KP-D 2011-12              
  XIV.kolo   6.11.11 11:15   nový termín 36     Střelci Rozhodčí
792 Brumov - Hulín So 10:00 UT So 10:00 UT 3 : 1 Vašička 2, Vaněk - Karamon Hrbáček
793 Napajedla - Boršice So 10:00 So 10:00 4 : 1 Sedlář, Gabrhelík 2, Leone - Krsička Dostálek
794 1.Valašský FC - Vsetín Ne ÚZD UT 5.11.11 10:00 UT 5 : 0 Malina 2, Talpa, Burdík, Seidl Žniva
795 Dol.Němčí - Paseky Zlín Ne ÚZD Ne ÚZD 1 : 4 Tinka – Jermakov, Doboš, Vach, Mlček Dostálek
796 Vlachovice - Uh.Brod So ÚZM So ÚZM 3 : 1 Hovězák D., Horáček M., Kolouch - Podlas Surovec
797 Kunovice - Malenovice So 10:00 UT So 10:00 UT 6 : 1 Mařák 2, Lahodný 2, Hána, Obal - Galatík Krajča
798 Baťov 1930 - Morkovice Ne ÚZD UT Erbenova Ne ÚZD UT Erbenova 4 : 2 Přikryl 2, Zapletal, Novák – Hrstka, Surý Polaštík
  XV.kolo   17.6.12 14:15     47        
799 Baťov 1930 - Brumov Ne ÚZD UT Erbenova Ne ÚZD UT Erbenova 8 : 3 Janovský 4, Kašík 2, Brázdil, Trvaj – Rajník, Janáč, Holba Mikoška
7100 Morkovice - Kunovice So 10:00 16.6.12 10:00 UT 3 : 5 Galetka 2, Oplt – Huráb 2, Lahodný, Náplava, Kukla Mrázek
7101 Malenovice - Vlachovice Ne 10:00 Ne 10:00 2 : 4 Smoček, Torma – Kolouch, Plšek,  Horáček M. a D. Kozubík
7102 Uh.Brod - Dol.Němčí Ne 10:00 Orel 16.6.12 10:00 5 : 3 Odstrčil M. 2, Nevařil 2, Hruboš – Světinský 2, Tinka Vacula
7103 Paseky Zlín - 1.Valašský FC So 10:00 UT So 10:00 UT 3 : 0 kontumačně za nedostavení se k MU Šerý
7104 Vsetín - Napajedla So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 4 : 0 Pfeiler 2, Maček, Trlica Filgas
7105 Boršice - Hulín So ÚZD 16.6.12 10:00 0 : 7 Jakvid 2, Müller, Strnad, Uličný, Mrhálrk, Černocký Filipenský
  XVI.kolo   1.4.12 13:15     25        
7106 Brumov - Boršice So 10:00 UT So 10:00 UT 4 : 1 Vašička R., Liška D., Matušinec R., Rajník J. - Gavenda Valčík
7107 Hulín - Vsetín So 10:00 So 10:00 3 : 0 Mrhálek, Jakvid, Strnad Polaštík
7108 Napajedla - Paseky Zlín So 10:00 So 10:00 1 : 0 Sedlář Doležal
7109 1.Valašský FC - Uh.Brod Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 0 : 1 Bočan Chlevišťan
7110 Dol.Němčí - Malenovice Ne ÚZD Ne ÚZD 3 : 1 Světinský 2, Škařupa - Bartoň Minarčík
7111 Vlachovice - Morkovice So ÚZM So ÚZM 6 : 2 D.Hovězák 2, Kozubík 2, D.Horáček, Plšek – Oplt, Galetka Havránek
7112 Kunovice - Baťov 1930 So 10:00 UT So 10:00 UT 2 : 1 Kukla, Náplava - Žák Němec
  XVII.kolo   8.4.12 13:15     31        
7113 Kunovice - Brumov So 10:00 UT So 10:00 UT 2 : 3 Kukla, Lysoněk – Vašička 2, Pagáč Janča
7114 Baťov 1930 - Vlachovice Ne ÚZD UT Erbenova Ne ÚZD UT Erbenova 1 : 3 Zapletal – Kolouch, Hovězák D., Horáček Slavík
7115 Morkovice - Dol.Němčí So 10:00 So 10:00 2 : 3 Oplt, Pajgr –  Světinský, Ježek, Stojaspal Šerý
7116 Malenovice - 1.Valašský FC Ne 10:00 Ne 10:00 2 : 2 Bartoň D., Torma – Pajer, Stavinoha Konečný
7117 Uh.Brod - Napajedla Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 6 : 0 Zálešák, Nevařil 2, Indra 2, Masařík Kotačka
7118 Paseky Zlín - Hulín So 10:00 UT 7.4.12 10:00 3 : 1 Trebicki 2, Pinkas - Jakvid OFS
7119 Vsetín - Boršice So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 0 : 3 kont. Neoprávněný start 2:0 Blažek, Sivek Mihálik
  XVIII.kolo   15.4.12 13:45     39        
7120 Brumov - Vsetín So 10:00 UT So 10:00 UT 3 : 0 kont. Neoprávněný start 2:1 Vobořil, Pagáč - Sivek Havránek
7121 Boršice - Paseky Zlín So ÚZD So ÚZD 2 : 3 Náplava, Šesták – Sklenář 2, Jermakov Mikulášek
7122 Hulín - Uh.Brod So 10:00 So 10:00 6 : 0 Strnad 3, Uličný Z. 2, Motal Polaštík
7123 Napajedla - Malenovice So 10:00 So 10:00 2 : 1 Hejda 2 - Galatík Kozubík
7124 1.Valašský FC - Morkovice Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 8 : 2 Fuksa 4, Randa, Kolář, Seidl, Horváth – Novák, Lipold Holub
7125 Dol.Němčí - Baťov 1930 Ne ÚZD 14.4.12 10:00 3 : 3 Škařupa, Světinský, Stojaspal – Zapletal, Daněk, Brázdil Němec
7126 Vlachovice - Kunovice So ÚZM So ÚZM 4 : 2 Horáček D. 3, Kolouch – Lahodný, Zapletal Macháč
  XIX.kolo   22.4.12 13:45     32        
7127 Vlachovice - Brumov So ÚZM So ÚZM 4 : 0 Horáček M. 2, Kolouch, Hovězák D. Hrbáček
7128 Kunovice - Dol.Němčí So 10:00 UT So 10:00 UT 1 : 1 Kukla - vlastní Horehleď
7129 Baťov 1930 - 1.Valašský FC Ne ÚZD UT Erbenova Ne ÚZD UT Erbenova 1 : 3 Přikryl – Horvát, Talpa, Pajer Prokop
7130 Morkovice - Napajedla So 10:00 21.4.12 11:00 UT 3 : 3 Ševčík, Pajgr, Hrnčíř – Bořuta 2, Brázdil Slavík
7131 Malenovice - Hulín Ne 10:00 Ne 10:00 1 : 4 Mňaček – Uličný, Dutkevič, Müller, Motal Malota
7132 Uh.Brod - Boršice Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 11 : 0 Zálešák 2, Plšek 2, Indra 2, Jahoda, Masařík, Nevařil, Odstrčil L. a M.  Němec
7133 Paseky Zlín - Vsetín So 10:00 UT So 10:00 UT 0 : 0 0 Mihálik
  XX.kolo   29.4.12 13:45     33        
7134 Brumov - Paseky Zlín So 10:00 UT So 10:00 UT 3 : 2 Janáč, Rajník, Holba – Macenauer, Jermakov Surovec
7135 Vsetín - Uh.Brod So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 3 : 2 Chytil, Macek, Pfeiler – Hruboš, Jindra Schmid
7136 Boršice - Malenovice So ÚZD 28.4.12 10:00 1 : 6 Dvořák – Bartoň 3, Torma 2, Galatík Doležal
7137 Hulín - Morkovice So 10:00 So 10:00 2 : 1 Mrhálek, Soukup - Galetka Dujíček
7138 Napajedla - Baťov 1930 So 10:00 10.5.12 17:00 1 : 3 Sedlář – Krajča 2, Kašík Dostálek
7139 1.Valašský FC - Kunovice Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 2 : 3 Randa, Kolář – Kukla 2, Rajchl Škrobák
7140 Dol.Němčí - Vlachovice Ne ÚZD Ne ÚZD 1 : 3 Smetana – Horáček D. a M., Kozubík Poláček
  XXI.kolo   6.5.12 14:15     38        
7141 Dol.Němčí - Brumov Ne ÚZD 5.5.12 14:15 1 : 5 T.Stojaspal – Vašička 3, Vlček, Kubín Doležal
7142 Vlachovice - 1.Valašský FC So ÚZM So ÚZM 4 : 2 Horáček M. 2, Plšek, Kozubík – Fuksa 2 Vobořil
7143 Kunovice - Napajedla So 10:00 UT So 10:00 UT 7 : 0 (nedohráno pro malý počet hráčů) Hlavatý 2, Raichel, Vojtěšek, Králík, Náplava, Kukla Kotačka
7144 Baťov 1930 - Hulín Ne ÚZD UT Erbenova Ne ÚZD UT Erbenova 3 : 1 Prokeš, Skyba, Janovský - Motal Havlín
7145 Morkovice - Boršice So 10:00 5.5.12 11:00 UT 3 : 2 Galetka, Kuška  2 – Gajerský, Kratina Mrázek
7146 Malenovice - Vsetín Ne 10:00 Ne 10:00 3 : 3 Stružka, Smoček, Bartoň D. – Čtvrtníček, Macek, Pfeiler Dlouhý
7147 Uh.Brod - Paseky Zlín Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 0 : 4 Jermakov, Sklenář, Chromek, Macenauer Mikulášek
  XXII.kolo   13.5.12 14:15     50        
7148 Brumov - Uh.Brod So 10:00 UT So 10:00 UT 7 : 1 Vašička 3, Matušinec 2, Holba, Pagáč - Man Havránek
7149 Paseky Zlín - Malenovice So 10:00 UT So 10:00 UT 2 : 1 Sklenář, Šustr - Torma Kozubík
7150 Vsetín - Morkovice So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 8 : 2 Kutěj 3, Sívek 2, Čtvrtníček, Pfeiler, Toráč - Rohel 2 Filgas
7151 Boršice - Baťov 1930 So ÚZD So ÚZD 0 : 9 Přikryl 3, Janovský 3, Zaoral 2, Daněk Šumšal
7152 Hulín - Kunovice So 10:00 So 10:00 6 : 2 Dutkevič 3, Müller, Karamon, Mrhálek – Habarta, Raichel Šerý
7153 Napajedla - Vlachovice So 10:00 So 10:00 2 : 7 Sedlář 2 – Plšek 2, Kozubík, D.a M.Horáček, Červenka, J.Hovězák Mitáček
7154 1.Valašský FC - Dol.Němčí Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 2 : 1 Kubáň, Fuksa – Světinský Žniva
  XXIII.kolo   20.5.12 14:15     50        
7155 1.Valašský FC - Brumov Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 4 : 1 Kubáň 3, Fuksa - Matušinec Chlevišťan
7156 Dol.Němčí - Napajedla Ne ÚZD 19.5.12 10:00 8 : 2 Světinský 3, Škařupa 3, Ježek Vít, Tinka P. – Sedlář, Bořuta Vacula
7157 Vlachovice - Hulín So ÚZM 20.5.12 10:00 8 : 1 Hovězák D. 3, Plšek, Kozubík, Olejník, Kolouch, Horáček D. - Ježák Surovec
7158 Kunovice - Boršice So 10:00 UT So 10:00 UT 9 : 4 Huráb 2, Salajka 2, Kukla, Králík, Raichel, Obal, Náplava – Náplava 2, Daněk, Kořístka Němec
7159 Baťov 1930 - Vsetín Ne ÚZD UT Erbenova 19.5 11:30 UT Erbenova 3 : 1 Prokeš, Skyba, Janovský - Čtvrtníček Veselský
7160 Morkovice - Paseky Zlín So 10:00 19.5.12 11:00 UT 3 : 2 Galetka 2, vlastní – Pinkas, Kolařík Slavík
7161 Malenovice - Uh.Brod Ne 10:00 Ne 10:00 3 : 1 Bartoň D., Šturma, Galatík – Indra Šerý
  XXIV.kolo   27.5.12 14:15     44        
7162 Brumov - Malenovice So 10:00 UT So 10:00 UT 2 : 0 Vašička, Janáč Filgas
7163 Uh.Brod - Morkovice Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 6 : 3 Plšek 2, Indra, Nevařil, Odstrčil L., vlastní – Pajgr 2, Galetka Šumšal
7164 Paseky Zlín - Baťov 1930 So 10:00 UT So 10:00 UT 3 : 0 kontumačně za nedostavení se k MU Ruman
7165 Vsetín - Kunovice So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 2 : 1 Kutěj, Sivek – Raichel V. Surovec
7166 Boršice - Vlachovice So ÚZD So ÚZD 3 : 6 Daněk, Gavenda, Náplava – Hovězák D. 3, Horáček, Kolouch, Bartoš Houdek
7167 Hulín - Dol.Němčí So 10:00 So 10:00 9 : 0 Mrhálek 4, Strnad 2, Jakvid 2, Uličný Z. Zicháček
7168 Napajedla - 1.Valašský FC So 10:00 So 10:00 0 : 9 Pajer 3, Fuksa 2, Kubáň 2, Talpa, Seidl 0
  XXV.kolo   3.6.12 14:15     27        
7169 Napajedla - Brumov So 10:00 2.6.12 10:00 UT 4 : 2 Hejda 2, Sedlář, Oláh – Janáč, Vašička Ruman
7170 1.Valašský FC - Hulín Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 0 : 1 Strnad Žniva
7171 Dol.Němčí - Boršice Ne ÚZD Ne ÚZD 4 : 0 Škařupa 2, Ježek V., Tinka P. Valčík
7172 Vlachovice - Vsetín So ÚZM So ÚZM 4 : 0 Hovězák D. 2, Horáček M., Kolouch Michalec
7173 Kunovice - Paseky Zlín So 10:00 UT So 10:00 UT 4 : 1 Kukla 2, Huráb, Krček - Doboš Zpěvák
7174 Baťov 1930 - Uh.Brod Ne ÚZD UT Erbenova 2.6.12 11:30 2 : 2 Přikryl, Prokeš – Plšek, Man Dostálek
7175 Morkovice - Malenovice So 10:00 So 10:00 1 : 2 Pajgr - Torma 2 Havlín
  XXVI.kolo   10.6.12 14:15     34        
7176 Brumov - Morkovice So 10:00 UT So 10:00 UT 4 : 4 Holba 2, Rajník, Pagáč – Galetka 2, Hrstka 2 Vobořil
7177 Malenovice - Baťov 1930 Ne 10:00 Ne 10:00 4 : 7 Bartoň D. 2, Stružka, Smoček – Trvaj 3, Prokeš 2, Kašík, vlastní Konečný
7178 Uh.Brod - Kunovice Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 1 : 1 Odstrčil M. - Kukla Poláček
7179 Paseky Zlín - Vlachovice So 10:00 UT So 10:00 UT 4 : 2 Pinkas, Macenauer, Mlček, Doboš – Horáček M. a D.  Dlouhý
7180 Vsetín - Dol.Němčí So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 2 : 1 Sivek, Mikulenčák - Světinský Schmid
7181 Boršice - 1.Valašský FC So ÚZD So ÚZD 0 : 2 Fuksa, Talpa Vlašic
7182 Hulín - Napajedla So 10:00 So 10:00 2 : 0 Mrhálek, Ježák Havránek