Úřední zprávy Zlínského KFS

 

Úřední zpráva

Datum

ÚZ 37

19. června 2015

ÚZ 36

12. června 2015

ÚZ 35

4. června 2015

ÚZ 34

29. května 2015

ÚZ 33

22. května 2015

ÚZ 32

15. května 2015

ÚZ 31

8. května 2015

ÚZ 30

30. dubna 2015

ÚZ 29

24. dubna 2015

ÚZ 28

17. dubna 2015

ÚZ 27

9. dubna 2015

ÚZ 26

2. dubna 2015

ÚZ 25

27. března 2015

ÚZ 24

20. března 2015

ÚZ 23

13. března 2015

ÚZ 22

6. března 2015

ÚZ 21

27. února 2015

ÚZ 20

6. února 2015

ÚZ 19

27. ledna 2015

ÚZ podzim

2014

 

Úřední zpráva č. 37 Zlínský KFS – 19. června 2015

 

VV: losovací aktiv Zl KFS se koná ve čtvrtek 2. července 2015 v 16.00 hodin v Otrokovicích – Beseda.

 

Na oddíly byly zaslány pozvánky na semináře k elektronizace systému v těchto termínech:

Pondělí 22. června 2015 – od 16.00 hodin – oddíly krajského přeboru mužů a I. A tř. sk. B

Úterý 23. června 2015 – od 17.00 hodin – oddíly I.A tř. sk. A a I.B třída sk. A

Středa 24. června 2015 – od 16.00 hodin – oddíly I.B třídy sk. B a I.B třídy sk. C

Seminář plánovaný na čtvrtek 25. června 2015 je z důvodu kolize se seminářem v Olomouci přeložen na náhradní termín, o kterém budou oddíly informovány.

 

Postupy a sestupy:

Krajský přebor:                                                                                

Postup: FK Vsetín

Sestup: Chropyně, Kelč, Vizovice

 

I.A třída – skupina A

Postup:Štítná n/Vl., Slušovice

Sestup: Nedašov, Hrachovec

 

Postup:nikdo

Sestup: Nivnice, O.N.Ves

 

I.B třída – skupina A

Postup: Dolní Bečva, Horní Lideč

Sestup: Janová, Ratiboř

 

I.B třída – skupina B

Postup: Skaštice

Sestup: Těšnovice

 

I.B třída – skupina C

Postup: Vlčnov

Sestup: Sušice, Havřice

 

Krajský přebor dorostu

Postup: nikdo

Sestup: Dol.  Němčí, Hulín

 

Krajská soutěž dorostu sk. A

Postup: Štítná n/Vl.

Sestup: Hovězí

 

Krajská soutěž dorostu sk. B

Postup: Bojkovice

Sestup: Uh. Ostroh

 

Krajský přebor žáků

Postup: nikdo

Sestup: Bojkovice

 

Krajská soutěž žáků – skupina A

Postup: Bystřice p/H.

Sestup: nikdo

 

Krajská soutěž žáků – skupina B

Postup: nikdo

Sestup: nikdo

 

Nedostatky v XXVI. kole mistrovských soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.A-A

2266

Podkop.Lhota

-

Val.Příkazy

neúplné hlášení

50

D

I.A-A

2267

Hrachovec

-

Vidče

nehlášený výsledek

400

D

I.B-A

4263

Hovězí

-

Jablůnka

pozdní zahájení

100

H

KP-D

7267

Hluk

-

Slušovice

neúplné hlášení

50

D

KS-DA

8264

Lidečko

-

Újezd

0:3 kont. pro neopr.start (D5 a D10 stejný hráč)

100

D

KS-DA

8267

Provodov

-

Poličná

3:0 kont. nedohráno pro pokles pod 7 hráčů

 

H

KS-DB

9262

Boršice

-

Staré Město

neúplné hlášení

50

D

KP-SŽ

11124

Štítná nVl

-

Holešov

3:0 kont. za nedostavení se k SU

3000

H

KS-SŽA

13132

Val.Klobouky

-

V.Karlovice

neúplné hlášení

50

D

KS-MŽA

14132

Val.Klobouky

-

V.Karlovice

neúplné hlášení

50

D

KS-SŽB

15131

Hluk

-

Nedakonice

19:0 kont. nedohráno pro malý počet hráčů

 

H

KP-Že

10132

Březnice

-

Babice

neúplné hlášení

50

D

 

Úřední zpráva č. 36 Zlínský KFS – 12. června 2015

 

STK:  s úřední zprávou je na oddíly rozeslána i přihláška do soutěže s průvodním dopisem. Vyplněné přihlášky zašlete na Zl KFS elektronicky nebo poštou do 16. června 2015.

Střídavé starty budou pokračovat ve stejném rozsahu jako v této sezoně.

Losovací aktiv se koná ve čtvrtek 2. července 2015 v Otrokovicích – Beseda.

 

Nedostatky v XXV. kole mistrovských soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.B-A

4257

Janová

-

Ratiboř

neúplné hlášení

50

D

KP-D

7253

Holešov

-

Rožnov pR

neúplné hlášení

50

H

KS-DA

8251

Poličná

-

Vlachovice

3:0 kont. za nedostavení se k SU

3000

H

KS-DA

8255

V.Karlovice

-

Lidečko

pozdní změna utkání

300

D

KP-Že

10174

Březnice

-

Lužkovice

neúplné hlášení

50

D

KP-SŽ

12121

V.Otrokovice

-

Louky

neúplné hlášení

50

D

KS-MŽA

14224

Nedašov

-

Bystřice pH

0:3 kont. Holba Martin 03101165 není člen FAČR

500

D

KS-MŽB

16226

Staré Město

-

Kvasice

zadržení průkazek pro nepodepsání ZoU VM

100

H

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

1261

Baťov

-

Fryšták

So ÚZM

KP

1263

Kelč

-

Vsetín

So 15:00 obr.poř. Vsetín

I.A-A

2263

Brumov B

-

Podlesí

Ne ÚZM

I.A-A

2264

Val.Meziříčí B

-

Nedašov

12.6.15 17:00 Juřinka

I.A-B

3267

Hluk

-

Bojkovice

So ÚZM

I.B-B

5265

Lužkovice

-

Kostelec u Hol.

Ne ÚZM

I.B-B

5267

Tlumačov

-

Sehradice

12.6.15 18:00

I.B-C

6267

Prakšice

-

Ořechov

12.6.15 17:30

KS-DA

8255

V.Karlovice

-

Lidečko

12.6.15 17:30

KS-DA

8263

Hovězí

-

V.Karlovice

13.6.15 12:45

KP-SŽ

11132

Baťov

-

Vsetín

10.6.15 16:30

KP-MŽ

12132

Baťov

-

Vsetín

10.6.15 18:15

 

DK:

 

č.j.

Příjmení

Jméno

klub

soutěž

trest

datum

Sazebník

356

Hlavica

Jan

Kelč

KP

netrestán

6.6.15

50/1

357

Ročák

Štěpán

Podkop.Lhota

I.A-A

1 SU nepodmíněně

6.6.15

19/1

358

Šimčík

Petr

Hluk

I.A-B

1 SU nepodmíněně

7.6.15

19/1

359

Zedníček

David

Příluky

I.A-B

4 SU nepodmíněně

6.6.15

13/1b

360

Dvořák

Radek

Tlumačov

I.B-B

1 SU nepodmíněně

7.6.15

19/1

361

Stupka

Jan

Nedakonice

I.B-C

1 SU nepodmíněně

7.6.15

19/1

362

Polášek

Viktor

Bojkovice-D

KSD-B

1 SU nepodmíněně

7.6.15

11/1

363

Gabrhel

Patrik

Bojkovice-D

KSD-B

2 SU nepodmíněně

7.6.15

12/2a

364

Tesař

Jaroslav

Koryčany-D

KSD-B

1 SU nepodmíněně

6.6.15

19/1

365

Naňák

František

Vsetín-SŽ

KP-SŽ

1 SU nepodmíněně

7.6.15

19/1

366

Ambroz

Zdeněk

rozhodčí

 

pokuta 400.- Kč

9.6.15

34 + 5

367

Blažek

Vladimír

rozhodčí

 

pokuta 250.- Kč

9.6.15

34 + 5

368

Hruška

Lukáš

rozhodčí

 

pokuta 400.- Kč

9.6.15

34 + 5

369

Kubíček

Michal

rozhodčí

 

pokuta 200.- Kč

9.6.15

34 + 5

370

Malota

Vladimír

rozhodčí

 

pokuta 400.- Kč

9.6.15

34 + 5

371

Ponížil

Libor

rozhodčí

 

pokuta 600.- Kč

9.6.15

34 + 5

372

Vobořil

Václav

rozhodčí

 

pokuta 200.- Kč

9.6.15

34 + 5

 

Úřední zpráva č. 35 Zlínský KFS – 4. června 2015

 

STK:  s úřední zprávou je na oddíly rozeslána i přihláška do soutěže s průvodním dopisem. Vyplněné přihlášky zašlete na Zl KFS elektronicky nebo poštou do 16. června 2015.

Střídavé starty budou pokračovat ve stejném rozsahu jako v této sezoně.

Losovací aktiv se koná ve čtvrtek 2. července 2015 v Otrokovicích – Beseda.

 

Nedostatky v XXIV. kole mistrovských soutěží:

 

ÚZ

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

35

KP

1247

Vizovice

-

Vigantice

aktualizovat foto Fuksa, Kojetinský, Kulhánek

 

D

35

I.B-A

4242

Hovězí

-

Janová

hosté se nedostavili

6000

H

35

I.B-A

4244

Prostř.Bečva

-

Jablůnka

pozdní zahájení utkání z pozdního příjezdu VM

200

H

35

I.B-C

6244

Morkovice B

-

Havřice

neúplné hlášení

50

D

35

KP-D

7241

Dol.Němčí

-

Hulín

neúplné hlášení

50

D

35

KS-DA

8242

Hovězí

-

Val.Klobouky

nehlášený výsledek

200

D

35

KS-DA

8244

Štítná nVl

-

V.Karlovice

3:0 kontumačně, nedohráno (pro zranění klesl počet hráčů pod 7)

0

H

35

KP-Že

10111

Březnice

-

Baťov

neúplné hlášení

50

D

35

KP-SŽ

11221

V.Otrokovice

-

Baťov

neúplné hlášení

50

D

35

KP-SŽ

11224

Brumov

-

Štítná nVl

neúplné hlášení

50

D

35

KP-SŽ

12221

V.Otrokovice

-

Baťov

neúplné hlášení

50

D

35

KS-SŽA

13225

Ratiboř

-

Hor.Bečva

pozdní změna utkání

300

H

35

KS-MŽA

14225

Ratiboř

-

Hor.Bečva

pozdní změna utkání

300

H

35

KS-SŽB

15191

Napajedla

-

Nedakonice

STK reviduje rozhodnutí z ÚZ32 - zrušena kontumace, dohrávka utkání 4.6.15, pozdní změna

300

H

35

KS-MŽB

16191

Napajedla

-

Nedakonice

STK reviduje rozhodnutí z ÚZ32 - zrušena kontumace, dohrávka utkání 4.6.15, pozdní změna

300

H

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

1255

Vsetín

-

Holešov

So ÚZD

I.A-A

2266

Podkop.Lhota

-

Val.Příkazy

So ÚZM

I.A-B

3266

Strání

-

Kvasice

13.6.15 14:30

I.B-C

6263

Kunovice

-

Havřice

So ÚZM

KP-SŽ

11124

Štítná nVl

-

Holešov

10.6.15 15:30

KP-MŽ

12124

Štítná nVl

-

Holešov

10.6.15 17:15

KS-SŽA

13225

Ratiboř

-

Hor.Bečva

10.6.15 16:30

KS-MŽA

14225

Ratiboř

-

Hor.Bečva

10.6.15 18:15

 

DK:

 

č.j.

Příjmení

Jméno

klub

soutěž

trest

datum

Sazebník

348

Příkazský

Dalibor

Vizovice-T

KP

pokuta 1000.- Kč

3.6.15

5 + 11/3b

349

Smolka

Simon

Štítná n/Vl.

I.A-A

1 SU nepodmíněně

31.5.15

11/2a

350

Baný

Jaroslav

Kunovice

I.B-C

1 SU nepodmíněně

31.5.15

19/1

351

Buberník

Adam

Luhačovice-D

KP-D

1 SU nepodmíněně

30.5.15

19/1

352

Růčka

Jaroslav

Rožnov-D

KP-D

1 SU nepodmíněně

31.5.15

11/1

353

Novák

Šimon

Hulín-SŽ

KS-SŽA

1 SU nepodmíněně

30.5.15

11/1

354

Karban

Tomáš

Rožnov

KP

1 SU podmíněně do 2.10.15

3.6.15

57

355

Jirásek

Jiří

Baťov

KP

1 SU podmíněně do 2.10.15

3.6.15

57

 

Úřední zpráva č. 34 Zlínský KFS – 29. května 2015

 

STK: upozorňuje oddíly, že STK může v zájmu regulérnosti nařídit poslední zápasy ve stejný čas

 

Nedostatky v XXIII. kole mistrovských soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.B-A

4235

Dol.Bečva

-

Prostř.Bečva

neúplné hlášení

50

D

KP-Že

10102

Nezdenice

-

DFK Holešov

neúplné hlášení

50

D

KP-Že

10103

Babice

-

Lužkovice

neúplné hlášení

50

D

KP-Že

10105

Březnice

-

Val.Klobouky

neúplné hlášení

50

D

KS-SŽA

13203

Nedašov

-

Vlachovice

1:4 kontumačně za neopr.start - Holba Jan a Lukáš nejsou členy FAČR

500

D

KS-SŽA

13212

Hor.Bečva

-

Luhačovice

nehlášený výsledek

200

D

KS-MŽA

14212

Hor.Bečva

-

Luhačovice

nehlášený výsledek

200

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

1262

Boršice

-

Luhačovice

So ÚZM

I.A-B

3241

Dol.Němčí

-

Újezdec

So ÚZM

I.B-B

5266

Příluky

-

Slavičín B

13.6.15 13:30

I.B-C

6256

Staré Město

-

Kunovice

Ne ÚZM Širůch

KS-DB

9242

Břest

-

Kněžpole

31.5.15 13:30

KS-DB

9256

Staré Město

-

Břest

Ne ÚZD Širůch

KS-DB

9262

Boršice

-

Staré Město

13.6.15 13:00

 

DK:

 

č.j.

Příjmení

Jméno

klub

soutěž

trest

datum

Sazebník

338

Hovězák

Tomáš

Vlachovice

I.A-A

1 SU nepodmíněně

24.5.15

19/1

339

Šůstek

Josef

Sehradice

I.B-B

1 SU nepodmíněně

24.5.15

19/1

340

Lošťák

Luděk

trenér

I.B-B

pokuta 2500.- Kč

27.5.15

5+2/3+11/3b

341

Soviš

Tomáš

Hluk-D

KP-D

1 SU nepodmíněně

23.5.15

19/1

342

Klvaňa

Pavel

Poličná-D

KSD-A

1 SU nepodmíněně

23.5.15

19/1

343

Hruboň

Adam

Lidečko-D

KSD-A

1 SU nepodmíněně

24.5.15

19/1

344

Srník

Ondřej

Bojkovice-SŽ

KP-SŽ

1 SU nepodmíněně

24.5.15

11/1

345

Vlček

Michal

Prakšice

I.B-C

1 SU podmíněně do 26.9.15

27.5.15

57

346

Novák

Filip

Nedachlebice-D

KSD-A

nevyhovuje

27.5.15

57

347

Pavlůsek

Václav

Val.Klobouky-D

KSD-A

nevyhovuje

27.5.15

57

 

Úřední zpráva č. 33 Zlínský KFS – 22. května 2015

 

STK:

 

Finále Slušovice – Nedachlebice se hraje ve středu 27. května 2015 v 17:00 hodin na stadionu Letná ve Zlíně

 

Nedostatky v XXII. kole mistrovských soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.B-A

4226

Zašová

-

Hutisko

nehlášený výsledek

400

D

I.B-B

5223

Lužkovice

-

Těšnovice

nehlášený výsledek

400

D

I.B-B

5227

Slavičín B

-

Kostelec u Hol.

nehlášený výsledek

400

D

KS-DA

8221

Vlachovice

-

Hovězí

nehlášený výsledek

200

D

KP-SŽ

11201

V.Otrokovice

-

Slavičín

neúplné hlášení

50

D

KP-SŽ

11202

Holešov

-

Baťov

Vedoucí H i AR 2

100

D

KP-MŽ

12201

V.Otrokovice

-

Slavičín

neúplné hlášení

50

D

KS-SŽA

13204

Ratiboř

-

V.Karlovice

AR2 shodný s VD

100

H

KS-MŽA

14203

Nedašov

-

Vlachovice

HP shodný s AT1

100

D

KP-Že

10184

DFK Holešov

-

Babice

ZoU ručně

100

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.B-A

4261

Kateřinice

-

Janová

So ÚZM

I.B-C

6267

Prakšice

-

Ořechov

So ÚZM

KS-DA

8265

Štítná nVl

-

Juřinka

Ne ÚZD

KS-SŽB

15191

Napajedla

-

Nedakonice

4.6.15 17:00

KS-SŽB

15215

Hluk

-

Koryčany

5.6.15 16:15

KS-MŽB

16191

Napajedla

-

Nedakonice

4.6.15 18:30

KS-MŽB

16215

Hluk

-

Koryčany

5.6.15 17:30

 

DK:

 

č.j.

Příjmení

Jméno

klub

soutěž

trest

datum

Sazebník

325

Spurný

Daniel

Baťov

KP

1 SU nepodmíněně

15.5.15

19/1

326

Jirásek

Jiří

Baťov

KP

3 SU nepodmíněně

15.5.15

13/1a

327

Olšák

Martin

Kelč

KP

1 SU nepodmíněně

15.5.15

11/1

328

Karban

Tomáš

Rožnov

KP

3 SU nepodmíněně

16.5.15

13/1b

329

Vojtášek

Pavel

Chropyně

KP

1 SU nepodmíněně

17.5.15

19/1

330

Ondruch

Petr

Val.Meziříčí B

I.A-A

1 SU nepodmíněně

13.5.15

19/1

331

Galetka

Tomáš

Ratiboř

I.B-A

5 SU nepodmíněně

17.5.15

11/3b

332

Tománek

Michal

Zlechov

I.B-C

1 SU nepodmíněně

17.5.15

11/1

333

Oplt

Marek

Morkovice B

I.B-C

5 SU nepodmíněně

17.5.15

11/3b

334

Trčka

Marián

Vlachovice-D

KSD-A

1 SU nepodmíněně

13.5.15

19/1

335

Kolenič

Roman

Skaštice - T

 

 

20.5.15

50/1

336

Fojtů

Vojtěch

Val.Klobouky-D

KSD-A

1 SU podmíněně do 19.9.15

20.5.15

57

337

Pindryč

Radim

Baťov

KP

2 SU podmíněně do 19.10.15

20.5.15

57

 

Úřední zpráva č. 32 Zlínský KFS – 15. května 2015

 

HK: k dnešnímu dni nemají uhrazeny doplatky vkladů za podzim 2014: 1.FC Slovácko, Baťov, Boršice, Brumov B, Březolupy, DFK Holešov, Fryšták, Hrachovec, Hulín, Kelč, Kostelec, Lhota u Vs., Lidečko, Malenovice, Nezdenice, Osvětimany, Podkop. Lhota, Podlesí, Provodov, Ratiboř, Roštění, Sušice, Uh. Ostroh, Val. Klobouky, Vidče, Vigantice. Vklady nutno uhradit do 22. května 2015!!!

 

ORK: odvolací a revizní komise Zl KFS na svém zasedání dne 14. května 2015 zamítla odvolání TJ Spartak Hluk proti rozhodnutí STK Zl KFS – kontumace utkání Hluk-Nedachlebice 0:3 kont.

 

STK:

Výsledky semifinále Poháru hejtmana:

Nedachlebice – Kvasice 1:0 (1:0) Kaňovský

Slušovice – Luhačovice 1:1 (0:1) na PK 3:2 Dobeš – Červenka D.

 

Finále Slušovice – Nedachlebice se hraje ve středu 27. května 2015 v 17:00 hodin na stadionu Letná ve Zlíně

 

O účast ve veteránské soutěži projevily oddíly Chropyně, Baťova, Dol. Němčí, Štítné n/Vl., Veselé a Slavičína. Pokud mají další oddíly zájem o tuto soutěž, kontaktujte sekretáře Zl KFS p. Lukáše – 604 762 224.

 

Nedostatky v XXI. kole mistrovských soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

KS-DA

8213

V.Karlovice

-

Poličná

neúplné hlášení

50

D

KS-SŽA

13194

Vlachovice

-

Ratiboř

trenér uveden i jako AR1

100

D

KS-SŽB

15191

Napajedla

-

Nedakonice

kont. hosté nepřijeli

2000

H

KS-MŽB

16191

Napajedla

-

Nedakonice

kont. hosté nepřijeli

1500

H

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

2221

Vlachovice

-

Brumov B

16.5.15 13:30

I.A-A

2225

Hrachovec

-

Podlesí

15.5.15 17:00

I.A-B

3265

Nedachlebice

-

Jaroslavice

12.6.15 17:30

KP-D

7227

Uh.Brod

-

Holešov

Ne 10:00 UT Lapač

KP-D

7253

Holešov

-

Rožnov pR

So 10:00

KS-DB

9217

Břest

-

Koryčany

29.5.15 17:00

KS-DB

9265

Nedachlebice

-

Napajedla

13.6.15 10:00

KP-SŽ

11142

Louky

-

Brumov

26.5.15 16:00

KP-MŽ

12142

Louky

-

Brumov

26.5.15 17:30

 

DK:

 

č.j.

Příjmení

Jméno

klub

soutěž

trest

datum

Sazebník

313

Jarka

David

Morkovice

KP

1 SU nepodmíněně

10.5.15

11/1

314

Oral

Marek

Žalkovice

I.A-B

1 SU nepodmíněně

10.5.15

11/1

315

Perutka

Libor

Zašová-AT2

I.B-A

důtka

13.5.15

11/1

316

Kleindorf

Milan

Zašová-AT1

I.B-A

pokuta 2000.- Kč

13.5.15

5 + 11/3b

317

Kašpar

Jaroslav

Hovězí

I.B-A

1 SU nepodmíněně

10.5.15

11/1

318

Novotný

Zdenek

Těšnovice

I.B-B

1 SU nepodmíněně

10.5.15

19/1

319

Holý

Tomáš

Lužkovice

I.B-B

1 SU nepodmíněně

7.5.15

19/1

320

Vlček

Michal

Prakšice

I.B-C

3 SU nepodmíněně

10.5.15

12/2c

321

Sibal

Francise

V.Karlovice-D

KSD-A

1 SU nepodmíněně

7.5.15

11/1

322

Kovařík

Jaroslav

V.Otrokovice-SŽ

KP-SŽ

1 SU nepodmíněně

9.5.15

19/1

323

Kolenič

Roman

Skaštice - T

 

disciplinární řízení se odročuje na 20.5.15 na 15:30 h.

13.5.15

 

324

Janečka

Radek

V.Otrokovice B

I.B-C

1 SU podmíněně do 12.9.15

13.5.15

57

 

Úřední zpráva č. 31 Zlínský KFS – 8. května 2015

 

STK: Nedostatky v XX. kole mistrovských soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

I.B-A

4183

Lhota u Vs.

-

Hovězí

3:0 kont. za neopr.start Trlica Karel 94030344 člen FAČR až 20.4.15

1000

H

KP-D

7167

Malenovice

-

Luhačovice

3:0 kont. za neopr.start H20, dále DK

5000

H

KP-SŽ

11182

Brumov

-

Slavičín

neúplné hlášení

50

D

KP-MŽ

12181

V.Otrokovice

-

Holešov

neúplné hlášení

50

D

KS-SŽA

13146

V.Karlovice

-

Vlachovice

neúplné hlášení

50

D

KS-MŽA

14181

Zlín B

-

Juřinka

neúplné hlášení

50

D

KS-MŽA

14146

V.Karlovice

-

Vlachovice

neúplné hlášení

50

D

KS-SŽB

15182

1.FC Slovácko- dív

-

Strání

neúplné hlášení

50

D

KS-MŽB

16182

1.FC Slovácko- dív

-

Strání

neúplné hlášení

50

D

KP-Že

10163

DFK Holešov

-

Březnice

ZoU ručně 2x

100

D

KP-Že

10165

Nezdenice

-

Babice

neúplné hlášení

50

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.B-B

5251

Sehradice

-

Lukov

So ÚZM

KS-DA

8171

V.Karlovice

-

Vlachovice

7.5.15 17:00

KS-SŽA

13132

Val.Klobouky

-

V.Karlovice

Ne ÚZŽ

KS-SŽA

13186

Hor.Bečva

-

Bystřice pH

12.6.15 15:00

KS-MŽA

14132

Val.Klobouky

-

V.Karlovice

Ne ÚZŽ

KS-MŽA

14186

Hor.Bečva

-

Bystřice pH

12.6.15 16:45

KS-SŽB

15123

Napajedla

-

1.FC Slovácko- dív

11.6.15 16:30

KS-MŽB

16123

Napajedla

-

1.FC Slovácko- dív

11.6.15 18:15

 

DK:

 

č.j.

Příjmení

Jméno

klub

soutěž

trest

datum

Sazebník

298

Barabáš

Kamil

Vigantice

KP

1 SU nepodmíněně

2.5.15

19/1

299

Tichý

Tomáš

Zubří

I.A-A

6 měsíců nepodmíněně

2.5.15

13/3 +11/3b + 12/2c

300

Ligas

Libor

Nivnice

I.A-B

1 SU nepodmíněně

3.5.15

19/1

301

Těthal

Petr

Újezdec

I.A-B

1 SU nepodmíněně

3.5.15

19/1

302

Vendel

Jiří

Zlechov

I.B-C

1 SU nepodmíněně

3.5.15

11/1

303

Mušálek

Jaroslav

Koryčany

I.B-C

1 SU nepodmíněně

3.5.15

11/1

304

Kroutilík

Boris

Koryčany

I.B-C

1 SU nepodmíněně

3.5.15

11/2a

305

Janečka

Radek

V.Otrokovice B

I.B-C

3 SU nepodmíněně

3.5.15

11/3b

306

Suchý

Petr

Luhačovice-D

KP-D

zákaz funkce kapitána do 30.6.15

1.5.15

15/1d,2

307

Piják

Michal

Luhačovice-VD

KP-D

zákaz výkonu funkce VD na 3 měsíce + pokuta 2000 Kč

1.5.15

15/1d + 5

308

Šedý

Štěpán

Poličná-D

KSD-A

4 měsíce  nepodmíněně

1.5.15

11/1 + 11/3b

309

Pavlůsek

Václav

Val.Klobouky-D

KSD-A

6 SU nepodmíněně

3.5.15

19/1 + 11/3b

310

Fojtů

Vojtěch

Val.Klobouky-D

KSD-A

3 SU nepodmíněně

3.5.15

12/2c

311

Eliášová

Petra

Babice-Že

KP-Že

1 SU nepodmíněně

2.5.15

19/1

312

Kolenič

Roman

Skaštice - T

 

zahájeno DŘ, jmenovaný se dostaví na schůzi DK KFS Zlín 13.5.15 v 15:30 h.

6.5.15

 

 

Úřední zpráva č. 30 Zlínský KFS – 30. dubna 2015

 

STK: Nedostatky v XIX. kole mistrovských soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

KP

1191

Bystřice pH

-

Baťov

HR předán KR - námitka nezapsána do ZoU

H

I.A-B

3197

Žalkovice

-

Nedachlebice

3:0 kont. za nedostavení se k SU

4000

H

KS-DB

9171

Uh.Ostroh

-

Zdounky

H13 Vaďura Radim 96061602 není člen FAČR

500

H

KS-DB

9181

Zdounky

-

Nedachlebice

0:3 kont. D15 Vaďura Radim 96061602 není člen FAČR

500

D

KP-Že

10152

Březůvky

-

Nezdenice

ZOU ručně

50

D

KP-SŽ

11172

Vsetín

-

Kunovice

neúplné hlášení

50

D

KP-MŽ

12172

Vsetín

-

Kunovice

neúplné hlášení

50

D

KS-SŽA

13172

V.Karlovice

-

Hor.Bečva

HP uveden i jako AR1

100

D

KS-SŽA

13173

Vlachovice

-

Hulín

VM uvedeni i jako AR

50

DH

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

1245

Rožnov pR

-

Bystřice pH

29.5.15 18:00

I.A-A

2232

Juřinka

-

Vidče

Ne ÚZM

I.B-A

4231

Hor.Lideč

-

Kateřinice

8.5.15 10:30

I.B-A

4242

Hovězí

-

Janová

So ÚZM

I.B-A

4257

Janová

-

Ratiboř

Ne ÚZM

I.B-B

5241

Lukov

-

Admira Hulín

So ÚZM

KP-D

7162

Hluk

-

Nedašov

1.5.15 16:00

KP-D

7204

Hluk

-

Baťov

15.5.15 16:30

KP-D

7206

Uh.Brod

-

Malenovice

Ne 10:00 UT Lapač

KS-DA

8242

Hovězí

-

Val.Klobouky

30.5.15 13:30

KP-Že

10162

Lužkovice

-

Val.Klobouky

2.5.15 14:00

KP-SŽ

11185

Uh.Brod

-

Vsetín

3.5.15 12:30 UT Lapač

KP-SŽ

11212

Kunovice

-

Louky

6.5.15 16:00

KP-MŽ

12185

Uh.Brod

-

Vsetín

3.5.15 14:15 UT Lapač

KP-MŽ

12212

Kunovice

-

Louky

6.5.15 17:45

KS-SŽB

15206

Kvasice

-

Napajedla

So ÚZŽ

KS-MŽB

16206

Kvasice

-

Napajedla

So ÚZŽ

 

DK:

 

č.j.

Příjmení

Jméno

klub

soutěž

trest

datum

Sazebník

287

Pindryč

Radim

Baťov

KP

5 SU nepodmíněně

25.4.15

19/1 + 11/3b

288

Ligas

Petr

Nivnice

I.A-B

1 SU nepodmíněně

26.4.15

19/1

289

Suchockij

Vladimír

Jablůnka

I.B-A

1 SU nepodmíněně

25.4.15

11/1

290

Sedláček

Ondřej

Lukov

I.B-B

1 SU nepodmíněně

25.4.15

11/1

291

Výpušťák

Stanislav

Slavičín B

I.B-B

1 SU nepodmíněně

26.4.15

11/1

292

Vozár

Petr

Hluk-D

KP-D

1 SU nepodmíněně

25.4.15

19/1

293

Fusek

Jiří

Lidečko-D

KSD-A

1 SU nepodmíněně

25.4.15

11/1

294

Lučan

Ladislav

Zdounky-D

KSD-B

1 SU nepodmíněně

25.4.15

19/1

295

Malaník

Patrik

Štítná nVl-SŽ

KP-SŽ

1 SU nepodmíněně

23.4.15

19/1

296

Palička

Michal

V.Otrokovice-SŽ

KP-SŽ

2 SU nepodmíněně

25.4.15

12/2c

297

Bůžek

Libor

Provodov

KP

nevyhovuje

29.4.14

57

 

Úřední zpráva č. 29 Zlínský KFS – 24. dubna 2015

 

STK: Nedostatky v XVIII. kole mistrovských soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

nedostatky

pokuta

D/H

KP

1152

Fryšták

-

Vsetín

T-D Matějíček Jaroslav 64040460 není člen FAČR

500

H

KP

1167

Vsetín

-

Luhačovice

T-D Matějíček Jaroslav 64040460 není člen FAČR

500

D

KP

1171

Vsetín

-

Baťov

T-D Matějíček Jaroslav 64040460 není člen FAČR

500

D

KP

1185

Vigantice

-

Fryšták

nehlášený výsledek

400

D

KP

1187

Bystřice pH

-

Vsetín

T-H Matějíček Jaroslav 64040460 není člen FAČR

500

H

I.A-A

2183

Hrachovec

-

Brumov B

nehlášený výsledek

400

D

I.A-A

2184

Vidče

-

Slušovice

nehlášený výsledek

400

D

I.A-B

3155

Žalkovice

-

Kvasice

3:0 kont. za neopr.start  H2,H3 Pospíšil Martin 92120171, Kovář Martin 92060111 - nejsou členy FAČR

2000

H

I.A-B

3162

Hluk

-

Nedachlebice

0:3 kont. za neopr.start D13 Kryl Pavel 96021376 - není člen FAČR

1000

D

I.A-B

3182

Strání

-

Žalkovice

5:0 kont. pro malý počet hráčů

4000

H

I.B-A

4153

Ratiboř

-

Hutisko

3:0 kont. za neopr.start H13 Košárek Petr 92070488 není člen FAČR

1000

H

I.B-A

4154

Hovězí