140000 KS-SŽB                     Rozhodčí
  XI.kolo   4.4.20 9:30   nový termín výsledek penalty  
141101 FA Zlechov - Strání So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141102 Mařatice - Hluk So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141103 FC Slovácko dívky - Napajedla So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141104 Morkovice - Dolní Němčí Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XII.kolo   11.4.20 9:30                  
141201 Strání - Morkovice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141202 Dolní Němčí - FC Slovácko dívky Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141203 Napajedla - Mařatice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141204 Hluk - FA Zlechov So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XIII.kolo   18.4.20 9:30                  
141301 Hluk - Strání So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141302 FA Zlechov - Napajedla So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141303 Mařatice - Dolní Němčí So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141304 FC Slovácko dívky - Morkovice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XIV.kolo   25.4.20 9:30                  
141401 Strání - FC Slovácko dívky Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141402 Morkovice - Mařatice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141403 Dolní Němčí - FA Zlechov Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141404 Napajedla - Hluk So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  nadstavba                      
  XV.kolo   2.5.20 9:30                  
141501 Napajedla - Strání So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141502 Dolní Němčí - Hluk Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141503 Morkovice - FA Zlechov Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141504 FC Slovácko dívky - Mařatice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XVI.kolo   9.5.20 9:30                  
141601 Strání - Mařatice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141602 FA Zlechov - FC Slovácko dívky So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141603 Hluk - Morkovice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141604 Napajedla - Dolní Němčí So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XVII.kolo   9.5.20 9:30                  
141701 Dolní Němčí - Strání Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141702 Morkovice - Napajedla Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141703 FC Slovácko dívky - Hluk So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141704 Mařatice - FA Zlechov So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XVIII.kolo   23.5.20 9:30                  
141801 Strání - FA Zlechov Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141802 Hluk - Mařatice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141803 Napajedla - FC Slovácko dívky So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141804 Dolní Němčí - Morkovice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XIX.kolo   30.5.20 9:30                  
141901 Morkovice - Strání Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
141902 FC Slovácko dívky - Dolní Němčí So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141903 Mařatice - Napajedla So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
141904 FA Zlechov - Hluk So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XX.kolo   6.6.20 9:30                  
142001 Strání - Hluk Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
142002 Napajedla - FA Zlechov So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
142003 Dolní Němčí - Mařatice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
142004 Morkovice - FC Slovácko dívky Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XXI.kolo   13.6.20 9:30                  
142101 FC Slovácko dívky - Strání So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
142102 Mařatice - Morkovice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
142103 FA Zlechov - Dolní Němčí So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
142104 Hluk - Napajedla So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0