KP   aktualizováno 24.10.16 1:06             Rozhodčí SD Asistent 1 SD Asistent 2 SD Delegát
  XII.kolo   23.10.16 14:30   výsledek penalty              
1121 Štítná nVl - Morkovice Ne ÚZM 0 : 3       Dlouhý   Štěpánek   Macháč   Vacula
1122 Boršice - Bystřice pH Ne ÚZM 1 : 1 3 : 4 Kovařčík   Bartoň   Horváth    
1123 Rožnov pR - Strání So ÚZM 2 : 2 2 : 3 Stodůlka   Mičkal   Zubek    
1124 Baťov - Kelč Pá 18:30 8 : 0       Liška   Šimoník   Slováček    
1125 Provodov - Vigantice So ÚZM 1 : 1 3 : 4 Štěpánek   Zpěvák   Konečný    
1126 Luhačovice - Vsetín So 10:15 2 : 1       Šimoník   Slováček   Bartoň   Ondráš
1127 Chropyně - Fryšták So ÚZM 2 : 3       Slováček   Horváth   Mitáček   Hubál
  I.A-A                                
  XII.kolo   23.10.16 14:30                            
2121 Vlachovice - Nedašov Ne ÚZM 4 : 2       Dostálek   Ambroz   Šubík    
2122 Slušovice - Val. Příkazy So ÚZM 4 : 1       Ambroz   Smirnov   Dlouhý    
2123 Vidče - Juřinka So ÚZM 1 : 4       Švach   Mejzlík   Smýkal    
2124 Jaroslavice - Val. Klobouky So ÚZM 0 : 0 5 : 3 Šubík   Němec   Kubíček   Juřica
2125 Brumov B - Podlesí So 15:00 1 : 2       Bartoň   Šimoník   Vlk    
2126 Val. Meziříčí B - Sehradice Ne 10:00 4 : 1       Filgas   Surovec   Kovařčík    
2127 Zubří - Horní Lideč Ne ÚZM 2 : 0       Schnürmacher   Švach   Stodůlka    
  I.A-B                                
  XII.kolo   23.10.16 14:30                            
3121 Kvasice - Hluk So ÚZM 2 : 3       Ševčík   Dostálek   Veselý   Valůšek
3122 Napajedla - Koryčany So ÚZM 1 : 3       Zicháček   Rybka   Malota    
3123 Nedachlebice - Osvětimany Ne ÚZM 2 : 4       Rybka   Bršlica   Malota   Vrba
3124 Bojkovice - Vlčnov Ne ÚZM 0 : 1       Mitáček   Dujíček   Číž   Měrka
3125 Nivnice - Malenovice Ne ÚZM 2 : 0       Mejzlík   Zpěvák   Toman    
3126 Újezdec - Žalkovice Ne ÚZM 3 : 2       Šimoník   Kotačka   Kostelník    
3127 Skaštice - Dolní Němčí So ÚZM 3 : 3 5 : 4 Filgas   Polaštík   Zapletal    
  I.B-A                                
  XII.kolo   23.10.16 14:30                            
4121 Kateřinice - Semetín Ne ÚZM 0   0 0   0 Smirnov           Březáček
4122 Hutisko - Prostř. Bečva Ne ÚZM 4 : 2       Straka   Mičkal      
4123 Hrachovec - Prlov Ne ÚZM 1 : 0       Kýr            
4124 Hovězí - Zašová Ne ÚZM 3 : 0       Křenek            
4125 Dolní Bečva - Lhota u Vs Ne ÚZM 1 : 1 3 : 4 Ruman         Palacký
4126 Lidečko - Franc. Lhota Ne ÚZM 4 : 2       Kubíček   Ševčík   OFS    
4127 Val. Polanka - Ratiboř Ne ÚZM 5 : 1       Zubek            
  I.B-B                                
  XII.kolo   23.10.16 14:30                            
5121 Tečovice - Lípa So ÚZM 4 : 1       Pospíšil   OFS        
5122 Lužkovice - Slavičín B Ne ÚZM 1 : 0       Němec          
5123 Příluky - Admira Hulín Ne ÚZM 0 : 4       Skalický   Smýkal        
5124 Mladcová - V. Otrokovice B So ÚZM 0 : 3       Kotačka   OFS        
5125 Veselá - Kostelec u Hol Ne ÚZM 1 : 0       Dokoupil   Surovec      
5126 Nevšová - Němčice Ne ÚZM 5 : 1       Blažek            
5127 Tlumačov - Lukov Ne ÚZM 6 : 0       Katrňák   Polaštík        
  I.B-C                                
  XII.kolo   23.10.16 14:30                            
6121 Drslavice - Morkovice B So ÚZM 5 : 0       Bršlica   OFS   OFS    
6122 Ludkovice - 1.FC Slovácko C Ne 15:00 5 : 1       Nuc          
6123 Zborovice - Buchlovice Ne ÚZM 0 : 2       Vlk   Zicháček        
6124 Ořechov - Staré Město Ne ÚZM 4 : 1       Novák R.            
6125 Zlechov - Prakšice Ne 10:00 1 : 1 5 : 4 Zpěvák   Kubíček   Toman    
6126 O. N. Ves - Kunovice So ÚZM 2 : 4       Číž   OFS   OFS    
6127 Březolupy - Nedakonice So 10:00 2 : 1       Surovec   Bršlica   Ševčík   Babušník
  KP-D                                
  XII.kolo   23.10.16 12:00                            
7121 Štítná nVl - Hluk Ne 3h před ÚZM 5 : 1       Macháč            
7122 Napajedla - Luhačovice Ne 3h před ÚZM 3 : 1       Katrňák          
7123 Rožnov pR - Brumov Ne 10:00 0 : 1       Blažek            
7124 Bojkovice - Baťov Ne ÚZD 1 : 3       Číž            
7125 Holešov - Uh. Brod So 10:00 1 : 2       Konečný          
7126 Slavičín - Slušovice So 10:00 1 : 4       Veselý            
7127 Kunovice - Louky So 10:00 6 : 0       Toman            
  KS-DA                                
  XII.kolo   23.10.16 12:00                            
8121 Vlachovice - Vel. Karlovice Ne 10:00 3 : 2       Nuc            
8122 Lužkovice - Bylnice So ÚZD 3 : 1       Dlouhý          
8123 Dolní Lhota - neobsazeno So ÚZD 0   0 0   0              
8124 Mladcová - Val. Klobouky So ÚZD 1 : 4       Kotačka            
8125 Újezd - Vigantice So 10:00 3 : 3 3 : 4 Filgas          
8126 Lidečko - Břest So ÚZM 3 : 0       Skalický            
8127 Chropyně - Fryšták So ÚZD 0 : 3       Mitáček            
  III.kolo   dohrávky                            
8031 Dolní Lhota - Vlachovice 22.10.16 12:00 6 : 0       OFS            
  KS-DB                                
  XII.kolo   23.10.16 12:00                            
9121 Kvasice - Hulín Ne ÚZD 2 : 2 4 : 5 OFS            
9122 Jarošov - Koryčany So ÚZM 3 : 0       Toman          
9123 Nedachlebice - Strání Ne ÚZD 1 : 5       Malota            
9124 Kněžpole - Staré Město So ÚZM 1 : 1 3 : 4 Dujíček            
9125 Nivnice - Prakšice So ÚZM UT Lapač 11 : 3       Schnürmacher          
9126 Újezdec - Nedakonice Ne ÚZD 5 : 2       Kostelník            
9127 Morkovice - Dolní Němčí So 10:00 4 : 0       Dostálek            
  KP ženy                                
  III.kolo   22.10.16 11:00                            
10031 Brumov - DFK Holešov Ne 10:00 14 : 0       Štěpánek            
10032 Nezdenice - Lužkovice So ÚZŽe 0 : 6       Schnürmacher            
10033 Březnice - Babice So ÚZD 3 : 6       Pospíšil            
10034 Březůvky - Val. Klobouky So 14:00 6 : 1       Surovec            
10035 Žalkovice - Uh. Brod Ne ÚZD 3 : 1       Polaštík            
  KP-SZ                                
  I.kolo   22.10.16 9:30                            
11011 Vsetín - Kunovice Ne ÚZŽ 2 : 5       Stodůlka            
11012 Rožnov pR - Slavičín So ÚZŽ 2 : 6       Zubek          
11013 V. Otrokovice - Holešov So ÚZŽ UT Trávníky 0 : 2       Polaštík           UT
11014 Brumov - Baťov So ÚZŽ 0 : 5       Skalický            
11015 Zlín B - Uh. Brod So ÚZŽ 3 : 3 5 : 4 Novák R.          
11016 Štítná nVl - Louky So 15:00 1 : 1 2 : 4 Straka            
  KP-MZ                                
  I.kolo   22.10.16 11:15                            
12011 Vsetín - Kunovice Ne ÚZŽ 12 : 1       Stodůlka            
12012 Rožnov pR - Slavičín So ÚZŽ 4 : 1       Zubek          
12013 V. Otrokovice - Holešov So ÚZŽ UT Trávníky 1 : 1 3 : 0 Polaštík           UT
12014 Brumov - Baťov So ÚZŽ 1 : 11       Skalický            
12015 Zlín B - Uh. Brod So ÚZŽ 4 : 1       Novák R.          
12016 Štítná nVl - Louky So 16:30 1 : 10       Straka            
  KS-SZA                                
  III.kolo   22.10.16 9:30                            
13031 Vel. Karlovice - Luhačovice Ne ÚZŽ 4 : 1       Smýkal            
13032 Val. Klobouky - Napajedla odloženo 0   0 0   0 Kovařčík          
13033 Juřinka - Bystřice pH 26.10.16 14:00 0   0 0   0 Smýkal            
13034 Nedašov - Hulín Ne ÚZŽ 2 : 2 1 : 4 Ambroz            
13035 Lužkovice - Vlachovice Ne ÚZŽ 1 : 1 4 : 2 Šubík            
  KS-MZA                                
  III.kolo   22.10.16 11:15                            
14031 Vel. Karlovice - Luhačovice Ne ÚZŽ 0 : 1       Smýkal            
14032 Val. Klobouky - Napajedla odloženo 0   0 0   0 Kovařčík          
14033 Juřinka - Bystřice pH 26.10.16 15:45 0   0 0   0 Smýkal            
14034 Nedašov - Hulín Ne ÚZŽ 1 : 8       Ambroz            
14035 Lužkovice - Vlachovice Ne ÚZŽ 1 : 4       Šubík            
  KS-SZB                                
  III.kolo   22.10.16 9:30                            
15031 Dolní Němčí - Koryčany Ne ÚZŽ 5 : 1       Ševčík            
15032 Staré Město - Kvasice So ÚZŽ 2 : 2 2 : 4 Zpěvák            
15033 Strání - FA Zlechov Ne ÚZŽ 2 : 4       Kotačka            
15034 Hluk - Bojkovice Ne ÚZŽ 2 : 10       Bartoň            
15035 Morkovice - 1.FC Slovácko Ne ÚZŽ 0 : 6       Zicháček            
  KS-MZB                                
  III.kolo   22.10.16 11:15                            
16031 Dolní Němčí - Koryčany Ne ÚZŽ 2 : 4       Ševčík            
16032 Staré Město - Kvasice So ÚZŽ 6 : 1       Zpěvák            
16033 Strání - FA Zlechov Ne ÚZŽ 5 : 2       Kotačka            
16034 Hluk - Bojkovice Ne ÚZŽ 2 : 2 1 : 4 Bartoň            
16035 Morkovice - 1.FC Slovácko Ne ÚZŽ 1 : 5       Zicháček