707 Jaroslavice - Březnice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  VIII.kolo   27.9.20 15:30                              
50801 Tečovice - Březnice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50802 Ludkovice - Jaroslavice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50803 Slavkov pH - Lužkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50804 Admira Hulín - Holešov B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50805 Louky - Kostelec So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50806 Veselá - Mladcová Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50807 Chropyně - Luhačovice B Ne ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  IX.kolo   4.10.20 15:00                              
50901 Luhačovice B - Tečovice So 13:30 So 13:30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50902 Mladcová - Chropyně So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50903 Kostelec - Veselá Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50904 Holešov B - Louky Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50905 Lužkovice - Admira Hulín Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50906 Jaroslavice - Slavkov pH So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50907 Březnice - Ludkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  X.kolo   11.10.20 15:00                              
51001 Tečovice - Ludkovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51002 Slavkov pH - Březnice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51003 Admira Hulín - Jaroslavice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51004 Louky - Lužkovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51005 Veselá - Holešov B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51006 Chropyně - Kostelec Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51007 Luhačovice B - Mladcová So 13:30 So 13:30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XI.kolo   18.10.20 14:30                              
51101 Mladcová - Tečovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51102 Kostelec - Luhačovice B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51103 Holešov B - Chropyně Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51104 Lužkovice - Veselá Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51105 Jaroslavice - Louky So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51106 Březnice - Admira Hulín Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51107 Ludkovice - Slavkov pH Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XII.kolo   25.10.20 14:30                              
51201 Tečovice - Slavkov pH So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51202 Admira Hulín - Ludkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51203 Louky - Březnice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51204 Veselá - Jaroslavice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51205 Chropyně - Lužkovice Ne ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51206 Luhačovice B - Holešov B So 13:30 So 13:30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51207 Mladcová - Kostelec So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XIII.kolo   1.11.20 13:30                              
51301 Kostelec - Tečovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51302 Holešov B - Mladcová Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51303 Lužkovice - Luhačovice B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51304 Jaroslavice - Chropyně So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51305 Březnice - Veselá Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51306 Ludkovice - Louky Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51307 Slavkov pH - Admira Hulín Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0