KP-D 2011-12              
  I.kolo   7.8.11 14:15           Střelci Rozhodčí
71 Hulín - Brumov So 10:00 So 10:00 2 : 1 Uličný, Motal – Liška Mikoška
72 Boršice - Napajedla So ÚZD So ÚZD 5 : 7 Krsička, Gavenda, Hanáček, Náplava, Hasoň – Sedlář 4, Brázdil 2, Hejda Němec
73 Vsetín - 1.Valašský FC So 10:00 Tyršova 6.8.11 10:00 Ohrada 1 : 0 Blažek Novák Jiří
74 Paseky Zlín - Dol.Němčí So ÚZD UT So ÚZD UT 5 : 2 Slavík 2, Doboš, Mlček, Šustr – Tinka, Světinský Ruman
75 Uh.Brod - Vlachovice Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 5 : 2 Plšek 2, Indra, Masařík, Nevařil – Horáček D. 2 Kozubík
76 Malenovice - Kunovice So ÚZD So ÚZD 1 : 2 Bartoň D. – Kukla, Raichel Vitásek
77 Morkovice - Baťov 1930 So 10:00 So 10:00 1 : 4 Prachař – Hanáček, Skyba, Daněk, Novák Slavík
  II.kolo   14.8.11 14:15              
78 Brumov - Baťov 1930 So 10:00 So 10:00 3 : 1 Františák, Matušinec, Pagáč - Krajča Hrbáček
79 Kunovice - Morkovice So 10:00 UT So 10:00 UT 8 : 1 Mařák 3, Schubert, Kukla, Lahodný, Obal, Vojtěšek, - Hrstka Houdek
710 Vlachovice - Malenovice So ÚZM So ÚZM 4 : 0 Bartoš 2, Kolouch, Jemelka Vobořil
711 Dol.Němčí - Uh.Brod Ne ÚZD Ne ÚZD 1 : 9 Škařupa - Indra 4, Nevařil 2, Podlas, Masařík, Plšek Hladiš
712 1.Valašský FC - Paseky Zlín Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 0 : 1 Chromek Kneisl
713 Napajedla - Vsetín So 10:00 So 10:00 2 : 0 Sedlář Dlouhý
714 Hulín - Boršice So 10:00 So 10:00 4 : 1 Strnad 2, Karamon, Holomek – Náplava Polaštík
  III.kolo   21.8.11 14:15              
715 Boršice - Brumov So ÚZD So ÚZD 2 : 2 Krsička, Náplava – Matušinec, Kubín Filipenský 
716 Vsetín - Hulín So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 5 : 2 Ebel 2, Kachtík, Tomek, Doležel – Uličný, Strnad Křenek
717 Paseky Zlín - Napajedla So ÚZD UT 20.8.11 10:00 UT 4 : 2 Doboš 3, Slavík – Sedlář, V.Brázdil Kozubík
718 Uh.Brod - 1.Valašský FC Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 3 : 1 Indra 2, Man - Pajer Mikulášek
719 Malenovice - Dol.Němčí So ÚZD So ÚZD 3 : 1 Galatík, Bartoň D., Kotík - Škařupa Němec
720 Morkovice - Vlachovice So 10:00 So 10:00 5 : 1 Surý 2, Solař,  Lipold, Petráš -  Bartoš Šubík
721 Baťov 1930 - Kunovice Ne ÚZD Nový stad. Ne ÚZD Nový stad. 0 : 2 Kukla, Huráb Novák Jar.
  IV.kolo   28.8.11 14:15              
722 Brumov - Kunovice So 10:00 So 10:00 1 : 4 Vašička – Kukla 2, Huráb, Schubert Havránek
723 Vlachovice - Baťov 1930 So ÚZM So ÚZM 5 : 1 Hovězák D. 4, Kolouch - Přikryl Vobořil
724 Dol.Němčí - Morkovice Ne ÚZD Ne ÚZD 6 : 2 Škařupa 3, Světinský, Stojaspal,  Rachůnek – Petráš, Lipold Hladiš
725 1.Valašský FC - Malenovice Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 5 : 4 Pajer 2, Horváth, Kubín, Bolcek – Vašek, Kotík, D.Bartoň, Torma Zubek
726 Napajedla - Uh.Brod So 10:00 So 10:00 2 : 4 Leone, Tvrdý – Nevařil 3, Bočáň Šubík
727 Hulín - Paseky Zlín So 10:00 So 10:00 1 : 5 Dutkevič – Slavík, 2, Mlček, Doboš, Šustr Polaštík
728 Boršice - Vsetín So ÚZD So ÚZD 0 : 6 Doležel 2, Chytil, Mikulenčák, Failer, Maček Řihák
  V.kolo   4.9.11 14:15              
729 Vsetín - Brumov So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 5 : 4 Čtrvtníček, Kachtík, Pfailer, Chytil, Blažek – Chovanec 2, Vlček, Pagáč Novák Jiří
730 Paseky Zlín - Boršice So ÚZD UT 3.9.11 10:00 UT 6 : 0 Mlček 2, Chromek P., Slavík, Zámorský, Šustr Daněk
731 Uh.Brod - Hulín Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 1 : 1 Man - Dutkevič Schnürmacher
732 Malenovice - Napajedla So ÚZD So ÚZD 2 : 3 Galatík, Bartoň J. – Sedlák, Brázdil, Bořuta Družbík
733 Morkovice - 1.Valašský FC So 10:00 So 10:00 0 : 4 Pajer 2, Fuksa 2 Ondo 
734 Baťov 1930 - Dol.Němčí Ne ÚZD Nový stad. Ne ÚZD Nový stad. 5 : 4 Prokeš 2, Skyba 2, Brázdil – Škařupa 2, Šmehlík 2 Řihák
735 Kunovice - Vlachovice So 10:00 UT So 10:00 UT 7 : 0 Kukla 3, Králík, Huráb, Vojtěšek, Sedlář A. Doležal
  VI.kolo   11.9.11 13:45              
736 Brumov - Vlachovice So 10:00 So 10:00 2 : 2 Vobořil, Františák – vlastní, Kolouch Hrbáček
737 Dol.Němčí - Kunovice Ne ÚZD Ne ÚZD 0 : 2 Huráb 2 Březáček
738 1.Valašský FC - Baťov 1930 Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 2 : 2 Pajer, Malina – Papežík, Zapletal Perutka 
739 Napajedla - Morkovice So 10:00 So 10:00 8 : 1 Sedlář 3, Bořuta 4, Škarek - Kuška Mitáček
740 Hulín - Malenovice So 10:00 So 10:00 3 : 0 Motal 2, Holomek Tkadlec
741 Boršice - Uh.Brod So ÚZD So ÚZD 0 : 4 Hruboš 2, Bočan, Odstrčil L. Filipenský 
742 Vsetín - Paseky Zlín So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 5 : 2 Kutěj 2, Čtvrtníček, Pfeiler, Ebel – Šustr, Míček Filgas
  VII.kolo   18.9.11 13:45              
743 Paseky Zlín - Brumov So ÚZD UT 17.9.11 10:00 UT 2 : 2 Mlček, Jermakov - Matušinec, Holba Polaštík
744 Uh.Brod - Vsetín Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 2 : 2 Michna, Hruboš – Chytil, Toráč Minarčík
745 Malenovice - Boršice So ÚZD So ÚZD 1 : 3 Kotík – Gavenda, Náplava, Hanáček Šerý
746 Morkovice - Hulín So 10:00 So 10:00 6 : 4 Oplt 3, Petráš, Prachař, Kuška - Motal Slavík
747 Baťov 1930 - Napajedla Ne ÚZD Nový stad. 18.9.11 10:00 Nový st. 7 : 0 Krajča 3, Prokeš 3, Janovský Dujíček
748 Kunovice - 1.Valašský FC So 10:00 UT So 10:00 UT 7 : 1 Mařák 3, Schubert, Škrášek 2, Kukla - Talpa Řihák
749 Vlachovice - Dol.Němčí So ÚZM So ÚZM 4 : 1 Hovězák D., Struhař, Kolouch, Kozubík – Škařupa Havránek
  VIII.kolo   25.9.11 13:15              
750 Brumov - Dol.Němčí So 10:00 So 10:00 3 : 3 Vobořil, Chovanec, Matušinec - Škařupa 2 , Tinka Surovec
751 1.Valašský FC - Vlachovice Ne ÚZD UT Ne ÚZD UT 2 : 4 Burdík, Fuksa – Kozubík, Plšek, Horáček D., Struhař Schnürmacher
752 Napajedla - Kunovice So 10:00 So 10:00 3 : 9 Sedlář 2, Gabrhelík – Mařák 5, Uhlíř, Kukla, Obal, Schubert Slavík
753 Hulín - Baťov 1930 So 10:00 So 10:00 0 : 3 Krajča Pavel 2, Janovský Valšic
754 Boršice - Morkovice So ÚZD So ÚZD 2 : 1 Gavenda, Krsička - vlastní Hladiš
755 Vsetín - Malenovice So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 5 : 2 Kachtík 2, Pfeiler, Ebel, vlastní – Smoček 2 Holub
756 Paseky Zlín - Uh.Brod So ÚZD UT 24.9.11 10:00 UT 3 : 0 Macenauer 2, Pinkas 0
  IX.kolo   2.10.11 13:15              
757 Uh.Brod - Brumov Ne 10:00 Orel 1.10.11 13:00 Orel 4 : 2 Nevařil, Indra, Bočan, Hruboš – Vobořil, Vašička Schnürmacher
758 Malenovice - Paseky Zlín So ÚZD So ÚZD 1 : 0 Kotík Ondo
759 Morkovice - Vsetín So 10:00 So 10:00 6 : 1 Oplt 2, Hrstka, Petráš, Ševčík, Surý - Trlica Bartoň
760 Baťov 1930 - Boršice Ne ÚZD Nový stad. Ne ÚZD Nový stad. 5 : 1 Krajča 2, Daněk, Zapletal, Janovský - Gavenda Slavík
761 Kunovice - Hulín So 10:00 UT So 10:00 UT 2 : 0 Hána, Kukla Zbranek
762 Vlachovice - Napajedla So ÚZM So ÚZM 5 : 2 Kolouch 2, Hovězák D., Horáček D. a M. – Sedlář 2 Měšťánek
763 Dol.Němčí - 1.Valašský FC Ne ÚZD Ne ÚZD 4 : 1 Světinský 2, Smetana, Škařupa – Kolář Kostelník
  X.kolo   9.10.11 12:45              
764 Brumov - 1.Valašský FC So 10:00 So 10:00 5 : 3 Vašička 2, Sedlačík, Vobořil, Holba - Pajer 2, Burdík Havránek
765 Napajedla - Dol.Němčí So 10:00 So 10:00 4 : 3 Sedlář, Koutník, Gabrhelík 2 – Světinský 2, Škařupa Dlouhý
766 Hulín - Vlachovice So 10:00 So 10:00 0 : 1 Kozubík R. Mikoška
767 Boršice - Kunovice So ÚZD So ÚZD 1 : 7 Náplava – Mařák 3, Krček, Hána, Huráb, Lahodný Kotačka
768 Vsetín - Baťov 1930 So 10:00 Tyršova So 10:00 Tyršova 2 : 2 Kutěj 2 – Přikryl, Zapletal Schmid
769 Paseky Zlín - Morkovice So ÚZD UT 8.10.11 10:00 UT 2 : 2 Jermakov, Pelánek – Oplt, Surý Daněk
770 Uh.Brod - Malenovice Ne 10:00 Orel Ne 10:00 Orel 2 : 2 Podlas, M.Odstrčil – Torma, Bartoň Filipenský
  XI.kolo   16.10.11 12:15              
771 Malenovice - Brumov So ÚZD So ÚZD 1 : 4 Šturma – Nguyen Duc Hung 3, Pagáč Malota
772 Morkovice - Uh.Brod So 10:00 So 10:00 0 : 3 Podlas 2, Bočáň Mitáček
773 Baťov 1930 - Paseky Zlín Ne ÚZD Nový stad. Ne ÚZD Nový stad. 4 : 1 Přikryl 2, Janovský, Hanáček - Doboš Dujíček
774 Kunovice - Vsetín So 10:00 UT So 10:00 UT 5 : 1 Kukla 3, Lahodný 2 - Kachtík Filipenský
775 Vlachovice - Boršice So ÚZM 16.10.11 10:00 6 : 1 Kolouch 2, Hovězák D. 2, Bartoš, Kozubík - Náplava Mejzlík
776 Dol.Němčí - Hulín Ne ÚZD Ne ÚZD 4 : 3 Škařupa 2, Ježek, Světinský – Ježák, Dutkevič, Karamon Poláček
777 1.Valašský FC - Napajedla Ne ÚZD UT 15.10.11 10:00 2 : 3 Horváth J., Fuksa L. – Sedlář J. 3 Holub
  XII.kolo   23.10.11 11:45              
778 Brumov - Napajedla So 10:00 So 10:00 5 : 3 Vašička 4, Pagáč – Sedlář 2, Brázdil Vobořil
779 Hulín - 1.Valašský FC So 10:00 So 10:00 2 : 1 Motal, Strnad - Horváth Daněk
780 Boršice - Dol.Němčí So ÚZD So ÚZD 1 : 4 Bernatík – Škařupa 2, Smetana, Světinský Filipenský
781 Vsetín - Vlachovice So 10:00 Tyršova 22.10.11 10:00 UT 2 : 5 Doležel, Chytil - D.Horáček 2, D.Hověžák 2, Kolouch Filgas
782 Paseky Zlín - Kunovice So ÚZD UT 22.10.11 10:00 UT 2 : 3 Doboš 2 – Mařák 2, Raichel Mihálik
783 Uh.Brod - Baťov 1930 Ne 10:00 Orel 23.10.11 10:00 UT 1 : 0 Odstrčil M. Poláček
784 Malenovice - Morkovice So ÚZD So ÚZD 3 : 0 Kotík, Bartoň D. 2 Družbík
  XIII.kolo   30.10.11 11:15              
785 Morkovice - Brumov So 10:00 So 10:00 2 : 1 Oplt, Hrstka – Janáč Slavík
786 Baťov 1930 - Malenovice Ne ÚZD Nový stad. Ne ÚZD Nový stad. 4 : 0 Krajča, Přikryl, Dovrtěl, Zapletal Dostálek
787 Kunovice - Uh.Brod So 10:00 UT So 10:00 UT 2 : 1 Šimek, Obal - Nevařil Filipenský
788 Vlachovice - Paseky Zlín So ÚZM So ÚZM 2 : 0 Hověžák D. 2 Havránek
789 Dol.Němčí - Vsetín Ne ÚZD Ne ÚZD 2 : 2 Tinka, Škařupa – Trlica, Macek Dujíček
790 1.Valašský FC - Boršice Ne ÚZD UT 29.10.11 10:00 UT 3 : 1 Fuksa, Pajer, Talpa – Náplava Kneisl
791 Napajedla - Hulín So 10:00 So 10:00 1 : 2 Řezníček - Strnad, Motal Šubík