Úřední zprávy Zlínského KFS

 

Úřední zpráva

Datum

ÚZ 18

9. listopadu 2018

ÚZ 17

2. listopadu 2018

ÚZ 16

26. října 2018

ÚZ 15

19. října 2018

ÚZ 14

11. října 2018

ÚZ 13

5. října 2018

ÚZ 12

28. září 2018

ÚZ 11

21. září 2018

ÚZ 10

14. září 2018

ÚZ 9

7. září 2018

ÚZ 8

31. srpna 2018

ÚZ 7

24. srpna 2018

ÚZ 6

17. srpna 2018

ÚZ 5

10. srpna 2018

ÚZ 4

3. srpna 2018

ÚZ 3

27. července 2018

ÚZ 2

20. července 2018

ÚZ 1

13. července 2018

 

Úřední zpráva č. 18 Zlínský KFS – 9. listopadu 2018

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 7. listopadu 2018

DŘ FAČR §47/1a, §20/8 RS ZL KFS čl. 41/1 – opakované napomínání 4 ŽK/8 ŽK

 

Příjmení, jméno

ID

počet ŽK

pokuta

poplatek

oddíl

Škrobák Pavel

92070001

8 ŽK

200 Kč

300 Kč

Vel.Karlovice

Řiháček Adam

97100013

8 ŽK

200 Kč

300 Kč

Nevšová

Král Jiří

91091390

8 ŽK

200 Kč

200 Kč

Lužkovice

Pavlas Zbyněk

88070221

8 ŽK

200 Kč

200 Kč

Uh. Ostroh

Zbranek Ondřej

87010064

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Val.Polanka

Adamec Marek

87121643

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Hutisko

Bartozel Josef

98011042

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Brumov

Chaloupka Andreas

93090304

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Kunovice

Indra Patrik

94031758

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Újezdec

Ryška Tomáš

90071903

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Koryčany

Kramoliš Michal

84101527

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Vidče

Urban Martin

00040654

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Rožnov P/R.

Bětík Marek

01090773

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Kateřinice

Čtvrtníček Ondřej

95090681

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Kateřinice

Seidl Martin

96020278

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Rožnov p/r.

Kocourek David

93031676

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

V. Klobouky

Polách Lukáš

89021064

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Val.Příkazy

Petrušek Milan

90042337

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Val.Příkazy

Bobot Jan

91060391

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Vlachovice

Langer Jan

95111006

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Vel.Karlovice

Haloda Tomáš

90010726

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Provodov

Michálek Lukáš

91030196

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Bystřice p/H.

Dohnal Jan

89040314

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Hluk

Ondryáš Ondřej

96081455

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Halenkov

Kučera Ondřej

79091956

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Fryšták

Malota Tomáš

84031301

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Louky

Podéšť Michal

83020807

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Jaroslavice

Manďák Roman

93070013

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Veselá

Chludil Jan

92120253

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Mladcová

Danč Marek

00031724

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Chropyně

Fridrich Robert

00101218

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Chropyně

Munclinger Michal

00101318

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Chropyně

Černý Martin

02010647

       4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Štítná n/Vl.

Mouka Patrik

96010634

       4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Tlumačov

Venglík Luboš

00020134

       4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Kněžpole

 

Mareš Radim – 00071406 – FK Chropyně – ČN na 2 SU od 4.11.2018, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení                           

Kroutilík Boris – 81090338 – FC Morkovice – ZČN na 4 SU od 4.11.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 - ponižující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě               

Noha Jakub – 88071556 – Jiskra St. Město – ZČN na 1 SU od 3.11.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry                  

Krajcar Josef – 92061968 – TJ Slavkov p/H. - ZČN na 1 SU od 3.11.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Janča Petr – 85042271 SK Louky – ZČN na 3 SU od 4.11.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 - urážlivé, ponižující chování vůči delegované osobě             

Paták Dominik   - 98120976 – SFK ELKO Holešov – ZČN na 2 SU od 4.11.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra                       

Mikušek Miroslav – 79011353 – FC SemetínZČN 5 SU od 3.11.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1, § 48/2 - ponižující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě                 

Kozelský Marek                - 93071331- SK Hrachovec – ZČN na 2 SU od 3.11.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra                       

Škařupa Petr - 87001703                - TJ Juřinka – ZČN na 1 SU od 3.11.2018, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                               

Chovančík Vít - 92071811- TJ Štítná n/Vl. - ZČN na 1 SU od 4.11.2018, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Sedláček David  - 98020321 – TJ Spartak Hluk -   ZČN na 1 SU od 4.11.2018, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

 

STK:

Nedostatky:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP-D

70103

Štítná nVl

-

Hluk

Hosté duplicita AR2 - T

50

H

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

důvod

KP

10203

Bystřice pH

-

Morkovice

10.11.18 13:30

nařízeno STK

I.B-C

60607

Březolupy

-

1.FC Slovácko B

10.11.18 13:30

nařízeno STK

KS-DA

81303

Louky B

-

Dolní Bečva

16.03.19 14:00 obr.poř. Hutisko

změna

 

STK na klubové účty v IS rozepsala startovné v soutěžích mužů 2018-19 dle RS čl. 53

STK udělila kompenzační poplatky za chybějící mládežnická mužstva dle SŘ §33 těmto oddílům:

 

Nevšová

30.000,-Kč

Skaštice

30.000,-Kč

Osvětimany

20.000,- Kč

Choryně

10.000,- Kč

Prlov

10.000,- Kč

Prostř. Bečva

10.000,- Kč

Semetín

10.000,- Kč

Admira Hulín

10.000,- Kč

 

Dále STK provádí kontrolu startu hráčů ze soupisek a platných trenérských licencí při povinnosti vést mužstvo při utkáních v minimálně 2/3 z celkového počtu zápasů

 

Úřední zpráva č. 17 Zlínský KFS – 2. listopadu 2018

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 31. října 2018

DŘ FAČR §47/1a, §20/8 RS ZL KFS čl. 41/1 – opakované napomínání 4 ŽK/8 ŽK

 

Příjmení, jméno

ID

počet ŽK

pokuta

poplatek

oddíl

Žáček Ondřej

92021328

8 ŽK

200 Kč

200 Kč

Baťov

Otrusiník Radim

98090718

8 ŽK

200 Kč

200 Kč

Hluk

Navrátil Tomáš

98061445

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Bystřice pH

Čep David

80100214

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Holešov

Dubec Jakub

89072196

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Holešov

Kořenek Daniel

92082375

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

ŠtítnáVl

Polach Ondřej

97061151

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Brumov B

Mičkal Petr

97120799

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Vidče

Šmehlík Jakub

93030436

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Dol. Němčí

Tinka Petr

93060871

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Dol. Němčí

Landa Josef

90070576

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Choryně

Tvrdoň Luboš

93120072

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Choryně

Číž Aleš

82040115

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Lidečko

Františák Tomáš

94060821

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Lidečko

Křenek Lukáš

93032325

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Prostř. Bečva

Zubík Filip

97110002

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Ratiboř

Motal Petr

94011081

8 ŽK

200 Kč

200 Kč

Admira Hulín

Pavlica Jiří

91101196

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Slavkov pH

Ambrož Roman

79081951

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Březnice

Petek Martin

91090175

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

St. Město

Duroň Tomáš

85041122

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Tlumačov

Krojzl Adam

01070484

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Kunovice

Topič Erik

00041284

8 ŽK

100 Kč

100 Kč

Fryšták

Mareš Radim

00071406

8 ŽK

100 Kč

100 Kč

Chropyně

Veselý David

02020113

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Kateřinice

Brhel Roman

00061625

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Lidečko

Stružka Daniel

02040933

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Vlachovice

Řezníček Matěj

01040605

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Prakšice

 

Motal Tomáš - 92031923               - TJ Skaštice – ZČN na 1 SU od 28.10.2018, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR §43/1 – narušení řádného průběhu hry

Dubec Jakub – 89072196 – SFK ELKO Holešov – ZČN na 4 SU od 28.10.2018, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR §45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě

Machala Ondřej – 84081392 - TJ Spartak Hluk – ZČN na 2 SU od 28.10.2018, poplatek 300,- Kč          

DŘ FAČR § 48/3 – tělesné napadení

Juraňová Alena - 62010439 – FK Bystřice p/H. – pokuta 500,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR §45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě

Velecký Vlastimil – 91011226 – TJ Nivnice - ZČN na 1 SU od 27.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §43/1 – narušení řádného průběhu hry

Jančařík Martin – 98061652 – SK Slov. Vik. Bojkovice – ZČN na 4 SU od 27.10.2018, poplatek 200,- FAČR § 48/1 – tělesné napadení

Příkazský Dalibor – 53060190 – SK Slov. Vik. Bojkovice – pokuta 500,- Kč, poplatek 200,- Kč              

DŘ FAČR §45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě, vykázání z lavičky

Papšík Mojmír   - 84020137 – FC Semetín – ZČN na 1 SU od 27.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Šíma Radomír – 63090048 – TJ Partyzán Prlov – ZČN na 1 SU od 27.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §43/1 – narušení řádného průběhu hry

Kučera Martin   - 88031819 – TJ Sokol Hovězí - ZČN na 1 SU od 27.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Adámek Stanislav – 92121715 – TJ Sokol Val. Polanka – ZČN na 2 SU od 28.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra

Tvrdoň Pavel – 97021391 – TJ Sokol Choryně - ZČN na 2 SU od 28.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra

Holec Pavel – 85100296 – TJ Tatran Halenkov - ZČN na 3 SU od 28.10.2018, poplatek 200,- Kč         

DŘ FAČR § 48/3 – tělesné napadení

Ondrušík Jan – 68010710 – TJ Tatran Halenkov – pokuta 500,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě

Zapletal Filip – 99090209 – FC Morkovice B - ZČN na 1 SU od 27.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Dostál Michal -   90110103 – SK Březnice - ZČN na 2 SU od 28.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra

Vašulka Radim  - 02100471 - SK Baťov 1930 - ZČN na 1 SU od 27.10.2018, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

SK Baťov 1930 – 7240401 – pokuta 1.000,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 66/1 a – nesportovní chování fanoušků

FK Bystřice p/H. – 7210031 – pokuta 1.000,- Kč, poplatek 300,- Kč                                                               

  FAČR § 65/1a – porušení povinností pořádajícího oddílu            

Vasiljev Edvard – 99051555 – FK Bystřice pH. – pokuta 500,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení diváka

Skalička Lukáš – 93021158 – FC Fryšták – žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39 – žádosti se nevyhovuje

 

STK:

Nedostatky:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

11304

Bystřice pH

-

Baťov

pro DK: nevhodné chování hráčů po utkání a VM-D

 

D

KS-DB

91307

Morkovice

-

Dolní Němčí

Duplicita AR1 - VM

50

D

KS-DB

91307

Morkovice

-

Dolní Němčí

Duplicita AR2 - VM

50

H

KS-SZA

120904

Vel. Karlovice

-

Chropyně

Duplicita HP - VM

50

D

KS-MZA

130905

Kvasice-Hulín

-

Bystřice pH

Neuveden HP

50

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20102

Hrachovec

-

Kelč

So ÚZM

I.A-A

20105

Val. Meziříčí B

-

Vlachovice

So 11:00

KS-DA

80105

Dolní Bečva

-

Vlachovice

So 13:30

KS-DA

81303

Louky B

-

Dolní Bečva

11.11.18 10:00 Mysločovice

 

Neschváleno - nutný souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

důvod

KP-D

71307

Hulín

-

Rožnov pR

So 11:30 Kvasice

zamítnuto

 

Úřední zpráva č. 16 Zlínský KFS – 26. října 2018

 

DK:

DŘ FAČR § 47/1a, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání 4 ŽK/8 ŽK

 

Příjmení, jméno

ID

 

počet ŽK

pokuta

poplatek

oddíl

Fojtů Radek

97091491

 

8 ŽK

200,- Kč

200,- Kč

Kateřinice

Saibert Kryštof

93111089

 

8 ŽK

200,- Kč

200,- Kč

Napajedla

Fiurášek Martin

91041821

 

8 ŽK

200,- Kč

200,- Kč

Pr. Bečva

Maršálek Marek

93070053

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Havřice

Dvorník Václav

93110257

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Ludkovice

Mňaček Jan

95110045

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Malenovice

Gajdošík Petr

00071124

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Březolupy

Lošťák Ivo

93060613

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Mladcová

Hubál Jan

00120007

 

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Kunovice

Janků Petr

00120486

 

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Slavičín

Machala Michal

97120684

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Drslavice

Vítek Patrik

00060018

 

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Chropyně

Bařinka Vojtěch

03010725

 

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Slavičín

Zemánek Jakub

01030839

 

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Prakšice

Rak Pavel

00081279

 

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Vlachovice

Polomík Jiří

01091139

 

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Vlachovice

Zalubil Martin

84030822

 

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

Hluk

Filipský Petr

85070703

 

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

Boršice

Sumec Radek

89121911

 

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

Holešov

Bršlica Pavel

98061538

 

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

SK Baťov

Kafka René

00050877

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Nedachlebice

Košut Zdeněk

84110987

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Podlesí

Šuráň Petr

89030377

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Nedašov

Jež Marek

84081607

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Vigantice

Nerad Dalibor

82041419

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Vidče

Kindl Marek

90050414

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Fr. Lhota

Novosad Jan

87030611

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Prlov

Věžník Karel

86071559

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Koryčany

Kobzinek Miroslav

84080231

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Újezdec

Fišer Erik

83030939

 

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Osvětimany

 

Hrbáček Pavel – 03090731 – TJ Sokol Nevšovápokuta 500,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 66/1 a – nesportovní chování fanoušků – vykázání diváka                                             

Varga Miroslav - 91041172 – SK Hrachovec – ZČN na 1 SU od 21.10.2018, poplatek 200,- Kč             

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Janáč Ondřej – 94090356 – FK Brumov B - ZČN na 1 SU od 21.10.2018, poplatek 200,- Kč                  

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Huráb Jan – 93062032 – FOTBAL Kunovice - ZČN na 1 SU od 20.10.2018, poplatek 200,- Kč             

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Karal Tomáš - 96100393               - FK Příluky – ZČN na 1 SU od 21.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry                  

Dlabač Michal – 84061312 – FK Mladcová - ZČN na 1 SU od 21.10.2018, poplatek 200,- Kč                 

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Višenka Michal  - 01070644 – FK Mladcová - ZČN na 1 SU od 21.10.2018, poplatek 100,- Kč               

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Hönig Jakub - 01060369 - SK Louky - ZČN na 1 SU od 21.10.2018, poplatek 100,- Kč                              

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Odstrčil Libor - 65020364 ČSK Uh. Brod – pokuta 1.000,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 - pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě ­ vykázání z pozice AR1 laik

Varga Marian – 87101358 – SK Slov. Vik. Bojkovice – ZČN do 24.4.2019, poplatek 200,-

DŘ FAČR 45/2 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám

Kalina Adam – 94120934 – SK Slov. Vik. Bojkovice – ZČN do 8.5.2019, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/4 – tělesné napadení – inzultace AR 1

Kontumace utkání I.A tř. sk. B – 2018720A2B1102  Nedachlebice – Bojkovice 3:0 kont

TJ Nedachlebice – 7220341 – TJ Nedachlebice – pokuta 5.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 65/2a, § 20/6 – porušení povinností pořádajícího klubu

SK Slov. Viktoria Bojkovice – 7220061 – pokuta 8.000,- Kč, pokuta 200,- Kč

DŘ FAČR § 69/1d, § 20/6 – porušení soutěžního řádu

 

STK:

Nedostatky:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KS-DA

81201

Vizovice

-

Kelč

Duplicita HP - VM

50

D

KP-SZ

100104

Uh. Brod

-

Staré Město

pro DK: vykázán AR1

 

D

KP-SZ

100105

FC Zlín B

-

V. Otrokovice

Duplicita AR2 - VM

50

H

KP-MZ

110104

Uh. Brod

-

Staré Město

Neuzavřen ZoU

50

H

KS-SZA

120804

Vigantice

-

Louky

Duplicita AR1 - VM

50

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

21304

Vlachovice

-

Vigantice

So 13:30

I.B-A

40102

Hovězí

-

Poličná

So ÚZM

KS-DB

91307

Morkovice

-

Dolní Němčí

Ne ÚZM

KS-SZA

120902

Louky

-

Juřinka

3.11.18 9:30

KS-MZA

130902

Louky

-

Juřinka

3.11.18 11:15

 

Neschváleno - nutný souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

důvod

D/H

KS-DA

81303

Louky B

-

Dolní Bečva

8.5.19 16:30

zamítnuto - ne jaro

H

KP-D

71307

Hulín

-

Rožnov pR

So 11:30 Kvasice

nutný souhlas

H

 

 

Termínová listina - jaro 2019

 

 

 

Muži

Dorost

Žáci

Přípravky

 

datum

začátek

KP,I.A,I.B

začátek

KP, KS

začátek

KP

KS-A

KS-B

KS-A

KS-B

Ne

24.3.19

15:00

15

12:30

15

 

 

 

 

 

 

 

Ne

31.3.19

15:00

16

12:30

16

 

 

 

 

 

 

 

Ne

7.4.19

15:30

17

13:00

17

9:30

11:15

15

 

11

 

 

Ne

14.4.19

15:30

18

13:00

18

9:30

11:15

16

10

12

 

 

Ne

21.4.19

16:00

19

13:30

19

9:30

11:15

17

11

13

 

 

Ne

28.4.19

16:00

20

13:30

20

9:30

11:15

18

12

14

8

8

Út

1.5.19

17:00

Semi Poháru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne

5.5.19

16:30

21

14:00

21

9:30

11:15

19

13

15

9

9

Ne

12.5.19

16:30

22

14:00

22

9:30

11:15

20

14

16

10

10

Ne

19.5.19

17:00

23

14:30

23

9:30

11:15

21

15

17

11

11

Ne

26.5.19

17:00

24

14:30

24

9:30

11:15

22

16

18

12

12

Ne

2.6.19

17:00

25

14:30

25

9:30

11:15

12

17

19

13

13

Ne

9.6.19

17:00

26

14:30

26

9:30

11:15

13

18

20

14

14

Ne

16.6.19

17:00

14

14:30

14

9:30

11:15

14

 

21

 

15

 

ÚZM

Úřední začátek mužů NE

KP-Ž

2.kolově 20 SU

ÚZD

Úřední začátek dorostu - NE 2,5 hodiny před ÚZM

KS-ŽA

2.kolově 18 SU

ÚZŽ

Úřední začátek žáků - SO 9:30 st.11:15 ml.

KS-ŽB

3.kolově 21 SU

ÚZP

Úřední začátek přípravek - Po 16:00

KS-PA

2.kolově 14 SU

KS-PB

3.kolově 15 SU

 

Úřední zpráva č. 15 Zlínský KFS – 19. října 2018

 

DK:

 

DŘ FAČR § 47/1a, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání 4 ŽK/8 ŽK

 

Příjmení, jméno                  ID                           oddíl                      počet ŽK               pokuta                  poplatek              

Kašík Jakub

96021469

Baťov

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

Kolouch Tomáš

93061730

Brumov

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

Škařupa Petr

87101703

Juřinka

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

Oplt Marek

93090398

Morkovice

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

Ondřejka Tomáš

94061640

Vel. Karlovice

4 ŽK

100,- Kč

300,- Kč

Kříž Michal

91071986

Brumov B

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Plšek Dominik

95061810

Vlachovice

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Kořínek Martin

94101388

Buchlovice

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Věžník Jan

89030498

Koryčany

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Uhlíř David

95030158

Kunovice

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Švrček Marián

83070088

Osvětimany

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Lekeš Jan

98051402

Újezdec

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Martinka Michal

00010948

Franc. Lhota

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Novosad Petr

75110926

Prlov

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Olšák Martin

85040302

Semetín

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Marek Lukáš

86092144

Holešov B

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Šuba Benedikt

97110601

Holešov B

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Železný Petr

96071548

Chropyně

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Paták David

94080651

Malenovice

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Šilhavý Patrik

98121335

FC Slovácko B

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Mariánek Tomáš

91012534

Uh.Ostroh

4 ŽK

100,- Kč

200,- Kč

Hamrlík Jan

03010124

Lužkovice

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Andrýsek Jaromír

02100845

Boršice

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Ježek Antonín

02070848

Dol. Němčí

4 ŽK

50,- Kč

100,- Kč

Pšeja Denis

00040635

Fryšták

8 ŽK

100,- Kč

100,- Kč

 

Komárek Jan -  03090731 – Jiskra St. Město – ZČN na 1 SU od 14.10.2018, poplatek 100,- Kč              

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Svoboda Oldřich  - 87061423 – Jiskra St. Město – ZČN na 2 SU od 13.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra

Prokop Matěj -   95110276 – FK Příluky – ZČN na 1 SU od 14.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Vopatřil Jan – 96091450 – TJ Sokol Tečovice - ZČN na 1 SU od 13.10.2018, poplatek 200,- Kč            

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Skalička Lukáš – 93021158 – FC Fryšták – ZČN na 3 SU od 14.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám

Hrnčiřík Jakub – 83021522 – FC Fryšták - ZČN na 3 SU od 14.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě

Málek Jiří – 71030242 – FC Fryšták – pokuta 1.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1, § 20/8 - pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě – vykázání z lavičky

Varga Marian - 87101358 -  SK Slov. Viktoria Bojkovice - předběžně zakázaná činnost dle DŘ FAČR 93/1

Kalina Adam - 94120934               - SK Slov. Viktoria Bojkovicepředběžně zakázaná činnost dle DŘ FAČR 93/1

Bortl Radek - 86030365  - FC Rožnov p/R. - ZČN na 1 SU od 14.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Křižan Dalibor – 85070968 – FK Vigantice - ZČN na 1 SU od 13.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Maček Jaroslav - 98041392 – TJ Sokol Kateřinice - ZČN na 1 SU od 14.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Juráň Jakub – 93100510 – FK Bystřice p/H. – ZČN na 1 SU od 13.10.2018, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Hoffman Zdeněk – 68020006 – FK Vigantice – pokuta 300,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR 43/1 – narušení řádného průběhu hry

Paprskář Jaroslav – 99030002 – FK Vigantice – žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 41 – žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 17.10.2018

FK Bystřice p/H. – 7210031 – pokuta 1.500,- Kč, poplatek 100,- Kč

kontumace utkání KS sk. A st. žáků: Bystřice p/H. – SK Louky 0:3 kont., odmítnutí pokračování ve hře DŘ FAČR § 56/3     

K dořešení případu nedohraného utkání I.A tř. sk. B se na jednání DK Zl KFS ve středu 24.10. 2018 v 17,00 hodin se dostaví:

HR Němec Jiří 74010854, AR1 Doležal Radim 79030841,

hlavní pořadatel Řešetka Jaroslav 58110127, hráči SK Slov. Viktoria Bojkovice Varga Marian 87101358 a  Kalina Adam 94120934, kapitán Nedachlebic Brzica Filip 85061993               

 

STK:

 

Nedostatky:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

D/H

I.A-A

21103

Slušovice

-

Vigantice

pozdní zahájení kvůli AR1

 

I.A-B

31102

Nedachlebice

-

Bojkovice

pro DK: kont. pro inzultaci AR1

H

 

STK provedla kontrolu hřiště:

Holešov – nahrávání videozáznamu bude prováděno z vyvýšeného stanoviště ze středu hřiště dle RS. Termín nápravy 31.10.2018

Vel. Karlovice – nutno doplnit chybějící zařízení pro nahrávání na TV com. Do doby nápravy bude dodávána nahrávka na DVD na Zl KFS.

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

11205

Baťov

-

Luhačovice

Pá 17:30

I.A-B

30101

Dolní Němčí

-

Újezdec

So ÚZM

I.A-B

30104

Žalkovice

-

Buchlovice

So ÚZM

I.A-B

30105

Bojkovice

-

Kunovice

Ne ÚZM

I.A-B

31204

Osvětimany

-

Kunovice

So 14:00

I.B-A

40104

Choryně

-

Hutisko

So ÚZM

I.B-B

51302

Lužkovice

-

Malenovice

So 13:30

I.B-C

60105

Nedakonice

-

Staré Město

So ÚZM

KP-D

70105

Bojkovice

-

Slavičín

Ne ÚZD

KS-DA

81102

Kateřinice

-

Dolní Bečva

So 10:00

KS-DB

91201

Újezdec

-

Morkovice

So 15:30

KS-DB

91204

Staré Město

-

Jarošov

Ne 14:00 Rybníček

KP-SZ

100104

Uh. Brod

-

Staré Město

So ÚZŽ UT Lapač

KP-SZ

100303

Uh. Brod

-

Bojkovice

So ÚZŽ UT Lapač

KP-MZ

110104

Uh. Brod

-

Staré Město

So ÚZŽ UT Lapač

KP-MZ

110303

Uh. Brod

-

Bojkovice

So ÚZŽ UT Lapač

KS-SZB

140704

Koryčany

-

Strání

10.11.18 9:30

KS-MZB

150704

Koryčany

-

Strání

10.11.18 11:15

 

 

Termínová listina - jaro 2019

 

 

 

Muži

Dorost

Žáci

Přípravky

 

datum

začátek

KP,I.A,I.B

začátek

KP, KS

začátek

KP

KS-A

KS-B

KS-A

KS-B

Ne

24.3.19

15:00

15

12:30

15

 

 

 

 

 

 

 

Ne

31.3.19

15:00

16

12:30

16

 

 

 

 

 

 

 

Ne

7.4.19

15:30

17

13:00

17

9:30

11:15

15

 

11

 

 

Ne

14.4.19

15:30

18

13:00

18

9:30

11:15

16

10

12

 

 

Ne

21.4.19

16:00

19

13:30

19

9:30

11:15

17

11

13

 

 

Ne

28.4.19

16:00

20

13:30

20

9:30

11:15

18

12

14

8

8

Út

1.5.19

17:00

Semi Poháru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne

5.5.19

16:30

21

14:00

21

9:30

11:15

19

13

15

9

9

Ne

12.5.19

16:30

22

14:00

22

9:30

11:15

20

14

16

10

10

Ne

19.5.19

17:00

23

14:30

23

9:30

11:15

21

15

17

11

11

Ne

26.5.19

17:00

24

14:30

24

9:30

11:15

22

16

18

12

12

Ne

2.6.19

17:00

25

14:30

25

9:30

11:15

12

17

19

13

13

Ne

9.6.19

17:00

26

14:30

26

9:30

11:15

13

18

20

14

14

Ne

16.6.19

17:00

14

14:30

14

9:30

11:15

14

 

21

 

15

 

ÚZM

Úřední začátek mužů NE

KP-Ž

2.kolově 20 SU

ÚZD

Úřední začátek dorostu - NE 2,5 hodiny před ÚZM

KS-ŽA

2.kolově 18 SU

ÚZŽ

Úřední začátek žáků - SO 9:30 st.11:15 ml.

KS-ŽB

3.kolově 21 SU

ÚZP

Úřední začátek přípravek - Po 16:00

KS-PA

2.kolově 14 SU

KS-PB

3.kolově 15 SU

 

Úřední zpráva č. 14 Zlínský KFS – 11. října 2018

 

DK:

Příjmení, jméno

ID

klub

počet ŽK

pokuta

poplatek

Naňák Patrik

91041222

Brumov

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Novák Marek

94070757

Brumov

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Juráň Jakub

93100510

Bystřice pH

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Barcuch Vlastimil

88090365

Provodov

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Vašut Vojtěch

92052259

Vel. Karlovice

4 ŽK

100 Kč

300 Kč

Sedlačík Jakub

96081454

Brumov B

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Horák Petr

92121126

Hrachovec

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Vadel Lukáš

88041069

Kelč

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Blažek Radim

87121499

Podlesí

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Kušnier Jozef

87090967

Val. Příkazy

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Křižka David

93090178

Bojkovice

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Pisklák Tomáš

90041895

Nedachlebice

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Maliňák Pavel

92051679

Halenkov

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Vaštík Peter

86042486

Horní Lideč

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Kučera Radek

89101953

Hovězí

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Harnádek Michal

99081595

Lidečko

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Palička Milan

80090507

Semetín

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Václavíček Martin

91051874

Kostelec u Hol

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Kahaja Daniel

90061048

Mladcová

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Plachý Jaroslav

90120434

Tečovice

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Maniatis Tomáš

98120673

1.FC Slovácko B

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Kunorza Michal

89121449

Ludkovice

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Machala Lukáš

79121299

Zlechov

4 ŽK

100 Kč

200 Kč

Martiš Roman

01110308

Hluk

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Dlouhý David

01120416

Louky

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Palička Michal

00030857

V. Otrokovice

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Bil Martin

01070284

Vel. Karlovice

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Kovář Štěpán

02120099

Vizovice

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Handl Tomáš

00111488

Koryčany

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

Goldman Lukáš

00051564

Morkovice

4 ŽK

50 Kč

100 Kč

 

Holba Jaromír   - 96020227 – TJ Nedašov – ZČN na 4 SU od 6.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám

Bolcek David - 79010152               - FK Vigantice – ZČN na 1 SU od 7.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí

Paprskář David - 99030002 – FK  Vigantice – ZČN na 2 SU od 7.10.2018, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra

Hrabovský David –