Výsledky ze 13. a 14. června 2015

Baťov 1930 – Fryšták 3:0 (0:0) Pindryč, Krajča, Gerych, rozhodčí Škrobák, 100 diváků

Boršice – Luhačovice 5:2 (2:1) Hromada, Večeřa, Ohnutek, Filipský, vlastní – Zámorský, Bernátek, rozhodčí Lysák, 150 diváků

Vsetín - Kelč 5:1 (3:1) Matůš 3, Jaroš, Kučerňák – Topič, rozhodčí Houšť, 80 diváků

Holešov – Bystřice p/H. 3:0 (3:0) Křenek J. 3, rozhodčí Konečný, 150 diváků

Morkovice – Chropyně 3:2 (2:2) Havlík, Rozsypal, Šimoňuk  Vojtášek, Prešnajder, rozhodčí Poláček, 150 diváků

Rožnov p/R. – Vigantice 1:0 (1:0) Bolcek M., 300 diváků

Provodov – Vizovice 6:0 (3:0) Ulman 2, Hellebrand 2, Urbánek, Beňo, rozhodčí Žniva, 50 diváků

I.A třída – skupina A

Vlachovice – Val. Klobouky 2:3 Kolouch, Šimoník – Sáblík, Nahodil, Ptáčel

Slušovice – Zubří 7:0 Žák 2, Hrnčiřík, Čuřík, Dobeš, Vlachynský, Zbranek

Brumov B – Podlesí 4:0 Bartozel 2, Smolík, Macháč

Val. Meziříčí – Nedašov 6:1 Výmola 3, Orság 2, Žilinský – Šenkeřík

Štítná n/Vl. – Juřinka 3:2 PK Chovančík V., vlastní – Škorňa, Vaculín

Podkop. Lhota – Val. Příkazy 0:2 nehl.

Hrachovec - Vidče              nehl.

I.A třída – skupina B

Dol. Němčí – Osvětimany 2:3 Zimčík, Stojaspal T. – Zýbal 2

Újezdec – Mladcová 5:1 Velecký 2, Coufalík, Šmíd, Slinták - Vaněk

Nivnice – Březolupy 1:4 L.LigasKundrt 2, Burša, Hubáček

Žalkovice – O.N.Ves  1:2 PK Karamon - Zálešák

Nedachlebice – Jaroslavice 0:4 Polách 2, Švach, Duda

Strání – Kvasice 3:0 Gajdošík, Križan, Ondřejka

Hluk – Bojkovice 6:0 Machala O. 3, Bihári 2, Dohnal

I.B třída – skupina A

Kateřinice – Janová 14:2 Drda 4, Kuznik J. 3, Peredarjuk 2, Kuzník O., Ondra, Čtvrtníček, Kotrla, PetrnekTrlica, Papšík

Ratiboř – Dol. Bečva 2:6 Bližňák, Olšák – Vojkůvka P. 3, Ručka R. 3

Hovězí – Jablůnka 8:0 Štrbík M. 4, Trlica, Hromada M., Kučera M., Loučka

Lidečko – Hutisko 3:0 Františák 2, Novosad

Prostř. Bečva – Fr. Lhota 1:2 Fiurášek – Kindl, Rösner

Val. Polanka – Hor. Lideč 2:1 D.Macek, Daněk - Mišutka

Lhota u Vs. – Zašová 4:1 Zimek, Zgarba, Blažek, Jančina - Pavlica

I.B třída – skupina B

Lukov – Těšnovice 2:1 PK Šušal - Bartušek

Ad. Hulín – Roštění 1:2 PK Dutkevič - Zapletal

Skaštice – Malenovice 2:1 Sova, Konečník - Torma

Veselá – Tečovice 4:0 Machalíček 2, Dujka, Manďák

Lužkovice – Kostelec u Hol. 3:1 Polepil, Klimt – Marek D.

Příluky – Slavičín B 0:1 PK

Tlumačov – Sehradice 2:0 Malý, Duroň

I.B třída – skupina C

Zlechov – V.Otrokovice B 0:2 Zelinka, Silný

Nedakonice – St. Město 0:6 Müller 2, Vlček 2, Hastík, Grebeň

Kunovice – Havřice 5:0 Náplava 2, Černý, Schubert, Lysoněk

Koryčany – Jalubí 11:2 Huška 4, Tesař 2, Hanák 2, Gejdoš, Kroutilík, BlešaVrábl, Gajdorus L.

Morkovice B – Vlčnov 2:4 Šimčík, Majda – Kameník 2, Činčala, Mudrák

Sušice – Buchlovice 1:0 Ludvíček

Prakšice – Ořechov 2:3 PK Vlček, DynkaTrlida, Hlúpik

 

Krajský přebor dorostu

Dol. Němčí – Baťov 3:0 Machalík, Pěrka, Ježek

Hulín – Luhačovice 10:2 Hrdlička 4, Navrátil 2, Miklík 2, Šimoňuk 2 – Smejkal, Gába

Nivnice – Malenovice 11:1 Straňák 5, Májek, Bumbalík, Chovanec, Durďák, Hladiš, Bartoš - Bartoň

Kunovice – Brumov 8:1 Dávid 2, Hlavatý 2, Lorenc T., Flek, Semela, Rozhon - Vlček

Nedašov – Holešov1:2 PK Bartoška - Zapletal

Rožnov p/R. – Uh. Brod 0:7 Jaroněk 4, Pochylý, Rezek, Josefík

Hluk – Slušovice 4:3 Athang, Kuřina, Sagula, Ševčík – nehl.

Krajská soutěž dorostu sk. A

Vlachovice – Val. Klobouky 3:4 Pekárek, Jemelka, Trčka – Dynka 2, Fojtů, Mana

Ratiboř – Mladcová 1:4 Mikula – Švehlík 2, Brhel, Lebánek

Hovězí – Vel. Karlovice 1:2 Babica K. – Koňařík R., vlastní

Lidečko – Újezd 2:4 Liška, Ryza D. – Vaculín, Mikulka 3,

Štítná n/Vl. – Juřinka 6:2 Hrnčiřík V., Maniš, Králík, Kozubík, Kamenčák, Malaník – Dobiáš, Grygařík

Val. Polanka – Slavičín 1:5 Kurtin – Havlín 2, Hyžík, Kalík, Fojtů

Provodov – Poličná 4:4 nedohráno

Dohrávka 25. kola: Vel. Karlovice – Lidečko1:3 Kalus – Liška 3

Krajská soutěž dorostu sk. B

Zdounky – Kněžpole 4:2 Kyrcz 2, Judas, Lučan – Hančík 2

Boršice – St. Město 1:2 PK

Břest – Uh. Ostroh 12:1 Bejdák 7, Krejčíř 2, Látal Jan, Pospíšil, Šálek - Mojžíšek

Koryčany – Morkovice 2:1 Hanák J., Klem - Doležel

Nedachlebice – Napajedla 0:3 Mikšaník 2, Leitner

Strání – Kvasice 3:4 PK Čaňo V., Horňáček, Ševčík – Ševela, Pospíšil R., Kašík T.

Louky – Bojkovice 0:1 Gorčík

Krajský přebor starších žáků

Bojkovice – V.Otrokovice 1:7 Vavrečka – Mňačko, Šustek 2, Hrnčiřík 2, Hába

Baťov 1930 – Vsetín 7:0 Štefka 3, Dvořák, Staněk, Sotolář, Bršlica

Slavičín – Štítná n/Vl.  4:1 Janků 2, Salajka, Švadleňák - Malaník

Holešov – Kunovice 2:4 Úlehla, Blažek - Bilík 2, Duchtík, Tomaštík

Brumov – Uh. Brod 12:0 Pecha 3, Spáčil 2, Šenkeřík, Martinka 2, Kubiš, Šánek, Polomík, Chovančík

Rožnov p/R. – Louky 2:0 Galus L., vlastní

Dohrávka 12.kola: Štítná n/Vl. – Holešov 3:0 kont.

Krajský přebor mladších žáků

Bojkovice – V.Otrokovice 8:4 Andrlík 6, Kundrata, Gago – Tománek 3, Machovský

Baťov 1930 – Vsetín 4:3 Fuksa 2, Kadlec 2 – Zbranek 2, Hába

Slavičín – Štítná n/Vl. 6:3 Častulík 3, Daněk 3 – Líňa, Beňo, Hrnčiřík

Holešov – Kunovice 5 : 0 Linda 3, Daněk, Trnka

Brumov – Uh. Brod 11:3 Gabriš 5, Pešout L. 3, Novák, Ščuglík, Kopačka – Valenta, Koželuha, Kostiha

Rožnov p/R. – Louky 2:8 Sladovník 2 – Zuzaník 4, Drabík 2, Chytil 2

Dohrávka 12.kola: Štítná n/Vl. – Holešov 2:5 Fagulec, Fryželka – Trnka 2, Linda 2, Daněk

Krajská soutěž starších žáků – skupina A

Vlachovice – Zlín B 5:0 Jemelka  H. 3 – Mňaček T. 2

Val. Klobouky – Vel. Karlovice 8:2 Poliak M. 4, Obadal 3, Rumannehl.

Kelč – Bystřice p/H. 11:1 David 4, Jiříček 3, Orava, Žídek, Hradil, Mikulenka - Navrátil

Juřinka – Hor. Bečva 5:1 Cacek 2, Pavlica, Petrů, Brňovják - Kohout

Nedašov – Hulín 2:4 Tintin J., Kolínek J. – Škola 2, Jetelina D. 2                                 

Ratiboř – Luhačovice 4:2 Fojtík 4 – Kudela, Tarabus

Dohrávka 18.kola: Hor. Bečva – Bystřice p/H. 2:12 Kretek, Maceček – Navrátil 9, Frana 2, Kocman

Dohrávka 22. kola: Ratiboř – Hor. Bečva 7:2 Fojtík 3, Ostřanský, Motyka, Mareček – Maceček, Řezáč

Krajská soutěž mladších žáků – skupina  A

Vlachovice – Zlín B 9:3 Stružka 6, Straka 2, GbelecŠtastný, Hlavňovský 3

Val. Klobouky – Vel. Karlovice 21:1 Poliak M. 9, Poliak D. 3, Grygar 2, Krayem, Samiec, Kovář, Švach, Ovesný, Opravil, Kováč – nehl.

Kelč – Bystřice p/H. 0:8 Hanslík D. 3, Ovčačík, Hradil 2, Kotas 2

Juřinka – Hor. Bečva 7:1 Zelenka 2, Nevařil 2, Šeliga, Klanica, Cacek - Křenek

Nedašov – Hulín 5:2 Kolínek 3, Novák, Šánek – Soukup, Růžička

Ratiboř – Luhačovice 5:3 Makyča 4, Orság – Slovák 3

Dohrávka 18.kola: Hor. Bečva – Bystřice p/H. 1:14 Kohout – Ovčačík, Hanslík 2, Kalus 2, Schonwalder 2, Maťa 6, Horák

Dohrávka 22. kola: Ratiboř – Hor. Bečva 9:1 Čablík 3, Makyča, Kořenek, 2, Sušeň 2, Filip 2 - Cverna

 

Krajská soutěž starších žáků – skupina B

Hluk – Nedakonice 19:0 Ševčík 5, Ngunthual Van David 3, Franc 2, Frühauf Z. 2, Kremr P. 2, Blaha M. 2, Nosek, Matuštík, Kožík

Boršice – Dol. Němčí  2:4 Trlida, Vašek O. – Bobčík 2, Jurásek, Krhovský

Strání – Morkovice  5:0 Zámečník 2, Malár, Čaňo O., Kolaja

Koryčany – Napajedla 7:0 Nezdařil 3, Barták 3, Hubr,

1.FC Slovácko – Kvasice 1:2 Slováčková – Slavík 2

Zlechov – St. Město 0:9 Náplava 3, Gerža 2, Vanda, Zajíc, Sonntag, Zachar

Dohrávka 12. kola: Napajedla – 1.FC Slovácko 3:2 PK Holub 2 – Vydržalová, Čajková

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B

Hluk – Nedakonice 8:0 Druckmüller 3, Gál 3, Frühauf M., Penk A.

Boršice – Dol. Němčí  4:3 Vaček O., Matejkovič L. a P., Jurák – Rejl 2, Bobčík R.

Strání – Morkovice 7:0 Gabriš O., Gabriš J., Dobiáš,Jankovský, Benešík, Jurásek, Frühauf

Koryčany – Napajedla 4:2 Drda, Hajkr, Plichta, Elzner – Hába, Lhotský

1.FC Slovácko – Kvasice 2:7 Sklenářová, Trusková – Šiška 2, Hora 2, Novotná 2, Samohýl

Zlechov – St. Město 0:2 Hejda, Hlaváček

Dohrávka 12. kola: Napajedla – 1.FC Slovácko 1:6 SoleckýCrhonková 2, Slováčková 2, Sklenářová, Tomečková

 

Krajský přebor žen

Březůvky – Baťov 1930 0:3 Kalivodová, Rizovská, Přibilová

Březnice – Babice 1:2 PK nehl.

Val. Klobouky – Nezdenice 1:0 Machů

Lužkovice – DFK Holešov 1:4 StrachoňováZderčíková 2, Ševčíková, Hovoráková