150000 KS-MŽB                     Rozhodčí
  XI.kolo   4.4.20 11:15 původní termín nový termín výsledek penalty  
151101 FA Zlechov - Strání So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151102 Mařatice - Hluk So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151103 FC Slovácko dívky - Napajedla So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151104 Morkovice - Dolní Němčí Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XII.kolo   11.4.20 11:15                  
151201 Strání - Morkovice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151202 Dolní Němčí - FC Slovácko dívky Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151203 Napajedla - Mařatice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151204 Hluk - FA Zlechov So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XIII.kolo   18.4.20 11:15                  
151301 Hluk - Strání So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151302 FA Zlechov - Napajedla So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151303 Mařatice - Dolní Němčí So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151304 FC Slovácko dívky - Morkovice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XIV.kolo   25.4.20 11:15                  
151401 Strání - FC Slovácko dívky Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151402 Morkovice - Mařatice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151403 Dolní Němčí - FA Zlechov Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151404 Napajedla - Hluk So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  nadstavba                      
  XV.kolo   2.5.20 11:15                  
151501 Napajedla - Strání So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151502 Dolní Němčí - Hluk Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151503 Morkovice - FA Zlechov Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151504 FC Slovácko dívky - Mařatice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XVI.kolo   9.5.20 11:15                  
151601 Strání - Mařatice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151602 FA Zlechov - FC Slovácko dívky So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151603 Hluk - Morkovice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151604 Napajedla - Dolní Němčí So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XVII.kolo   16.5.20 11:15                  
151701 Dolní Němčí - Strání Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151702 Morkovice - Napajedla Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151703 FC Slovácko dívky - Hluk So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151704 Mařatice - FA Zlechov So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XVIII.kolo   23.5.20 11:15                  
151801 Strání - FA Zlechov Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151802 Hluk - Mařatice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151803 Napajedla - FC Slovácko dívky So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151804 Dolní Němčí - Morkovice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XIX.kolo   30.5.20 11:15                  
151901 Morkovice - Strání Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
151902 FC Slovácko dívky - Dolní Němčí So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151903 Mařatice - Napajedla So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
151904 FA Zlechov - Hluk So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XX.kolo   6.6.20 11:15                  
152001 Strání - Hluk Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
152002 Napajedla - FA Zlechov So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
152003 Dolní Němčí - Mařatice Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
152004 Morkovice - FC Slovácko dívky Ne ÚZŽ Ne ÚZŽ 0 0 0 0 0
  XXI.kolo   13.6.20 11:15                  
152101 FC Slovácko dívky - Strání So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
152102 Mařatice - Morkovice So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
152103 FA Zlechov - Dolní Němčí So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0
152104 Hluk - Napajedla So ÚZŽ So ÚZŽ 0 0 0 0 0