Zápisy STK Zlínského KFS ročník 2014-15

 

Zápis STK

datum

STK 8

17. září 2014

STK 7

10. září 2014

STK 6

4. září 2014

STK 5

27. srpna 2014

STK 4

20. srpna 2014

STK 3

13. srpna 2014

STK 2

6. srpna 2014

STK 1

30. července 2014

 

Zápis STK č. 8 ze dne 17. září 2014

STK přítomni: ing.Travenec Stanislav, Stoklásek Lubomír, Černovský Martin

 

Nedostatky v VI. kole:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.A-B

3065

Hluk

-

Újezdec

napadení R po ukončeném utkání - předáno DK

 

D

I.B-B

5064

Sehradice

-

Těšnovice

neúplné hlášení

50

D

KP-D

6061

Zlechov

-

Jalubí

3:0 kontumačně za inzultaci HR hráčem hostů

10 000

H

KS-DA

7067

Nedašov

-

Kunovice

poškození malby hosty - bude prošetřeno

 

H

KS-DB

8064

Poličná

-

Val.Klobouky

nedostavení se k utkání

3 000

H

KP-SŽ

11062

Kunovice

-

Vsetín

neúplné hlášení

50

D

KS-MŽB

16032

1.FC Slovácko- dív

-

Staré Město

3:0 kont. za neoprávněný start (nečlenství FAČR)

100

H

KS-MŽB

16045

Staré Město

-

Koryčany

0:3 kont. za neoprávněný start (nečlenství FAČR)

100

D

KS-MŽB

16053

Strání

-

Staré Město

5:1 kont. za neoprávněný start (nečlenství FAČR)

100

H

 

Schválené termínové změny:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.B-A

4105

Prostř.Bečva

-

Dol.Bečva

Ne ÚZM UT Rožnov pR

I.B-A

4115

Hutisko

-

Val.Polanka

Ne ÚZM

I.B-A

4124

Prostř.Bečva

-

Hutisko

Ne ÚZM obr.poř. Hutisko

I.B-C

6075

Staré Město

-

Ořechov

Ne ÚZM Širůch

KP-SŽ

11072

Slavičín

-

Brumov

23.9.14 15:00

KP-MŽ

12072

Slavičín

-

Brumov

23.9.14 16:30

KS-SŽA

13031

Ratiboř

-

Zlín B

28.10.14 9:30

KS-MŽA

14031

Ratiboř

-

Zlín B

28.10.14 11:15

 

Nové termíny neodehraných utkání VI.kola:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

2063

Val.Příkazy

-

Zubří

28.10.14 14:00

I.A-B

3067

Nedachlebice

-

Žalkovice

26.9.14 16:30

I.B-A

4062

Franc.Lhota

-

Jablůnka

28.10.14 14:00

I.B-A

4063

Hor.Lideč

-

Dol.Bečva

28.10.14 14:00

I.B-B

5066

Příluky

-

Skaštice

28.10.14 14:00

I.B-C

6065

Prakšice

-

Nedakonice

28.10.14 14:00

KP-D

7011

Hluk

-

Dol.Němčí

28.10.14 14:00

KS-DA

8065

Provodov

-

Ratiboř

28.10.14 13:30

KS-DB

9067

Nedachlebice

-

Koryčany

28.10.14 14:00

KP-Že

10062

Nezdenice

-

Březůvky

25.10.14 10:30

KP-Že

10065

Lužkovice

-

Žalkovice

25.10.14 14:00

KS-SŽA

13062

Hor.Bečva

-

V.Karlovice

3.10.14 14:00

KS-MŽA

14062

Hor.Bečva

-

V.Karlovice

3.10.14 15:45

 

Pro zbývající termíny neodehraných utkání VI.kola nahlásí soupeři dohodu, v opačném případě bude nový termín nařízen STK:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

2066

Podkop.Lhota

-

Brumov B

Ne ÚZM

I.A-B

3063

Kvasice

-

Mladcová

Ne ÚZM

I.B-A

4064

Zašová

-

Janová

Ne ÚZM

I.B-B

5062

Kostelec u Hol.

-

Malenovice

Ne ÚZM

KP-D

7063

Uh.Brod

-

Luhačovice

Ne 10:00

KS-DB

9066

Strání

-

Břest

So ÚZD

KP-SŽ

11061

V.Otrokovice

-

Štítná nVl

Ne ÚZŽ

KP-SŽ

11063

Uh.Brod

-

Bojkovice

So ÚZŽ

KP-SŽ

11064

Louky

-

Baťov

So ÚZŽ

KP-MŽ

12061

V.Otrokovice

-

Štítná nVl

Ne ÚZŽ

KP-MŽ

12063

Uh.Brod

-

Bojkovice

So ÚZŽ

KP-MŽ

12064

Louky

-

Baťov

So ÚZŽ

KS-SŽB

15061

Nedakonice

-

Morkovice

So ÚZŽ

KS-SŽB

15065

FA Zlechov

-

Strání

So ÚZŽ

KS-MŽB

16061

Nedakonice

-

Morkovice

So ÚZŽ

KS-MŽB

16065

FA Zlechov

-

Strání

So ÚZŽ

 

Zápis STK č. 7 ze dne 10. září 2014

STK přítomni: ing.Travenec Stanislav, Stoklásek Lubomír, Černovský Martin

 

Nedostatky v V. kole:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

KP

1051

Morkovice

-

Baťov

pozdní zahájení videozáznamu

100

D

KP

1052

Holešov

-

Rožnov pR

nekvalitní videozáznam - neužívání dodané techniky

300

D

I.A-B

3054

Újezdec

-

Bojkovice

námitka k výkonu HR - nepřípustná dle SŘ

100

D

KP-Že

10054

Březnice

-

Nezdenice

nehlášený výsledek

200

H

KP-Že

10055

Březůvky

-

Babice

ZoU ručně

 

D

KP-SŽ

11056

Vsetín

-

Štítná nVl

nehlášený výsledek

200

D

KP-MŽ

12056

Vsetín

-

Štítná nVl

nehlášený výsledek

200

D

KS-SŽA

13055

Vlachovice

-

Hor.Bečva

nehlášený výsledek

200

D

KS-MŽA

14034

Kelč

-

Hor.Bečva

oboustranná kontumace 0:3 a 3:0 za neoprávněné starty

300

D/H

KS-MŽA

14055

Vlachovice

-

Hor.Bečva

nehlášený výsledek

200

D

KS-SŽB

15032

1.FC Slovácko- dív

-

Staré Město

neúplné hlášení

50

D

KS-SŽB

15051

1.FC Slovácko- dív

-

Nedakonice

neúplné hlášení

50

D

KS-MŽB

16032

1.FC Slovácko- dív

-

Staré Město

neúplné hlášení

50

D

KS-MŽB

16051

1.FC Slovácko- dív

-

Nedakonice

neúplné hlášení

50

D

 

Schválené termínové změny:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

2072

Brumov B

-

Štítná nVl

21.9.14 15:30

I.A-A

2097

Juřinka

-

Val.Příkazy

Ne ÚZM

I.A-A

2116

Juřinka

-

Hrachovec

Ne ÚZM

I.B-A

4067

Prostř.Bečva

-

Lidečko

Ne ÚZM UT Rožnov pR

I.B-A

4086

Prostř.Bečva

-

Ratiboř

Ne ÚZM obr.poř. Ratiboř

I.B-B

5064

Sehradice

-

Těšnovice

13.9.14 15:00

KP-D

7011

Hluk

-

Dol.Němčí

28.10.14 14:00

KP-D

7105

Nedašov

-

Luhačovice

So ÚZM Nedašov

KS-DB

9067

Nedachlebice

-

Koryčany

28.10.14 14:00

KP-Že

10062

Nezdenice

-

Březůvky

25.10.14 10:30

KS-SŽA

13065

Ratiboř

-

Kelč

10.9.14 16:00

KS-MŽA

14065

Ratiboř

-

Kelč

10.9.14 17:20

KS-SŽB

15111

Boršice

-

Nedakonice

28.10.14 9:30

KS-MŽB

16111

Boršice

-

Nedakonice

28.10.14 11:15

 

Zápis STK č. 6 ze dne 4. září 2014

STK přítomni: ing.Travenec Stanislav, Stoklásek Lubomír, Černovský Martin

 

Nedostatky ve IV. kole:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.A-A

2043

Juřinka

-

Val.Klobouky

hosté bez RP, nedostatečná příprava k utkání

300

H

I.A-A

2045

Vidče

-

Brumov B

pozdní zahájení

300

H

I.B-B

5047

Příluky

-

Lužkovice

nápoje ve skle

200

D

KS-MŽB

16042

Morkovice

-

Hluk

0:3 kont. domácí nenastoupili

1 500

D

KP-Že

10043

Nezdenice

-

Val.Klobouky

neúplné hlášení, ZoU ručně

50

D

KP-Že

10045

DFK Holešov

-

Lužkovice

ZoU ručně

 

D

 

Schválené termínové změny:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

Pohár

35

Slušovice

-

Vsetín

25.9.14 16:30

KP-D

7064

Slušovice

-

Baťov

17.9.14 16:00

KP-D

7131

Baťov

-

Dol.Němčí

1.11.14 15:00

KS-DB

9075

Staré Město

-

Bojkovice

21.9.14 10:00

KS-DB

9101

Zdounky

-

Kvasice

So ÚZD

KS-SŽA

13051

Nedašov

-

Zlín B

So ÚZŽ obr.poř. Zlín

KS-MŽA

14051

Nedašov

-

Zlín B

So ÚZŽ obr.poř. Zlín

 

Zápis STK č. 5 ze dne 27. srpna 2014

STK přítomni: ing.Travenec Stanislav, Stoklásek Lubomír, Černovský Martin

 

STK upozorňuje oddíly, že hráči na střídavých startech mohou v nových oddílech startovat pouze ve své věkové kategorii (tzn. ml. žák nemůže startovat v utkáních starších žáků).

 

Nedostatky ve III. kole:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.A-A

2033

Val.Meziříčí B

-

Vidče

trenér propadlá licence

 

D

I.A-A

2034

Brumov B

-

Val.Příkazy

hráno na UT (dodat nový atest FAČR)

 

D

I.A-B

3036

Osvětimany

-

O.N.Ves

oddíl dodá naskenovaný průkaz trenéra

 

D

I.B-A

4037

Dol.Bečva

-

Jablůnka

nehlášení výsledku

400

D

I.B-B

5032

Lužkovice

-

Tlumačov

námitka bezpředmětná (dle vyjádření HR)

 

H

I.B-C

6033

Koryčany

-

Ořechov

disciplinární provinění AR2 předáno DK, HR předán k řešení do KR

 

H

KS-DA

8033

Lidečko

-

Poličná

neúplné ID D18 (formát "text" v xls - "0" na začátku ID)

 

D

KS-DB

9037

Staré Město

-

Uh.Ostroh

kontumačně, pokuta za nedostavení se k MU

3 000

H

KS-MŽA

14034

Kelč

-

Hor.Bečva

neschváleno (v řešení - pozdní zahájení, špatné RP)

 

D/H

 

Schválené termínové změny:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.B-A

4055

Janová

-

Hor.Lideč

7.9.14 10:00

I.B-A

4074

Janová

-

Lhota u Vs.

21.9.14 15:30

I.B-C

6083

Ořechov

-

Havřice

So 10:00

KP-Že

10014

Žalkovice

-

Březůvky

12.10.14 11:30

KP-Že

10021

Baťov

-

Březnice

19.10.14 10:00

KP-Že

10041

Baťov

-

Březůvky

30.8.14 10:00

KP-Že

10061

Baťov

-

Babice

13.9.14 10:00

KP-Že

10071

Žalkovice

-

Baťov

21.9.14 12:30

KP-Že

10081

Baťov

-

Nezdenice

27.9.14 10:00

KP-Že

10085

Žalkovice

-

Val.Klobouky

28.9.14 12:30

KP-SŽ

11105

Holešov

-

Bojkovice

28.10.14 9:30

KP-MŽ

12105

Holešov

-

Bojkovice

28.10.14 11:15

KS-SŽB

15093

Hluk

-

1.FC Slovácko- dív

23.9.14 15:30

KS-MŽB

16093

Hluk

-

1.FC Slovácko- dív

23.9.14 17:00

 

Zápis STK č. 4 ze dne 20. srpna 2014

STK přítomni: ing.Travenec Stanislav, Stoklásek Lubomír, Černovský Martin

 

Nedostatky v II. kole:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

KP

1022

Vsetín

-

Fryšták

pozdní zahájení (vadná síť)

 

D

KP

1025

Vigantice

-

Holešov

pozdní zahájení (pozdější příjezd, vadná síť)

 

DH

I.A-A

2025

Val.Příkazy

-

Val.Meziříčí B

prošlý průkaz trenéra

 

H

I.B-B

5016

Admira Hulín

-

Malenovice

trenér není člen FAČR (Juráň Josef)

500

H

I.B-B

5022

Malenovice

-

Těšnovice

trenér D není člen FAČR (Juráň Josef)

500

D

I.B-C

6026

Ořechov

-

Morkovice B

pozdní zahájení (tiskárna)

 

D

KS-DA

8021

Vlachovice

-

Mladcová

námitka - řeší DK

 

H

KS-DA

8023

Újezd

-

Ratiboř

zápis vyplněn ručně

 

D

KS-DA

8026

Poličná

-

Štítná nVl

zápis vyplněn ručně (porucha tiskárny)

 

D

 

Schválené termínové změny:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

Pohár

28

Staré Město

-

Nedachlebice

27.8.14 17:00

I.A-B

3066

Strání

-

Nivnice

So ÚZM

I.A-B

3092

Újezdec

-

Žalkovice

So ÚZM

I.B-A

4036

Janová

-

Hutisko

28.10.14 14:00

I.B-C

6077

Jalubí

-

Vlčnov

20.9.14 10:00

KP-D

7035

Hulín

-

Holešov

27.8.14 17:00

KS-DB

9066

Strání

-

Břest

So ÚZD

KP-Že

10031

DFK Holešov

-

Baťov

25.10.14 13:30

KP-Že

10042

Babice

-

Březnice

31.8.14 13:00

KP-Že

10055

Březůvky

-

Babice

7.9.14 13:00

KP-Že

10075

Babice

-

Nezdenice

21.9.14 12:00

KP-Že

10094

Babice

-

DFK Holešov

5.10.14 11:30

KP-SŽ

11013

Brumov

-

Kunovice

Ne ÚZŽ Bylnice

KP-SŽ

11023

Štítná nVl

-

Slavičín

So ÚZŽ

KP-SŽ

11042

Štítná nVl

-

Bojkovice

So ÚZŽ

KP-SŽ

11043

Kunovice

-

Baťov

1.10.14 16:00

KP-SŽ

11051

Brumov

-

V.Otrokovice

Ne ÚZŽ Bylnice

KP-SŽ

11065

Rožnov pR

-

Slavičín

So ÚZŽ

KP-SŽ

11076

Štítná nVl

-

Kunovice

So ÚZŽ

KP-MŽ

12013

Brumov

-

Kunovice

Ne ÚZŽ Bylnice

KP-MŽ

12023

Štítná nVl

-

Slavičín

So ÚZŽ

KP-MŽ

12042

Štítná nVl

-

Bojkovice

So ÚZŽ

KP-MŽ

12043

Kunovice

-

Baťov

1.10.14 17:45

KP-MŽ

12051

Brumov

-

V.Otrokovice

Ne ÚZŽ Bylnice

KP-MŽ

12065

Rožnov pR

-

Slavičín

So ÚZŽ

KP-MŽ

12076

Štítná nVl

-

Kunovice

So ÚZŽ

KS-SŽA

13033

Juřinka

-

Hulín

10.9.14 16:00

KS-SŽA

13036

Vlachovice

-

V.Karlovice

27.8.14 16:00

KS-MŽA

14033

Juřinka

-

Hulín

10.9.14 17:45

KS-MŽA

14036

Vlachovice

-

V.Karlovice

27.8.14 17:45

KS-SŽB

15034

Strání

-

Napajedla

28.10.14 9:30

KS-MŽB

16034

Strání

-

Napajedla

28.10.14 11:15

 

·         STK provedla kontrolu nového travnatého hřiště Luhačovice – bez závad způsobilé

·         STK upozorňuje na povinnost vypisovat zápisy o utkání na PC

·         STK žádá oddíly, aby provedly důkladnou kontrolu vybavení hřišť – brankové sítě, rohové praporky, správnost lajnování s dodržením výběhových zón

 

Zápis STK č. 3 ze dne 13. srpna 2014

STK přítomni: ing.Travenec Stanislav, Stoklásek Lubomír, Černovský Martin

 

1.       Doplnění Rozpisu soutěží: čl. 15.2 – V tabulce soutěže bude v počtu zápasů uvedeno: 3 – počet vítězství v normální hrací době, 2 – počet vítězství v rozstřelu ze značky pokutového kopu, 1 – počet proher v rozstřelu ze značky pokutového kopu, 0 – počet proher v normální hrací době. Do celkového skóre se počítá pouze stav zápasu v normální hrací době.

2.       Oprava termínu čtvrtfinále Poháru hejtmana Zlínského kraje – St 10.9.2014 16:30

3.       Nedostatky v I. kole:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.A-A

2016

Slušovice

-

Podlesí

pozdní zahájení

100

H

I.A-B

3012

Strání

-

Bojkovice

námitka - předáno KR

 

H

I.B-A

4012

Val.Polanka

-

Zašová

trenér hostů zapsán v ZoU a nepřítomen

100

H

 

4.       Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

1062

Chropyně

-

Vsetín

13.9.14 10:15

KS-DA

8027

Provodov

-

Val.Polanka

So ÚZM

KS-DB

9116

Napajedla

-

Louky

19.10.14 11:30 Topolná

KP-SŽ

11013

Brumov

-

Kunovice

Ne ÚZŽ

KP-SŽ

11051

Brumov

-

V.Otrokovice

Ne ÚZŽ

KP-MŽ

12013

Brumov

-

Kunovice

Ne ÚZŽ

KP-MŽ

12051

Brumov

-

V.Otrokovice

Ne ÚZŽ

KS-SŽB

15066

1.FC Slovácko- dív

-

Koryčany

11.9.14 16:00

KS-MŽB

16066

1.FC Slovácko- dív

-

Koryčany

11.9.14 17:45

                STK upozorňuje na možnost kontroly zpracovaných zápisů na webu (starty hráčů včetně střelců branek a udělení ŽK a ČK), trenérů.

 

Zápis STK č. 2 ze dne 6. srpna 2014

STK přítomni: ing.Travenec Stanislav, Stoklásek Lubomír, Černovský Martin

 

1.       STK provádí kontrolu hřišť nováčků krajských soutěží a dalších problémů:

a.       Újezd – hlavní hřiště bez závad, schváleno náhradní hřiště s výhradami – úprava výběhové zóny za 1 brankou, upravit světlost branek a vyhotovit samostatnou střídačku pro 1 mužstvo – T: do zahájení jarní sezóny

b.       Újezdec – opraví světlost branek (T: do 5.kola), upraví výběhové zóny – pomezní – 2m (T: ihned), za brankami – 4m (T: do zahájení jarní sezóny)

c.        Střílky – náhradní hřiště Koryčany – bez závad

d.       Buchlovice – bez závad

Všechny oddíly nahlásí odstranění závad na sekretariát Zl KFS

2.       STK upozorňuje na povinnost dodání soupisek u mužstev, které mají v jedné kategorii 2mužstva

3.       Schválené termínové změny:

Oddíly zkontrolují správnost změn

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

2043

Juřinka

-

Val.Klobouky

Ne ÚZM

I.B-A

4044

Hor.Lideč

-

Ratiboř

Ne ÚZM

I.B-C

6017

V.Otrokovice B

-

Staré Město

Ne ÚZM

I.B-C

6024

Vlčnov

-

Kunovice

Ne ÚZM

KP-D

7124

Nedašov

-

Brumov

So ÚZM

KS-DA

8045

Poličná

-

Hovězí

29.8.14 18:00

KS-DA

8064

Poličná

-

Val.Klobouky

So ÚZD

KS-DA

8083

Poličná

-

V.Karlovice

27.9.14 12:30

KS-DA

8102

Poličná

-

Juřinka

11.10.14 11:30

KS-DA

8137

Poličná

-

Provodov

1.11.14 10:30

KS-DB

9017

Kněžpole

-

Staré Město

5.9.14 17:30

KS-DB

9055

Kněžpole

-

Kvasice

7.9.14 10:00

KS-DB

9074

Kněžpole

-

Louky

21.9.14 12:00

KS-DB

9116

Napajedla

-

Louky

19.10.14 9:30 Topolná

KP-Že

10012

DFK Holešov

-

Nezdenice

12.10.14 14:00

KP-Že

10031

DFK Holešov

-

Baťov

23.8.14 13:30

KP-Že

10045

DFK Holešov

-

Lužkovice

30.8.14 10:00

KP-Že

10054

Březnice

-

Nezdenice

6.9.14 12:30 obr.poř. Šumice

KP-Že

10064

DFK Holešov

-

Val.Klobouky

13.9.14 14:00

KP-Že

10083

DFK Holešov

-

Březůvky

27.9.14 15:00

KS-SŽA

12014

Juřinka

-

Bystřice pH

So ÚZŽ

KS-SŽB

12032

1.FC Slovácko- dív

-

Staré Město

4.9.14 16:15

KS-SŽA

12071

Juřinka

-

Zlín B

So ÚZŽ

KS-SŽA

12105

Juřinka

-

Vlachovice

So ÚZŽ

KS-SŽA

13031

Ratiboř

-

Zlín B

28.10.14 9:30

KS-MŽA

14014

Juřinka

-

Bystřice pH

So ÚZŽ

KS-MŽA

14031

Ratiboř

-

Zlín B

28.10.14 11:15

KS-MŽA

14071

Juřinka

-

Zlín B

So ÚZŽ

KS-MŽA

14105

Juřinka

-

Vlachovice

So ÚZŽ

KS-MŽB

16032

1.FC Slovácko- dív

-

Staré Město

4.9.14 17:45

 

Zápis STK č. 1 ze dne 30. července 2014

STK přítomni: ing.Travenec Stanislav, Stoklásek Lubomír, Černovský Martin

 

HK         Upozorňuje všechny kluby na včasné uhrazení doplatků vkladů do soutěže. T: do zahájení 1.kola soutěží. (Pokud některý oddíl neobdržel „Vkladový list“, nebo zjistí nějakou nesrovnalost, informuje sekretariát Zl KFS

 

VV          Upozorňuje oddíly na počty střídavých startů u mládeže: DOROST – 3, ST. ŽÁCI – 5, ML. ŽÁCI – 5

                V Rozpise soutěží na webu Zl KFS – je upraven sazebník odměn rozhodčích

                Oprava čl. 53 Pokutový řád, bod 10, 13 a 14 – dle DŘ čl. 5

                VV schválil nominační listiny rozhodčích a delegátů FA pro podzim 2014, listiny jsou součástí Rozpisu soutěží

1.       STK provádí kontrolu hřišť nováčků krajských soutěží a dalších problémů:

a.       Chropyně – uvede do souladu s pravidly fotbalu (PF) světlost branek (výška 244 cm neodpovídá) T: do 5.kola

b.       Břest – světlost branek (T: do 5.kola), dále velikost střídaček (T: do konce sezóny) a upraví výběhové zóny -pomezní – 2m (T: ihned)

c.        Tlumačov – světlost branek (T: do 5.kola), dále velikost střídaček (T: do konce sezóny) a upraví výběhové zóny – pomezní – 2m (T: ihned), za brankami – 4m (T: do 5.kola)

d.       Veselá – světlost branek (T: do 5.kola), dále velikost střídaček (T: do konce sezóny) a upraví výběhové zóny – pomezní – 2m (T: ihned), za brankami – 4m (T: do 5.kola)

e.        Prostřední Bečva – světlost branek (T: do 5.kola), upraví výběhové zóny – pomezní – 2m (T: ihned), za brankami – 4m (T: do 5.kola)

Všechny oddíly nahlásí odstranění závad na sekretariát Zl KFS

2.       STK upozorňuje na povinnost dodání soupisek u mužstev, které mají v jedné kategorii 2mužstva

3.       Schválené termínové změny:

Oddíly zkontrolují správnost změn

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

Pohár

12

Baťov

-

Fryšták

3.8.14 17:00 Fryšták

KP

1000

Vigantice

 

 

vše Ne ÚZM

KP

1027

Provodov

-

Rožnov pR

Ne ÚZM

KP

1046

Provodov

-

Holešov

29.8.14 17:30

KP

1065

Provodov

-

Boršice

Ne ÚZM

KP

1084

Provodov

-

Luhačovice

Ne ÚZM

KP

1103

Provodov

-

Bystřice pH

Ne ÚZM

KP

1122

Provodov

-

Vigantice

Ne ÚZM

I.A-A

2036

Val.Klobouky

-

Nedašov

Ne ÚZM obr.poř. Nedašov

I.A-B

3011

Hluk

-

Dol.Němčí

So ÚZM

I.A-B

3022

Březolupy

-

Osvětimany

So ÚZM

I.A-B

3025

Kvasice

-

Žalkovice

17.8.14 10:15

I.B-A

4017

Janová

-

Dol.Bečva

Ne ÚZM

I.B-A

4025

Hor.Lideč

-

Lidečko

Ne ÚZM

I.B-A

4042

Hutisko

-

Dol.Bečva

So ÚZM

I.B-A

4045

Zašová

-

Hovězí

29.8.14 17:30

I.B-A

4051

Prostř.Bečva

-

Kateřinice

5.9.14 17:00

I.B-A

4077

Hutisko

-

Franc.Lhota

So ÚZM

I.B-A

4096

Hutisko

-

Zašová

So ÚZM

I.B-A

4115

Hutisko

-

Val.Polanka

So ÚZM

I.B-A

4134

Hutisko

-

Lidečko

So ÚZM

I.B-A

4142

Zašová

-

Val.Polanka

So ÚZM

I.B-B

5025

Slavičín B

-

Veselá

Ne ÚZM UT

I.B-B

5033

Veselá

-

Sehradice

Ne ÚZM

I.B-B

5045

Sehradice

-

Skaštice

29.8.14 17:30

I.B-B

5071

Veselá

-

Lukov

Ne ÚZM

I.B-B

5137

Sehradice

-

Tlumačov

2.11.14 10:00

I.B-C

6011

Prakšice

-

Zlechov

9.8.14 17:30

I.B-C

6017

V.Otrokovice B

-

Staré Město

Ne ÚZM obr.poř. St.Město

I.B-C

6027

Prakšice

-

Sušice

16.8.14 17:30

I.B-C

6046

Prakšice

-

Koryčany

30.8.14 17:30

I.B-C

6047

Sušice

-

Morkovice B

30.8.14 10:00

I.B-C

6052

Koryčany

-

Sušice

So ÚZM

KP-D

7011

Hluk

-

Dol.Němčí

12.9.14 16:30

KP-D

7013

Nedašov

-

Uh.Brod

So ÚZM

KP-D

7032

Nedašov

-

Hluk

Ne ÚZD

KP-D

7051

Nedašov

-

Dol.Němčí

So ÚZD obr.poř. D.Němčí

KP-D

7067

Nedašov

-

Kunovice

Ne ÚZD

KP-D

7085

Rožnov pR

-

Baťov

So 10:00

KP-D

7086

Nedašov

-

Hulín

So ÚZM

KP-D

7104

Rožnov pR

-

Malenovice

So 10:00

KP-D

7105

Nedašov

-

Luhačovice

Ne 10:00 Návojná

KP-D

7123

Rožnov pR

-

Holešov

So 10:00

KP-D

7124

Nedašov

-

Brumov

Ne 10:00 Návojná

KS-DA

8011

Provodov

-

Vlachovice

8.8.14 17:30

KS-DA

8026

Poličná

-

Štítná nVl

16.8.14 13:30

KS-DA

8036

Val.Klobouky

-

Újezd

24.8.14 13:30 obr.poř. Újezd

KS-DB

9013

Nedachlebice

-

Kvasice

3.9.14 17:30

KS-DB

9025

Kvasice

-

Koryčany

So ÚZD

KS-DB

9052

Koryčany

-

Strání

So ÚZD

KS-DB

9111

Boršice

-

Zdounky

18.10.14 9:30

KP-Že

10013

Lužkovice

-

Babice

12.10.14 11:00

KP-Že

10022

Březůvky

-

Val.Klobouky

19.10.14 10:15

KP-Že

10034

Val.Klobouky

-

Babice

24.8.14 13:00 obr.poř. Babice

KP-Že

10093

Březůvky

-

Lužkovice

5.10.14 14:00

KP-SŽ

11074

Bojkovice

-

Louky

So ÚZŽ

KP-MŽ

12074

Bojkovice

-

Louky

So ÚZŽ

KS-SŽA

13012

Ratiboř

-

Hulín

Ne ÚZŽ

KS-SŽA

13035

Val.Klobouky

-

Bystřice pH

So ÚZŽ obr.poř. Bystřice pH

KS-SŽA

13046

Ratiboř

-

Nedašov

Ne ÚZŽ

KS-SŽA

13065

Ratiboř

-

Kelč

So ÚZŽ

KS-SŽA

13084

Ratiboř

-

Vlachovice

So ÚZŽ

KS-SŽA

13103

Ratiboř

-

Bystřice pH

Ne ÚZŽ

KS-MŽA

14012

Ratiboř

-

Hulín

Ne ÚZŽ

KS-MŽA

14035

Val.Klobouky

-

Bystřice pH

So ÚZŽ obr.poř. Bystřice pH

KS-MŽA

14046

Ratiboř

-

Nedašov

Ne ÚZŽ

KS-MŽA

14065

Ratiboř

-

Kelč

So ÚZŽ

KS-MŽA

14084

Ratiboř

-

Vlachovice

So ÚZŽ

KS-MŽA

14103

Ratiboř

-

Bystřice pH

Ne ÚZŽ

KS-SŽB

15015

Strání

-

Dol.Němčí

So ÚZŽ

KS-SŽB

15034

Strání

-

Napajedla

So ÚZŽ

KS-SŽB

15106

Strání

-

Boršice

So ÚZŽ

KS-MŽB

16015

Strání

-

Dol.Němčí

So ÚZŽ

KS-MŽB

16034

Strání

-

Napajedla

So ÚZŽ

KS-MŽB

16106

Strání

-

Boršice

So ÚZŽ

 

4.       Nechválené termínové změny:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

důvod

I.B-C

6024

Vlčnov

-

Kunovice

So ÚZM

nutný souhlas domácích

KP-Že

10054

Březnice

-

Nezdenice

6.9.14 12:30 obr.poř. Šumice

nutný souhlas domácích

KS-SŽA

13031

Ratiboř

-

Zlín B

28.10.14 9:30

nutný souhlas hostů

KS-MŽA

14031

Ratiboř

-

Zlín B

28.10.14 11:15

nutný souhlas hostů