30000 I.A-B   podzim                 Rozhodčí SD Asistent 1 SD Asistent 2 SD Delegát
  I.kolo   8.11.20 13:30 původní termín nový termín výsledek penalty              
30101 Buchlovice - Osvětimany Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30102 Dolní Němčí - Hluk vše venku So ÚZM obr.poř. Hluk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30103 Kunovice - Fryšták Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30104 Nivnice - Šumice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30105 Koryčany - Bojkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30106 Těšnovice - Nedachlebice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30107 Újezdec - Zlechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  II.kolo   16.8.20 17:00                              
30201 Osvětimany - Zlechov So ÚZM So ÚZM 5 : 2     VESELÝ Michal 0 ŠTIPČÁK Martin 0 HRUBÝ Jaroslav 0 BRTNÍČEK Miloslav
30202 Nedachlebice - Újezdec Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 0     HORVÁTH Antonín 0 ŠEVČÍK Igor 0 VEJTASA Simon 0 VLČNOVSKÝ Zbyněk
30203 Bojkovice - Těšnovice Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     DOLEŽAL Radim 0 POLAŠTÍK Josef 0 TUREČEK Tomáš 0 0
30204 Šumice - Koryčany Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     ZELENÝ Martin 0 ŠTULÍŘ Michal 0 VOBOŘIL Václav 0 0
30205 Fryšták - Nivnice Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 1 4 : 3 ZUBEK Radim 0 ČÍŽ Roman 0 RUMAN Josef 0 0
30206 Hluk - Kunovice So ÚZM So ÚZM 3 : 0     VYCHODIL Michal 0 KOTAČKA Rostislav 0 RODINA Robert 0 VRBA Jaroslav
30207 Buchlovice - Dolní Němčí Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 2     NEUBAUER Kamil 0 ZICHÁČEK Martin 0 VYCHODIL Michal 0 DANĚK Roman
  III.kolo   23.8.20 16:30                              
30301 Dolní Němčí - Osvětimany vše venku So ÚZM obr.poř. Osvětimany 0 : 3     ZELENÝ Martin 0 KOTAČKA Rostislav 0 RODINA Robert 0 HUBÁL Lukáš
30302 Kunovice - Buchlovice Ne 10:15 Ne 10:15 7 : 0     VESELÝ Michal 0 ŠTIPČÁK Martin 0 MINAŘÍK Tomáš 0 0
30303 Nivnice - Hluk Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 1     ŠTĚPÁNEK Martin 0 TUREČEK Tomáš 0 ZPĚVÁK Petr 0 DANĚK Roman
30304 Koryčany - Fryšták Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 0     DOLEŽAL Radim 0 POLÁŠEK Tomáš 0 VLK Ondřej 0 0
30305 Těšnovice - Šumice Ne ÚZM Ne 17:30 Kroměříž 3 : 1     HORVÁTH Antonín 0 KÝR František 0 SCHNÜRMACHER Filip 0 0
30306 Újezdec - Bojkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 4     ŠEVČÍK Igor 0 POLAŠTÍK Josef 0 HRUBÝ Jaroslav 0 VRBA Jaroslav
30307 Zlechov - Nedachlebice Ne 10:00 Ne 10:00 1 : 1 4 : 3 PROKŮPEK Kamil 0 POSPÍŠIL Štěpán 0 ŠTULÍŘ Michal 0 0
  IV.kolo   30.8.20 16:30                              
30401 Osvětimany - Nedachlebice So ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     RUMAN Josef 0 HRUBÝ Jaroslav 0 VEČEŘA David 0 DANĚK Roman
30402 Bojkovice - Zlechov Ne ÚZM So ÚZM 4 : 0     ŠTĚPÁNEK Martin 0 ZICHÁČEK Martin 0 ZPĚVÁK Petr 0 0
30403 Šumice - Újezdec Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 4     VITÁSEK Roman 0 BRŠLICA Pavel 0 ZELENÝ Martin 0 VALŮŠEK Josef
30404 Fryšták - Těšnovice Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 3     PAVLICA Jiří 0 DOBIÁŠ Adam 0 DOKOUPIL Tomáš 0 VRBA Jaroslav
30405 Hluk - Koryčany So ÚZM So ÚZM 2 : 2 8 : 7 KORCH Jan 0 AMBROZ Zdeněk 0 BARTOŇ Pavel 0 0
30406 Buchlovice - Nivnice Ne ÚZM Ne ÚZM 3 : 2     VYCHODIL Michal 0 SVOBODA Tomáš 0 JIROUŠKOVÁ Ema 0 0
30407 Dolní Němčí - Kunovice vše venku So ÚZM obr.poř. Kunovice 1 : 3     SCHNÜRMACHER Filip 0 TUREČEK Tomáš 0 DOSTÁLEK Josef 0 VRBA Jaroslav
  V.kolo   6.9.20 16:00                              
30501 Kunovice - Osvětimany Ne 10:15 Ne 10:15 2 : 4     DOLEŽAL Radim 0 RUMAN Josef 0 VEČEŘA David 0 VALŮŠEK Josef
30502 Nivnice - Dolní Němčí Ne ÚZM 28.10.20 14:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30503 Koryčany - Buchlovice Ne ÚZM So ÚZM 2 : 0     ŠTĚPÁNEK Martin 0 KATRŇÁK Milan 0 JIROUŠKOVÁ Ema 0 0
30504 Těšnovice - Hluk Ne ÚZM So 15:00 Kroměříž 0 : 5     BARTOŇ Pavel 0 ŠEVČÍK Igor 0 POLAŠTÍK Josef 0 0
30505 Újezdec - Fryšták Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     ZICHÁČEK Martin 0 ZPĚVÁK Petr 0 SCHNÜRMACHER Filip 0 0
30506 Zlechov - Šumice Ne 10:00 Ne 10:00 3 : 5     AMBROZ Zdeněk 0 VESELÝ Michal 0 ŠTULÍŘ Michal 0 0
30507 Nedachlebice - Bojkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 2 5 : 4 ZELENÝ Martin 0 NEUBAUER Kamil 0 SVOBODA Tomáš 0 PALACKÝ Milan
  VI.kolo   13.9.20 16:00                              
30601 Osvětimany - Bojkovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30602 Šumice - Nedachlebice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30603 Fryšták - Zlechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30604 Hluk - Újezdec So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30605 Buchlovice - Těšnovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30606 Dolní Němčí - Koryčany vše venku Ne ÚZM obr.poř. Koryčany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30607 Kunovice - Nivnice Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  VII.kolo   20.9.20 15:30                              
30701 Nivnice - Osvětimany Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30702 Koryčany - Kunovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30703 Těšnovice - Dolní Němčí Ne ÚZM So 15:00 Kroměříž 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30704 Újezdec - Buchlovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30705 Zlechov - Hluk Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30706 Nedachlebice - Fryšták Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30707 Bojkovice - Šumice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  VIII.kolo   27.9.20 15:30                              
30801 Osvětimany - Šumice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30802 Fryšták - Bojkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30803 Hluk - Nedachlebice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30804 Buchlovice - Zlechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30805 Dolní Němčí - Újezdec vše venku Ne ÚZM obr.poř. Újezdec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30806 Kunovice - Těšnovice Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30807 Nivnice - Koryčany Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  IX.kolo   4.10.20 15:00                              
30901 Koryčany - Osvětimany Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30902 Těšnovice - Nivnice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30903 Újezdec - Kunovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30904 Zlechov - Dolní Němčí Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30905 Nedachlebice - Buchlovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30906 Bojkovice - Hluk Ne ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30907 Šumice - Fryšták Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  X.kolo   11.10.20 15:00                              
31001 Osvětimany - Fryšták So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31002 Hluk - Šumice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31003 Buchlovice - Bojkovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31004 Dolní Němčí - Nedachlebice vše venku Ne ÚZM obr.poř. Nedachlebice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31005 Kunovice - Zlechov Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31006 Nivnice - Újezdec Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31007 Koryčany - Těšnovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XI.kolo   18.10.20 14:30                              
31101 Těšnovice - Osvětimany Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31102 Újezdec - Koryčany Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31103 Zlechov - Nivnice Ne 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31104 Nedachlebice - Kunovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31105 Bojkovice - Dolní Němčí Ne ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31106 Šumice - Buchlovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31107 Fryšták - Hluk Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XII.kolo   25.10.20 14:30                              
31201 Osvětimany - Hluk So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31202 Buchlovice - Fryšták Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31203 Dolní Němčí - Šumice vše venku Ne ÚZM obr.poř. Šumice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31204 Kunovice - Bojkovice Ne 10:15 Ne 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31205 Nivnice - Nedachlebice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31206 Koryčany - Zlechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31207 Těšnovice - Újezdec Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XIII.kolo   1.11.20 13:30                              
31301 Újezdec - Osvětimany Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31302 Zlechov - Těšnovice Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31303 Nedachlebice - Koryčany Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31304 Bojkovice - Nivnice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31305 Šumice - Kunovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31306 Fryšták - Dolní Němčí Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31307 Hluk - Buchlovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0