Úřední zprávy Zlínského KFS

 

Úřední zpráva

Datum

ÚZ 5

10. srpna 2018

ÚZ 4

3. srpna 2018

ÚZ 3

27. července 2018

ÚZ 2

20. července 2018

ÚZ 1

13. července 2018

 

Úřední zpráva č. 5 Zlínský KFS – 10. srpna 2018

 

VV: změna sekretáře. TJ Poličná – Václav Vondráček – mobil: 608 448 633, email: fotbalpolicna@seznam.cz

Změna telefonu: FC AJAX Bezměrov – Opluštil Vladimír – 730 592 021

 

STK:

 

Schválené termínové změny:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10701

Baťov

-

Provodov

So 10:00

KS-DA

80404

V. Karlovice

-

Val. Klobouky

Pá 18:00

KS-DA

80505

Kateřinice

-

V. Karlovice

Po 17:00

KS-DB

90106

Nivnice

-

Napajedla

So 13:00

KS-DB

90206

Morkovice

-

Staré Město

So 10:00 Zdounky

KS-DB

90504

Nivnice

-

Morkovice

So 13:00

KS-DB

90703

Nivnice

-

Šumice

So 13:00

KS-DB

90902

Nivnice

-

Bezměrov

So 13:00

KS-DB

91101

Nivnice

-

Újezdec

So 13:00

KS-DB

91207

Nivnice

-

Kněžpole

So 13:00

KS-SZA

120204

Kvasice

-

Vigantice

Ne ÚZŽ

KS-SZA

120403

Kvasice

-

Holešov

Ne ÚZŽ

KS-SZA

120602

Kvasice

-

Bezměrov

Ne ÚZŽ Hulín

KS-SZA

120905

Kvasice

-

Bystřice pH

Ne ÚZŽ Hulín

KS-MZA

130204

Kvasice

-

Vigantice

Ne ÚZŽ

KS-MZA

130403

Kvasice

-

Holešov

Ne ÚZŽ

KS-MZA

130602

Kvasice

-

Bezměrov

Ne ÚZŽ Hulín

KS-MZA

130905

Kvasice

-

Bystřice pH

Ne ÚZŽ Hulín

KS-SZB

140304

Hluk

-

FC Slovácko

Ne 11:15

KS-MZB

150304

Hluk

-

FC Slovácko

Ne 9:30

 

Neschváleno:

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10104

Baťov

-

Boršice

Pá 18:30

KP

10303

Baťov

-

Nevšová

Ne ÚZM

I.B-B

50806

Kostelec u Hol

-

Malenovice

28.9.18 15:30

I.B-C

60607

Březolupy

-

1.FC Slovácko B

28.9.2018 15:30

KS-DA

80903

Kateřinice

-

Lidečko

Pá 13:30

KS-DB

90305

Nivnice

-

Boršice

So 13:00

 

STK provádí kontroly hřišť:

Bezměrov – nově rekonstruované hřiště bez závad; rekonstrukce kabin zasáhne do zahájení soutěží, po tuto dobu jsou k dispozici šatny v místní ZŠ

Morkovice – rekultivace ½ hřiště, hřiště způsobilé k zápasům bez výhrad

 

DK:

Mikula Jiří – 94020668 – TJ Buchlovice – ZČN na 1 SU od 5.8.2018, poplatek 300,- Kč

§ 43/1 DŘ – narušení řádného průběhu hry

Jenček Aleš  - 830408886 – FK Lužkovice  poplatek 200,- Kč

§ 41 DŘ – žádosti se nevyhovuje

 

Komise rozhodčích:

Dne 3. srpna 2018 se uskutečnil letní seminář rozhodčích. Přítomní rozhodčí plnili testy z PF a FIFA test. Rozhodčí, kteří nesplnili testy, se zúčastní náhradního semináře dne 31. srpna 2018 od 16:00 hodin na Zl KFS. Semináře se zúčastní rozhodčí, kteří byli omluveni, a dále ti rozhodčí, kteří mají opravný termín. Pokud R nemají splněné testy z PF nebo FIFA testy, nebudou prozatím nominováni jako HR v mistrovských utkáních mužů.

Seminář DFA ZL KFS se bude konat 9.8.2018 ve Zlíně, Hradská 854 v 16:00 hod.

 

Úřední zpráva č. 4 Zlínský KFS – 3. srpna 2018

 

STK:

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10203

Bystřice pH

-

Morkovice

10.11.18 14:00

I.A-A

20404

Vidče

-

Val. Klobouky

So 16:00

I.A-B

30407

V. Otrokovice B

-

Osvětimany

Ne ÚZM

I.B-A

40105

Prlov

-

Val. Polanka

So ÚZM

KP-D

70204

Baťov

-

Bojkovice

So 10:00

KP-SZ

100000

Rožnov pR

 

 

vše So 11:15

KP-SZ

100702

Zlín B

-

Slavičín

4.10.18 16:00

KP-SZ

101103

V. Otrokovice

-

Uh. Brod

Ne ÚZŽ

KP-MZ

110000

Rožnov pR

 

 

vše So 9:30

KP-MZ

110702

Zlín B

-

Slavičín

4.10.18 17:45

KP-MZ

111103

V. Otrokovice

-

Uh. Brod

Ne ÚZŽ

KS-SZB

140202

1.FC Slovácko

-

Napajedla

Ne ÚZŽ

KS-SZB

140504

1.FC Slovácko

-

Koryčany

Ne ÚZŽ

KS-SZB

140703

1.FC Slovácko

-

FA Zlechov

Ne ÚZŽ

KS-MZB

150202

1.FC Slovácko

-

Napajedla

Ne ÚZŽ

KS-MZB

150504

1.FC Slovácko

-

Koryčany

Ne ÚZŽ

KS-MZB

150703

1.FC Slovácko

-

FA Zlechov

Ne ÚZŽ

KS-SPA

160000

Holešov

 

 

vše Po 17:00

 

Neschváleno:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

důvod

KP

10701

Baťov

-

Provodov

Pá 18:30

zamítnuto

I.A-B

30402

Kunovice

-

Ořechov

So ÚZM

zamítnuto

KP

10104

Baťov

-

Boršice

Pá 18:30

nutný souhlas

I.B-B

50806

Kostelec u Hol

-

Malenovice

28.9.18 15:30

nutný souhlas

KS-DA

80404

V. Karlovice

-

Val. Klobouky

Pá 18:00

nutný souhlas

 

Úřední zpráva č. 3 Zlínský KFS – 27. července 2018

 

STK:

 

STK upozorňuje oddíly na včasné zadání soupisek do IS – 3 dny před zahájením soutěží (není třeba zasílat) a dále nebude tolerovat omluvy zraněného hráče ze soupisky, který se zranil před zahájením podzimní či jarní části soutěže. Zraněného hráče na soupisku neuvádějte.

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

KP

10107

Brumov

-

Juřinka

Ne 10:00

KP

10303

Baťov

-

Nevšová

So 10:00

KP

10704

Brumov

-

Holešov

Ne 10:00

KP

11006

Baťov

-

Brumov

Pá 18:30

I.A-A

20401

Brumov B

-

Val. Příkazy

So ÚZM

I.A-B

30105

Bojkovice

-

Kunovice

So ÚZM

I.A-B

30503

Bojkovice

-

Dolní Němčí

So ÚZM

I.A-B

30702

Bojkovice

-

Osvětimany

So ÚZM

I.A-B

31007

Bojkovice

-

Nivnice

So ÚZM

I.A-B

31206

Bojkovice

-

Ořechov

So ÚZM

I.B-C

60302

Březolupy

-

Ludkovice

Ne 10:15

KP-D

70105

Bojkovice

-

Slavičín

So ÚZD

KP-D

70106

Strání

-

Louky

Ne 10:30

KP-D

70206

Hulín

-

Štítná nVl

So 10:00

KP-D

70305

Strání

-

Baťov

So 16:30

KP-D

70405

Hulín

-

Bojkovice

So ÚZD Kvasice

KP-D

70503

Bojkovice

-

Rožnov pR

So ÚZD

KP-D

70504

Strání

-

Hulín

So 16:00

KP-D

70604

Hulín

-

Brumov

So 10:00

KP-D

70702

Bojkovice

-

Štítná nVl

So ÚZD

KP-D

70803

Hulín

-

Louky

So ÚZD Kvasice

KP-D

70902

Strání

-

Uh. Brod

So ÚZM

KP-D

71002

Hulín

-

Baťov

So 10:00

KP-D

71007

Bojkovice

-

Strání

So ÚZD

KP-D

71101

Strání

-

Mladcová

So ÚZM

KP-D

71206

Bojkovice

-

Kunovice

So ÚZD

KP-D

71207

Strání

-

Brumov

So ÚZM

KP-D

71307

Hulín

-

Rožnov pR

So ÚZD Kvasice

KS-DA

80000

Kelč

 

 

vše Ne 3h před ÚZM

KS-DA

80304

Dolní Bečva

-

V. Karlovice

28.9.2018 16:30

KS-DA

80601

Vizovice

-

Vlachovice

Ne ÚZD Újezd

KS-DA

81201

Vizovice

-

Kelč

So ÚZD Újezd

KP-SZ

100000

Bojkovice

 

 

vše So ÚZŽ

KP-MZ

110000

Bojkovice

 

 

vše So ÚZŽ

KS-SPA

160000

Morkovice

 

 

vše So 10:00

 

Neschváleno:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

důvod

KP

10104

Baťov

-

Boršice

Pá 18:30

nutný souhlas

KP

10203

Bystřice pH

-

Morkovice

10.11.18 14:00

nutný souhlas

KP

10701

Baťov

-

Provodov

Pá 18:30

nutný souhlas

I.A-B

30402

Kunovice

-

Ořechov

So ÚZM

nutný souhlas

I.B-B

50806

Kostelec u Hol

-

Malenovice

28.9.18 15:30

nutný souhlas

 

Úřední zpráva č. 2 Zlínský KFS – 20. července 2018

 

STK:

 

Změna losovacích čísel u KS-PA: 4 Morkovice, 5 Kroměříž B

 

Schválené termínové změny:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

Pohár

3

Ludkovice

-

Kunovice

Ne 17:30 Kunovice

Pohár

12

Buchlovice

-

Žalkovice

So 17:00

KP

10205

Hluk

-

Baťov

So ÚZM

KP

10502

Baťov

-

Skaštice

Pá 18:30

KP

10807

Baťov

-

Vel. Karlovice

Pá 18:30

KP

11205

Baťov

-

Luhačovice

Pá 18:30

I.A-A

20000

Val. Meziříčí B

 

 

vše Ne 14:30

I.A-A

20305

Val. Klobouky

-

Nedašov

Ne ÚZM obr.poř. Nedašov

I.A-B

30206

Kvasice

-

Osvětimany

Ne 10:15

I.A-B

30603

Koryčany

-

Ořechov

So ÚZM

I.A-B

30904

Ořechov

-

V. Otrokovice B

So 10:00

I.B-A

40101

Slavičín B

-

Ratiboř

So ÚZM

I.B-A

40205

Horní Lideč

-

Choryně

Ne 16:30

I.B-A

40505

Franc. Lhota

-

Horní Lideč

So ÚZM

I.B-A

41003

Slavičín B

-

Val. Polanka

So ÚZM

I.B-B

50304

Veselá

-

Příluky

So ÚZM

I.B-B

50405

Admira Hulín

-

Veselá

So 16:00

I.B-C

60405

Březnice

-

Nedakonice

So ÚZM

KP-D

70104

Uh. Brod

-

Baťov

Ne 10:00 UT Lapač

KP-D

70205

Hluk

-

Uh. Brod

12.9.18 17:00

KP-D

70207

Rožnov pR

-

V. Otrokovice

Ne 10:00 Horní Bečva

KP-D

70406

Rožnov pR

-

Uh. Brod

Ne 10:00 Horní Bečva

KP-D

70605

Rožnov pR

-

Strání

Ne 10:00 Horní Bečva

KP-D

70804

Rožnov pR

-

Kunovice

Ne 10:00 Horní Bečva

KP-D

71205

Uh. Brod

-

Louky

Ne 10:00 UT Lapač

KS-DA

80000

Kateřinice

 

 

vše So 13:30

KS-DA

80201

Vizovice

-

Holešov

29.8.18 17:00

KS-DA

80805

Luhačovice

-

Kateřinice

Ne 13:30

KS-DB

90603

Koryčany

-

Tlumačov

So ÚZD

KP-SZ

101102

Slušovice

-

Zlín B

So ÚZŽ

KP-MZ

111102

Slušovice

-

Zlín B

So ÚZŽ

KS-SZA

120102

Chropyně

-

Kvasice

So ÚZŽ Kojetín

KS-SZA

120301

Chropyně

-

Luhačovice

So ÚZŽ Kojetín

KS-SZA

120401

Luhačovice

-

Bezměrov

Ne ÚZŽ

KS-SZA

120803

Chropyně

-

Bezměrov

So ÚZŽ Kojetín

KS-MZA

130102

Chropyně

-

Kvasice

So ÚZŽ Kojetín

KS-MZA

130301

Chropyně

-

Luhačovice

So ÚZŽ Kojetín

KS-MZA

130401

Luhačovice

-

Bezměrov

Ne ÚZŽ

KS-MZA

130803

Chropyně

-

Bezměrov

So ÚZŽ Kojetín

KS-SPA

160022

Chropyně

-

Morkovice

Po 17:00

KS-SPA

160031

Baťov

-

Bystřice p.H.

Po 17:00

 

Neschváleno:

 

soutěž

č.u.

domácí

 

hosté

termín

důvod

D/H

KP

10104

Baťov

-

Boršice

Pá 18:30

nutný souhlas

D

KP

10203

Bystřice pH

-

Morkovice

Pá 17:00

nutný souhlas

H

KP

10303

Baťov

-

Nevšová

Pá 18:30

nutný souhlas

D

KP

10701

Baťov

-

Provodov

Pá 18:30

nutný souhlas

D

KP

11006

Baťov

-

Brumov

Pá 18:30

nutný souhlas

D

I.B-B

50806

Kostelec u Hol

-

Malenovice

28.9.18 15:30

nutný souhlas

D

KS-DB

90503

Prakšice

-

Dolní Němčí

Ne ÚZM

změna ne Ne ÚZM

D

KS-DB

90702

Prakšice

-

Staré Město

Ne ÚZM

změna ne Ne ÚZM

D

 

Úřední zpráva č. 1 Zlínský KFS – 5. července 2018

 

Losovací aktiv Zl KFS se konal v úterý 3. července 2018 v 16:00 hodin na hotelu Moskva ve Zlíně. S výsledky se můžete seznámit na uvedených odkazech:

 

Termínová listina 2018-19 pro podzimní část http://zlinskykfs.webz.cz/FormularSTK/Termin.pdf

 

Losovací čísla http://zlinskykfs.webz.cz/FormularSTK/Los.pdf

 

Pohár Zlínského KFS http://new.kfszlin.cz/index.php/muzi/pohar-hejtmana-zlinskeho-kraje

 

STK:

Stručné pokyny pro nový soutěžní ročník

 

1.       soupisky, jen mužstva, které mají Béčka dát do IS dle SŘ nejpozději 3 dny před prvním zápasem

2.       hlášenky v IS 21 dnů před zahájením soutěží (zdarma) – podobně jako změny (rozdíl od ŘK-M)

3.       změny utkání jen na IS

4.       hokejové – opakované střídání u dorostu - nebude limitováno, v případě zneužívání bude nařízeno omezení (např. od 70. min pouze 3)

5.       Seznamy hráčů sdružených klubů (u „B“ mužstev pouze soupisky)

6.       Žluté karty – podnět p.Baďury člena FAČRu – odvolací komise zrušila článek v RS Zl KFS pro SR 2017/18 – poplatky za ŽK. HK a STK nepostihovala žádný oddíl za počet ŽK. Od nového SR musí být trestán za ŽK hráč, a to buď zastavením činnosti na 1 SU za 4 ŽK, nebo 2 SU za 8 ŽK obdobně jako v 1. lize, nebo může být udělen peněžní trest. Každý trest za udělení 4, 8, 12 ŽK musí být projednán v DK, tzn. že v soutěžích mužů za 4 ŽK poplatek 200,- Kč + poplatek za projednání v DK – KP 300,- Kč, ostatní soutěže 200,- Kč. U dorostu pak 100,- Kč, u žáků se za počet ŽK netrestá.

7.       V krajských soutěžích mužů musí mít mužstva hlavního trenéra minimálně s platnou licencí B

8.       schválení hřišť nováčků dle individuálních dohod o termínech návštěv