Úřední zprávy Zlínského KFS

 

Úřední zpráva

Datum

ÚZ 13

9. října 2020

ÚZ 12

2. října 2020

ÚZ 11

25. září 2020

ÚZ 10

18. září 2020

ÚZ 9

11. září 2020

ÚZ 8

4. září 2020

ÚZ 7

28. srpna 2020

ÚZ 6

21. srpna 2020

ÚZ 5

14. srpna 2020

ÚZ 4

7. srpna 2020

ÚZ 3

31. července 2020

ÚZ 2

27. července 2020

ÚZ 1

20. července 2020

 

Úřední zpráva č. 13 Zlínský KFS – 9. října 2020

 

AKTUALIZOVANÁ PRAVIDLA PRO REGIONÁLNÍ FOTBAL K 9/10/2020

na základě nového upřesnění výkladu mimořádné opatření vlády Vám sděluji konečné stanovisko FAČR k soutěžním utkáním v následujícím víkendu:

1.       utkání se účastní nejvýše 130 osob (hráči, rozhodčí a osoby zabezpečující organizační a technické zázemí);

2.       diváci mají zakázáno se fotbalových utkání účastnit; to platí i v případě

a.       vnitroareálových restaurací a podobných zařízení,

b.       rodičů, kteří neplní některou z funkcí podle bodu 1;

3.       použití veškerých vnitřních prostor (zejména šatny, umývárny atd.) sportoviště je pro osoby podle odstavce 1 do 12. 10. povoleno.

 

UPOZORNĚNÍ PRO ODDÍLY I.A TŘ. DATART – POŘÁDAJÍCÍ ODDÍL MÁ ZA POVINNOST ZASLAT VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ VE KTERÉM BYLA UDĚLENA ČERVENÁ KARTA !!!

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 7. října 2020

 

Zajíček Filip - 04111192 - FC Fryšták - ZČN na 1 SU od 5.10.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Vodák Adam - 04090340                - FC Fryšták – ZČN na 4 SU od 5.10.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě                                           

Petřík Jan – 05011142 – FC Fryšták - ZČN na 3 SU od 5.10.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě                                           

Adámek Ondřej - 95051252 – TJ Sokol Val.PolankaZČN na 1 SU od 4.10.2020, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry                  

Hnilo Dominik – 03010736 – TJ Štítná n/Vl. - ZČN na 1 SU od 3.10.2020, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Fojtík Jakub – 98090030 – TJ Štítná n/Vl. - ZČN na 1 SU od 3.10.2020, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Slovák Jakub -   04010169 – FK Luhačovice - ZČN na 1 SU od 4.10.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry                                  

Hostínek David  - 91041857 – FOTBAL Kunovice - ZČN na 1 SU od 5.10.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Holec Pavel – 85100296 – TJ Tatran Halenkov - ZČN na 1 SU od 5.10.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Šťastný Pavel – 95020378 – TJ Partyzán Prlov - ZČN na 1 SU od 5.10.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry                  

Železný Petr – 96071548 – FK Chropyně                 - ZČN na 4 SU od 4.10.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě                           

Chaloupka Vratislav – 59060246 – FOTBAL Kunovice – pokuta 3.000,- Kč, poplatek 200,- Kč            

DŘ FAČR § 45/1, § 20/2d – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě                           

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání 4 ŽK

               

Vaštík Peter                        86042486             Hor.Lideč                            4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Smolík Aleš                         89111153             Hor.Lideč                            4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Machala Ondřej                84081392             Hluk                                      4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Ryška Jiří                           84090483             Nedachlebice                      4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Drápal Dominik                95071510             Kvasice                                4 ŽK      100,- Kč                300,- Kč

Lendler Patrik                   96041462             Bystřice p/H.                      4 ŽK      100,- Kč                300,- Kč

Číž Aleš                                               82040115             Lidečko                                               4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Jančařík Martin                98061652             Bojkovice                            4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Ryška Tomáš                     90071903             Koryčany                            4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Náplava Jaroslav             95010216             Kunovice                             4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Trochta Matouš                 99070168             Ratiboř                                4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Polach Ondřej                    97061151             Bylnice                                 4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Klvaňa Pavel                     96071367             Poličná                                 4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Capil Marek                       94121662             Poličná                                 4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

Jurečka David                   94100739             Dol. Bečva                           4 ŽK      100,- Kč                200,- Kč

 

STK:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

10804

Bystřice pH

-

Holešov

není nahrané video na TV com - záznam je uložen

 

D

KP

10905

Napajedla

-

Bystřice pH

porucha videa (notebook)

 

D

I.A-B

30902

Těšnovice

-

Nivnice

Vedoucí mužstev a sekretáři oddílů se dostaví v Út 13.10.20 v 17:00 na zasedání STK Zl KFS k dořešení případu s neodehraným utkáním

 

D

I.A-B

30903

Újezdec

-

Kunovice

pyrotechnika po utkání (viz. DFA)

 

H

KP-D

70906

Bojkovice

-

Slavičín

Pro DK: 3:0 kont. za nedostavení se k SU

 

H

KS-DA

80701

Nedašov

-

V. Karlovice

porucha el.proudu - nepotvrzen ZoU

 

H

KS-DA

80705

Slušovice

-

Kelč

Hosté duplicita AR2-VM

50

H

KS-DB

90901

Tlumačov

-

Morkovice

Hosté duplicita AR2-VM

50

H

 

KP-D

Nevšová

kompenzace za chybějící družstvo mládeže

15000

I.A-B

Osvětimany

kompenzace za chybějící družstvo mládeže

10000

I.B-A

Prlov

kompenzace za chybějící družstvo mládeže

5000

I.B-B

Admira Hulín

kompenzace za chybějící družstvo mládeže

5000

I.B-C

Velký Ořechov

kompenzace za chybějící družstvo mládeže

5000

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-A

20103

Franc. Lhota

-

Vigantice

So ÚZM

I.A-A

20902

Val. Klobouky

-

Juřinka

28.10.20 14:00

I.A-A

20904

Val. Příkazy

-

Hrachovec

28.10.20 10:00

I.A-B

30105

Koryčany

-

Bojkovice

So ÚZM

I.B-B

50903

Kostelec

-

Veselá

28.10.20 14:30

I.B-B

50904

Holešov B

-

Louky

28.10.20 10:15

I.B-B

50905

Lužkovice

-

Admira Hulín

14.11.20 13:30

I.B-B

51204

Veselá

-

Jaroslavice

So ÚZM

KP-D

70905

SK Zlín-Lužkovice

-

Holešov

So 10:00 UT Paseky

KP-D

70907

Strání

-

Luhačovice

So 13:00 Březová

KP-D

71005

Staré Město

-

V. Otrokovice

So ÚZD Rybníček

KP-D

71006

Baťov

-

Rožnov pR

11.11.20 18:00

KS-DA

80103

Chropyně-Zlobice

-

Fryšták

So 10:00

KS-DA

80704

Jarcová

-

Bystřice pH

21.11.20 10:00

KS-DB

91004

Dolní Němčí

-

Napajedla

So 13:00 obr.poř. UT Napajedla

KS-DB

91006

Nivnice

-

Újezdec

So 10:00

KP-SZ

100604

Holešov

-

Kunovice

7.10.20 15:00

KP-MZ

110604

Holešov

-

Kunovice

7.10.20 16:45

KP-MZ

110705

Staré Město

-

Val. Klobouky

28.10.20 11:15

KS-SZA

120601

Bystřice pH

-

Jarcová-Jablůnka

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-SZA

120604

Napajedla

-

V. Otrokovice

So ÚZŽ UT Napajedla

KS-MZA

130601

Bystřice pH

-

Jarcová-Jablůnka

So ÚZŽ Slavkov pH

KS-MZA

130604

Napajedla

-

V. Otrokovice

So ÚZŽ UT Napajedla

KS-SZB

140602

FC Slovácko dívky

-

Šumice

7.11.20 11:00

KS-MZB

150602

FC Slovácko dívky

-

Šumice

7.11.20 12:45

KS-MZB

150702

FA Zlechov

-

Chropyně

Ne ÚZŽ

KS-SPB

170403

Bojkovice

-

Uh. Brod

8.10.20 17:00

 

Neschválené termínové změny – nutný souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KS-DB

90703

Boršice

-

Dolní Němčí

28.10.20 14:00

KP-SZ

100403

Kroměříž B

-

Kunovice

27.10.20 16:00 UT

KP-SZ

100806

Uh. Brod

-

Slavičín

So ÚZŽ UT Lapač

KP-MZ

110403

Kroměříž B

-

Kunovice

27.10.20 17:45 UT

KP-MZ

110806

Uh. Brod

-

Slavičín

So ÚZŽ UT Lapač

KS-SPA

160905

V. Otrokovice

-

Holešov

28.10.20 16:00 obr.poř. Holešov

 

Úřední zpráva č. 12 Zlínský KFS – 2. října 2020

 

AKTUALIZOVANÁ PRAVIDLA PRO REGIONÁLNÍ FOTBAL K 24/9/2020

Vážení,

v návaznosti na včerejší rozhodnutí ministra zdravotnictví (č.j. MZDR 20588/2020-17/MIN/KAN) vám níže pro přehlednost zasílám aktualizovaná pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu, která jsou účinná od dnešního dne.

  1. Utkání ve venkovních prostorech se smí zúčastnit max. 50 diváků.
  2. Nad 50 diváků se smí utkání zúčastnit pouze v případě, že mají všichni pevně určené místo k sezení (max. 1000).
  3. Pokud se utkání účastní nad 50 diváků, organizátor je povinen evidovat celkový počet míst k sezení.
  4. Organizátor je vždy povinen zabezpečit rozestup mezi diváky nejméně 2m.
  5. Místa se NESČÍTAJÍ – nelze mít 50 diváků na státní + další k sezení.
  6. Důrazně se nedoporučuje instalovat přenosná místa k sezení navíc.
  7. Do divácké kvóty se nezapočítávají osoby, které se podílejí na realizaci utkání a hráči, jsou-li nejméně 2m od diváků.
  8. Osoby mimo areál se do divácké kvóty nezapočítávají.
  9. Důrazně se doporučuje dodržovat přísná hygienická opatření při pohybu ve vnitřních prostorách.

Jan Pauly

generální sekretář FAČR

 

UPOZORNĚNÍ PRO ODDÍLY I.A TŘ. DATART – POŘÁDAJÍCÍ ODDÍL MÁ ZA POVINNOST ZASLAT VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ VE KTERÉM BYLA UDĚLENA ČERVENÁ KARTA !!!

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 30. září 2020

 

Šimčík Petr – 89031897 – TJ Slavkov p/H. – ZČN na 1 SU od 28.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Mičola Tomáš - 90080114 – FK  Lužkovice - ZČN na 1 SU od 28.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Kubiš Libor – 66050247 – SK  Lidečkopokuta 1.500,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1, § 45/2 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě              

Pavlica Michal – 84051506 – FK Jablůnka - ZČN na 1 SU od 28.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Chalupa Kamil  - 89071423 – TJ                Těšnovice - ZČN na 1 SU od 28.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Valášek Josef – 83111079 – FC  Fryšták - ZČN na 1 SU od 28.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                                              

Bartoš Benjamin – 03060882 – FC Strání – ZČN na 1 SU od 27.9.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR §43/1- narušení řádného průběhu hry                                     

Bršlica Pavel – 98061538 – SK Baťov 1930 - ZČN na 1 SU od 26.9.2020, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Sečeň Miroslav – 72121231 – SK                Baťov 1930 – pokuta 1.500,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 48/2, §20/2d – hrubé nesportovní chování vůči delegované osobě                              

Kolář Zdeněk -   83100964 – SK Boršice – pokuta 1.000,- Kč,poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 45/1, §20/2d – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě            

Andrýsek Jaromír – 02100845 – SK Boršice – ZČN na 3 SU od 28.9.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě                                           

Vašek Ondřej -   02041020 – SK Boršice -                ZČN na 1 SU od 28.9.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Rajsigl Bronislav – 02090091 – SK Boršice - ZČN na 1 SU od 28.9.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Sladovník Lukáš – 04090201 – FC Rožnov p/R. -   ZČN na 1 SU od 28.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí               

Řepka David – 94040673 – FK  Vigantice – ZČN na 3 SU od 27.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1- tělesné napadení

Lysák Josef – 91040594SK Bylnice – žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 41 – žádosti se nevyhovuje

Lapčík Adam – 98100386 – TJ Topolná -                žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 41 – žádosti se nevyhovuje

 

DŘ FAČR § 47/4, § 20/8 RS KFS čl. 41/1 – opakované napomínání 4 ŽK    

 

Kučera Jan                         90060286             V.Karlovice                        4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Škrobák Pavel                   92070001             V.Karlovice                        4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Kapounek Jakub               92031608             Morkovice                          4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Kovář Jiří                           91031511             Nevšová                               4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Tkadlec Radim                  99070255             Slušovice                             4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Kořenek Daniel  92082375             Štítná n/Vl.                          4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Píšek Jan                             85121345             V.Karlovice                        4 ŽK       100,- Kč                                300,- Kč

Fojtů Radek                        97091491             Kateřinice                           4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Škorňa Norbert  80090622             Juřinka                4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Kučera Ondřej                   79091956             Fryšták                 4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Zelinka Adam                    91120917             Hluk                                      4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Věžník Karel                      86071559             Koryčany                            4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Dolina Vojtěch                   90030350             Bojkovice                            4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Gorčík Tomáš                    97090927             Bojkovice                            4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Tesař Jaroslav                  96090168             Koryčany                            4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Bartozel Josef                    98011042             Brumov B                           4 ŽK       100,- Kč                                200,- Kč

Pavlica Michal                  84051506             Jablůnka                             4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Pastuszek Lukáš                91010735             Krhová                                4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Sekula Petr                         96020082             Lidečko                                4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Krahula Martin 88070576             Bylnice                                 4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Haničák Roman 85061328             Halenkov                             4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Němeček Zdeněk               00050955             Krhová                                4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Novosad Petr                      75110926             Prlov                                    4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Zubík Filip                          97110002             Ratiboř                 4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Švach Michal                     97090741             Slavičín B                            4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Dostál Michal                     90110103             Březnice                              4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Kamenčák Radim             96081102             Březnice                              4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Král Jiří                              91091390             Lužkovice                           4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Pálka Roman                     93031775             Slavkov p/H.                       4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Pavlica Jiří                         91101196             Slavkov p/H.                       4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Kostka Jan                          85011093             Malenovice                         4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Šilhavý Patrik                    98121335             FC Slovácko                       4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Duroň Tomáš                     85041122             Tlumačov                            4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Mouka Patrik                     96010634             Tlumačov                            4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Dohnal David                     91102078             Topolná                               4 ŽK      100,- Kč                                200,- Kč

Sonntag Petr                       03040685             St. Město                              4 ŽK      50,- Kč                                 100,- Kč

Svěch Dominik                   02080170             Malenovice                         4 ŽK      50,- Kč                                 100,- Kč

               

STK:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

10807

Baťov

-

Luhačovice

nepotvrzen ZoU

100

H

I.A-A

20803

Kelč

-

Podlesí

není video - porucha

300

D

KS-SZA

120401

Bystřice pH

-

Louky

Hosté duplicita AR1-T

50

H

 

soutěž

domácí

STK

Pok.

D/H

KS-MZA

Juřinka-Krhová

Blažek David 12010794 hráč ml.přípravky

50

D

KS-DB

Prakšice

Dlapa Tomáš 8080772 hráč ml.žák

50

D

KS-DA

Kelč

Graja David 9020625 hráč ml.žák

50

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10804

Bystřice pH

-

Holešov

30.9.20 16:30

I.A-A

20807

Juřinka

-

Vidče

14.10.20 16:00

I.A-B

30801

Osvětimany

-

Šumice

14.11.20 13:30

I.A-B

30902

Těšnovice

-

Nivnice

So ÚZM HS Kroměříž

I.A-B

31105

Bojkovice

-

Dolní Němčí

Ne ÚZM

I.B-B

50104

Chropyně

-

Březnice

So ÚZM

I.B-B

51101

Mladcová

-

Tečovice

Ne ÚZM

KP-D

70606

Louky

-

Uh. Brod

22.10. 18:00 obr.poř. UT Lapač

KP-D

70805

Louky

-

Rožnov pR

28.10.20 10:00

KP-D

70902

Brumov-Val.Klobouky

-

Baťov

So 12:00 UT Brumov

KP-D

70904

V. Otrokovice

-

Louky

8.10.20 16:30

KP-D

71105

Bojkovice

-

Louky

So 10:30

KS-DA

80302

Chropyně-Zlobice

-

Bystřice pH

15.11.20 10:00

KS-DA

80601

V. Karlovice

-

Vlachovice

15.11.20 10:00 V.Karlovice

KS-DA

80604

Bystřice pH

-

Hulín

28.10.20 10:00

KS-DA

80901

Mladcová

-

V. Karlovice

Ne 12:00

KS-DB

90805

Dolní Němčí

-

Újezdec

8.11. 10:30 obr.poř. Újezdec

KS-DB

90806

Staré Město B

-

Boršice

Ne 12:30

KS-DB

90807

Nivnice

-

Tlumačov

28.10.20 10:00

KS-DB

90901

Tlumačov

-

Morkovice

So 12:30

KS-DB

91203

Dolní Němčí

-

Jarošov

So 11:30 obr.poř. Kněžpole

KP-SZ

100603

Val. Klobouky

-

Rožnov pR

28.10.20 9:30

KP-SZ

100604

Holešov

-

Kunovice

7.10.20 15:30

KP-SZ

100606

Bojkovice

-

Uh. Brod

28.10.20 9:30

KP-MZ

110603

Val. Klobouky

-

Rožnov pR

28.10.20 11:15

KP-MZ

110604

Holešov

-

Kunovice

7.10.20 17:15

KP-MZ

110606

Bojkovice

-

Uh. Brod

28.10.20 11:15

KS-SZB

140402

Mařatice

-

Bezměrov

28.10.20 9:30

KS-MZB

150203

Mařatice

-

Hluk

30.9.20 17:00

KS-MZB

150402

Mařatice

-

Bezměrov

28.10.20 11:15

KS-SPA

160403

V. Otrokovice

-

Bezměrov

8.10.20 17:00

 

Nehráno pro nezpůsobilý terén – nařízeno STK:

KS-DA

80605

Hrachovec-Podlesí

-

Mladcová

28.10.20 10:15

 

Neschválené termínové změny – nutný souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP-D

70907

Strání

-

Luhačovice

So 13:00 Březová

KS-DB

90902

Boršice

-

Nivnice

Ne 11:30

KS-SPA

160905

V. Otrokovice

-

Holešov

28.10.20 16:00 obr.poř. Holešov

 

Úřední zpráva č. 11 Zlínský KFS – 25. září  2020

 

AKTUALIZOVANÁ PRAVIDLA PRO REGIONÁLNÍ FOTBAL K 24/9/2020

Vážení,

v návaznosti na včerejší rozhodnutí ministra zdravotnictví (č.j. MZDR 20588/2020-17/MIN/KAN) vám níže pro přehlednost zasílám aktualizovaná pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu, která jsou účinná od dnešního dne.

  1. Utkání ve venkovních prostorech se smí zúčastnit max. 50 diváků.
  2. Nad 50 diváků se smí utkání zúčastnit pouze v případě, že mají všichni pevně určené místo k sezení (max. 1000).
  3. Pokud se utkání účastní nad 50 diváků, organizátor je povinen evidovat celkový počet míst k sezení.
  4. Organizátor je vždy povinen zabezpečit rozestup mezi diváky nejméně 2m.
  5. Místa se NESČÍTAJÍ – nelze mít 50 diváků na státní + další k sezení.
  6. Důrazně se nedoporučuje instalovat přenosná místa k sezení navíc.
  7. Do divácké kvóty se nezapočítávají osoby, které se podílejí na realizaci utkání a hráči, jsou-li nejméně 2m od diváků.
  8. Osoby mimo areál se do divácké kvóty nezapočítávají.
  9. Důrazně se doporučuje dodržovat přísná hygienická opatření při pohybu ve vnitřních prostorách.

Jan Pauly

generální sekretář FAČR

 

Krajská hygienická stanice Zlínského kraje nařizuje od 21. září povinnost nošení roušek

18. září 2020

Krajská hygienická stanice Zlínského kraje vydala nařízení mimořádného opatření s účinností ode dne 21. září, spočívající v zákazu pohybu a pobytu bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to na hromadných akcích s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, konaných ve venkovních prostorech na území okresů Zlín, Uherské Hradiště a Kroměříž.
Zákaz se nevztahuje na:
- Děti do dvou let věku,
- Osoby s poruchou intelektu, s poruchou autistického spektra, s kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu,
- Osoby při provádění autorského díla (např. divadelního, tanečního nebo hudebního představení), osoby přednášející a osoby účinkující při tvorbě a výrobě audiovizuálního díla nebo pořadu,
- Moderátory, redaktory a další osoby vystupující v rozhlasových, televizních a dalších pořadech,
- Sportovce nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod.

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 23. září 2020

 

Kovalčík Richard – 93032524 – TJ Hor.Lideč - ZČN na 1 SU od 20.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Perůtka Jiří – 88021639 – TJ Osvětimany – ZČN na 3 SU od 21.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1 – surová hra                       

Masařík Michael – 94061564 – FOTBAL Kunovice - ZČN na 1 SU od 21.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Mikula Josef – 96071718 – TJ Sokol Ratiboř - ZČN na 1 SU od 21.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Nožička Martin  - 98020323 – TJ                Nedachlebice – ZČN na 1 SU od 21.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry                  

Vavruša Marek  - 84031166 – FC Fryšták – ZČN na 1 SU od 21.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Volek David – 90040001 – SK Hrachovec - ZČN na 1 SU od 21.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Janošek Dušan – 67050355 – SK Hrachovec – pokuta 1.000.- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě                           

Lapčík Adam – 98100386 - TJ Topolná – žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39/1 – žádosti se nevyhovuje

 

STK:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

10601

V. Karlovice

-

Nevšová

nahrávání videa až 2.pol. - nedostatečná příprava k utkání

500

D

I.A-A

20603

Vigantice

-

Val. Příkazy

nedodání videa pro DK

500

D

I.A-A

20704

Rožnov pR

-

Horní Lideč

podaný protest je nedůvodný

750

H

I.A-B

30507

Nedachlebice

-

Bojkovice

podaný protest je nedůvodný

750

H

I.A-B

30602

Šumice

-

Nedachlebice

nedodání videa pro DK

500

D

I.B-B

50407

Louky

-

Veselá

podaný protest je nedůvodný

750

H

KS-SZB

140303

Hluk

-

FC Slovácko dívky

Domácí duplicita AR1-VM

50

D

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10907

Nedašov

-

Štítná nVl

Pá 16:00

I.A-A

21102

Rožnov pR

-

Vidče

Ne ÚZM

I.A-A

21301

Rožnov pR

-

Kateřinice

Ne ÚZM

I.B-B

51005

Veselá

-

Holešov B

So ÚZM

I.B-C

60806

Staré Město

-

FC Slovácko C

14.11.20 13:30

KS-DA

80501

Chropyně-Zlobice

-

V. Karlovice

28.10. 10:00 Chropyně

KS-DB

90703

Boršice

-

Dolní Němčí

21.10.20 14:30

KP-SZ

100504

Kunovice

-

Val. Klobouky

14.10.20 13:30

KP-SZ

100605

FC Zlín B

-

Slavičín

28.10.20 9:30

KP-SZ

100906

Kroměříž B

-

Val. Klobouky

21.10.20 16:00

KP-MZ

110504

Kunovice

-

Val. Klobouky

14.10.20 15:15

KP-MZ

110605

FC Zlín B

-

Slavičín

28.10.20 11:15

KP-MZ

110906

Kroměříž B

-

Val. Klobouky

21.10.20 17:45

KS-SZA

120402

Jarcová-Jablůnka

-

V. Karlovice

14.11.20 9:30

KS-MZA

130402

Jarcová-Jablůnka

-

V. Karlovice

14.11.20 11:15

KS-SZB

140404

Dolní Němčí

-

Hluk

28.10.20 10:00

KS-MZB

150203

Mařatice

-

Hluk

30.9.20 16:30

 

Neschválené termínové změny – nutný souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

I.A-B

30902

Těšnovice

-

Nivnice

So ÚZM HS Kroměříž

KS-DB

90806

Staré Město B

-

Boršice

Ne 12:30

KS-SPA

160905

V. Otrokovice

-

Holešov

28.10.20 16:00 obr.poř. Holešov

 

Úřední zpráva č. 10 Zlínský KFS – 18. září  2020

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 16. září 2020

 

Vobořil Václav  - 93050934 – FC Val.PříkazyZČN na 1 SU od 13.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Kreisl Daniel - 02100955                - FK Ostrožská Nová Ves - ZČN na 1 SU od 14.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                              

Brázdil Radim – 70090151 – TJ SOKOL Jankovice – pokuta 1.500,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám                     

Mouka Patrik – 96010634 – SK Tlumačov - ZČN na 1 SU od 14.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Zpěvák Šimon - 03080641 - SK Baťov - ZČN na 1 SU od 13.9.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Kováč Pavel – 87060913 – TJ Nedachlebice - ZČN na 1 SU od 14.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

Kadlček Radek   - 84061452 – FK Dol. Němčí – ZČN na 1 SU od 14.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 – narušení řádného průběhu hry                  

Kroutilík Boris – 81090338 – FC                Koryčany – pokuta 1.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1, § 20/2d – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám

Hruška Petr – 99011033 – TJ Sokol Hovězí – ZČN na 3 SU od 14.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám     

Grygar Jakub - 89120825 – TJ Jiskra Krhová - ZČN na 1 SU od 14.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                                              

Lysák Josef – 91040594 – SK Bylnice – ZČN na 4 SU od 13.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám                     

Jurečka Filip – 90121197 – FC Dol. Bečva – ZČN na 3 SU od 14.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení                           

Novák Patrik – 92080809 – FC Brumov B - ZČN na 1 SU od 14.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 46/1 – vyloučení pro druhé napomenutí                                              

SK Baťov 1930 – 7240401 – pokuta 200,- Kč, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 66/1b – nesportovní chování fanoušků

Juřík Zdeněk – 80020114 – FC Morkovice – pokuta 1.000,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 50/3 – neoprávněné nastoupení k utkání – ved. družstva

FC Morkovice – 7210251 – FC Morkovice – pokuta 1.000,- Kč, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 50/3 – neoprávněné nastoupení k utkání, kontumace utkání KS st. žáci sk. B Dol. Němčí – Morkovice 3:0 kont.

 

UPOZORNĚNÍ: pořádající oddíly I.A třídy jsou povinny zaslat záznam utkání ve kterém byla udělena  ČK !!!!

 

STK:

 

KP-D Uh. Brod – kontrola hřiště Drslavice pro dorost, schváleno – menší světlost vzdálenější branky, T: opravit do zahájení jarní části sezóny 2021

 

Nedostatky v utkáních 6. kola soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

10601

V. Karlovice

-

Nevšová

nefunkční PC na ZoU - nedostatečná příprava k utkání

300

D

KP

10607

Slušovice

-

Baťov

pro DK: použita pyrotechnika hostů

 

H

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10103

Slušovice

-

Štítná nVl

Ne 10:15

I.A-A

20102

Hrachovec

-

Kelč

So ÚZM obr.poř. Kelč

I.A-A

21105

Val. Meziříčí B

-

Hrachovec

Ne 15:00

I.B-A

41101

Krhová

-

Jablůnka

Ne ÚZM

I.B-B

50502

Chropyně

-

Louky

30.9.20 18:00 UT

I.B-B

51303

Lužkovice

-

Luhačovice B

So ÚZM

I.B-C

60905

Slavkov

-

Topolná

Ne ÚZM

KP-D

70701

Baťov

-

Kunovice

30.9.20 18:00

KP-D

70702

Uh. Brod

-

Staré Město

Ne 10:00 Drslavice

KP-D

70705

V. Otrokovice

-

Slavičín

28.9.20 10:30

KS-DA

80503

Mladcová

-

Bystřice pH

Ne 10:00

KS-DA

80601

V. Karlovice

-

Vlachovice

Ne 10:00 V.Karlovice

KS-DB

91305

Jarošov

-

Staré Město B

So 10:30 Jarošov

KP-SZ

100403

Kroměříž B

-

Kunovice

28.10.20 13:00

KP-MZ

110403

Kroměříž B

-

Kunovice

28.10.20 14:45

KS-SZA

120301

Juřinka-Krhová

-

Bystřice pH

14.11.20 9:30

KS-SZA

120303

V. Otrokovice

-

Jarcová-Jablůnka

28.10.20 14:00

KS-MZA

130301

Juřinka-Krhová

-

Bystřice pH

14.11.20 11:15

KS-MZA

130303

V. Otrokovice

-

Jarcová-Jablůnka

28.10.20 15:45

KS-SZB

140304

FA Zlechov

-

Mařatice

7.11.20 9:30

KS-MZB

150304

FA Zlechov

-

Mařatice

7.11.20 11:15

 

Neschválené termínové změny – nutný souhlas soupeře:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP-SZ

100906

Kroměříž B

-

Val. Klobouky

21.10.20 16:00

KP-MZ

110906

Kroměříž B

-

Val. Klobouky

21.10.20 17:45

KS-MZB

150203

Mařatice

-

Hluk

30.9.20 16:30

KS-SPA

160905

V. Otrokovice

-

Holešov

28.10.20 16:00 obr.poř. Holešov

KP-SZ

100504

Kunovice

-

Val. Klobouky

14.10.20 13:30

KP-MZ

110504

Kunovice

-

Val. Klobouky

14.10.20 15:15

 

Úřední zpráva č. 9 Zlínský KFS – 11. září  2020

 

Rozhodnutí DK Zlínského KFS ze dne 9. září 2020

Doseděl Karel – 92070341 – JISKRA St.MěstoZČN na 1 SU od 6.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 narušení řádného průběhu hry                      

Lapčík Adam – 98100386 – TJ Topolná – ZČN na 4 SU od 7.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 45/1 – pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegované osobě                           

Kovařík Filip -  95110529 – FK  Uh.Ostroh - ZČN na 1 SU od 6.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 narušení řádného průběhu hry                      

Kovařík Martin - 84080906 – FK Uh.OstrohZČN na 3 SU od 6.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – tělesné napadení                           

Kalina Adam - 94120934               - SK Slov. Vik. Bojkovice – ZČN na 2 SU od 7.9.2020, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 42/1- surová hra                         

Křižka Vojtěch   - 06040771 – FC Vik. Otrokovice – ZČN na 1 SU od 6.9.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 narušení řádného průběhu hry                      

Soviš Jan – 06010682 – FOTBAL  Kunovice - ZČN na 1 SU od 7.9.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR § 43/1 narušení řádného průběhu hry                      

Šipka Adam - 03091014  - SK Boršice – ZČN na 1 SU od 6.9.2020, poplatek 100,- Kč

DŘ FAČR §46/1- vyloučení pro druhé napomenutí                                 

Leško Jiří – 90012144 – SFK ELKO Holešov - žádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 39 – žádosti se nevyhovuje

Bernatík Michal – 82061689 – TJ Těšnovicežádost o prominutí trestu, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR §39/1 – žádosti se vyhovuje částečně, trest se němí na 1 SU nepodmíněně do 30.11.2020

Adámek Stanislav – 92121715 – TJ Sokol Val. Polanka - žádost o prominutí trestu, poplatek 300,- Kč

DŘ FAČR § 48/1 – žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna od 9.9.2020

TJ Tatran Halenkov – 7230051 – pokuta 4.000,- Kč, poplatek 200,- Kč

DŘ FAČR § 56/1, § 20/2d – nenastoupení družstva v poháru Zl KFS,

kontumace utkání Halenkov – Kateřinice 0:3 kont.

 

STK:

 

O Pohár DATART Zlínského krajského fotbalového svazu 2020-21

 

 

Čtvrtfinále

 

9.9.20 17:00

 

 

 

 

 

44

Těšnovice

-

Kvasice

Kroměříž

1

:

2

 

 

 

45

Bojkovice

-

Luhačovice

 

0

:

3

 

 

 

46

Kateřinice

-

Štítná nVl

28.10.20 15:00

 

 

 

 

 

 

47

Slušovice

-

Baťov

 

1

:

0

 

 

 

 

Semifinále

 

jaro 2021

 

 

 

 

 

48

Luhačovice

-

Kvasice

 

 

 

 

 

 

 

49

Vítěz 41

-

Slušovice

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedostatky v utkáních 4. kola soutěží:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

KP

10401

V. Karlovice

-

Napajedla

nenahrávané video

1000

D

KP

10405

Kvasice

-

Luhačovice

ne zcela kvalitní video - zvětšit zoom

 

D

KP

10503

Luhačovice

-

Bystřice pH

ne zcela kvalitní video - drobně se seká

 

D

KP

10504

Boršice

-

Kvasice

ne zcela kvalitní video - drobně se seká

 

D

KP

10507

Napajedla

-

Nevšová

nekvalitní video - seká se

 

D

KS-DB

90504

Boršice

-

Hluk

Hosté duplicita AR2-T

50

H

KS-MZA

130000

V. Otrokovice

 

 

pozdě soupiska

50

D

KS-SZB

140101

Dolní Němčí

-

Morkovice

Pro DK: 3:0 kont. za neoprávněný start Přikryl (Dřínov)

 

H

Pozdě soupiska mužstva: KS-MZA V. Otrokovice 50,- Kč

 

Řešení protestů klubů:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

STK

Pok.

D/H

I.B-B

50407

Louky

-

Veselá

protest je neopodstatněný - hráč hrál oprávněně, protože dne 28.8.20 mu byla činnost  DK OFS Zlín uvolněna, v opačném případě by nešel dát do ZoU

 

D

KS-DA

80203

Vlachovice

-

Mladcová

protest proti udělení 2 ŽK (ČK) - není k dispozici video či jiný průkazný materiál, proto není možno posoudit oprávněnost udělení karet

 

H

I.A-B

30507

Nedachlebice

-

Bojkovice

protest ČK - video, dořeší DK

 

H

 

STK upřesňuje nařízení o soupiskách:

1.       Za B mužstvo mohou nastoupit nejvýše 2 hráči ze soupisky

naproti tomu

2.       Za sdružené B mužstvo nemůže nastoupit žádný hráče ze soupisky

 

Schválené termínové změny:

 

Pohár

46

Kateřinice

-

Štítná nVl

28.10.20 15:00

I.A-A

20104

Juřinka

-

Vlachovice

So 10:00

I.A-A

20807

Juřinka

-

Vidče

So 10:00

I.A-A

21006

Juřinka

-

Rožnov pR

So 10:00

I.A-B

30502

Nivnice

-

Dolní Němčí

28.10.20 14:00

I.A-B

30607

Kunovice

-

Nivnice

14.11.20 14:00

I.A-B

30904

Zlechov

-

Dolní Němčí

Ne 15:00

I.B-B

50502

Chropyně

-

Louky

28.9.20 15:30

I.B-B

50806

Veselá

-

Mladcová

So ÚZM

I.B-C

60606

Ořechov

-

Tlumačov

Ne ÚZM

I.B-C

60607

Staré Město

-

Velký Ořechov

Ne ÚZM

KP-D

70606

Louky

-

Uh. Brod

1.10. 18:00 obr.poř. UT Lapač

KP-D

70607

Staré Město

-

Baťov

So ÚZD Rybníček

KP-D

70907

Strání

-

Luhačovice

So 12:15

KS-DA

80302

Chropyně-Zlobice

-

Bystřice pH

28.10.20 10:00

KS-DA

80401

V. Karlovice

-

Slušovice

Ne 10:00 V.Karlovice

KS-DB

90601

Morkovice

-

Malenovice

So 10:00 UT

KP-SZ

100602

Kroměříž B

-

Staré Město

Ne 15:00

KP-SZ

101105

Kroměříž B

-

FC Zlín B

4.11.20 16:00

KP-MZ

110602

Kroměříž B

-

Staré Město

Ne 16:45

KP-MZ

111105

Kroměříž B

-

FC Zlín B

4.11.20 17:45

KS-SZA

120201

Bystřice pH

-

V. Karlovice

28.10.20 9:30

KS-SZA

120404