70000 KP-D   podzim                 Rozhodčí
  I.kolo   8.11.20 11:00 původní termín nový termín výsledek penalty  
70101 Holešov - Kunovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70102 Louky - Slavičín So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70103 Staré Město - Luhačovice So ÚZD So ÚZD 0 0 0 0 0
70104 Baťov - Strání So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70105 Uh. Brod - Bojkovice Ne 10:00 Ne 10:00 UT Lapač 0 0 0 0 0
70106 Brumov-Val.Klobouky - SK Zlín-Lužkovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70107 Rožnov pR - V. Otrokovice Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
  II.kolo   16.8.20 14:30                  
70201 Kunovice - V. Otrokovice So 10:00 So 10:00 1 : 3     KATRŇÁK Milan
70202 SK Zlín-Lužkovice - Rožnov pR So 10:00 So 10:00 Lužkovice 1 : 0     PAVLICA Jiří
70203 Bojkovice - Brumov-Val.Klobouky Ne ÚZD So 14:00 5 : 2     RODINA Robert
70204 Strání - Uh. Brod So 10:00 So 10:00 2 : 2 7 : 6 TUREČEK Tomáš
70205 Luhačovice - Baťov So 3h před ÚZM So 10:00 0 : 4     DOLEŽAL Radim
70206 Slavičín - Staré Město So 10:00 So 10:00 2 : 3     ZPĚVÁK Petr
70207 Holešov - Louky So 10:00 So 10:00 2 : 2 8 : 7 KONEČNÝ Bronislav
  III.kolo   23.8.20 14:00                  
70301 Louky - Kunovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70302 Staré Město - Holešov So ÚZD So ÚZD 0 0 0 0 0
70303 Baťov - Slavičín So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70304 Uh. Brod - Luhačovice Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70305 Brumov-Val.Klobouky - Strání So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70306 Rožnov pR - Bojkovice Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70307 V. Otrokovice - SK Zlín-Lužkovice Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
  IV.kolo   30.8.20 14:00                  
70401 Kunovice - SK Zlín-Lužkovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70402 Bojkovice - V. Otrokovice Ne ÚZD So 14:00 0 0 0 0 0
70403 Strání - Rožnov pR So 10:00 So 13:30 0 0 0 0 0
70404 Luhačovice - Brumov-Val.Klobouky So 3h před ÚZM So 3h před ÚZM 0 0 0 0 0
70405 Slavičín - Uh. Brod So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70406 Holešov - Baťov So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70407 Louky - Staré Město So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
  V.kolo   6.9.20 13:30                  
70501 Staré Město - Kunovice So ÚZD Ne 10:00 0 0 0 0 0
70502 Baťov - Louky So 10:00 Ne 13:00 0 0 0 0 0
70503 Uh. Brod - Holešov Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70504 Brumov-Val.Klobouky - Slavičín So 10:00 So 13:00 Val.Klobouky 0 0 0 0 0
70505 Rožnov pR - Luhačovice Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70506 V. Otrokovice - Strání Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70507 SK Zlín-Lužkovice - Bojkovice So 10:00 So 13:30 0 0 0 0 0
  VI.kolo   13.9.20 13:30                  
70601 Kunovice - Bojkovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70602 Strání - SK Zlín-Lužkovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70603 Luhačovice - V. Otrokovice So 3h před ÚZM So 3h před ÚZM 0 0 0 0 0
70604 Slavičín - Rožnov pR So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70605 Holešov - Brumov-Val.Klobouky So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70606 Louky - Uh. Brod So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70607 Staré Město - Baťov So ÚZD So ÚZD 0 0 0 0 0
  VII.kolo   20.9.20 13:00                  
70701 Baťov - Kunovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70702 Uh. Brod - Staré Město Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70703 Brumov-Val.Klobouky - Louky So 10:00 So 12:30 Val.Klobouky 0 0 0 0 0
70704 Rožnov pR - Holešov Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70705 V. Otrokovice - Slavičín Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70706 SK Zlín-Lužkovice - Luhačovice So 10:00 Pá 17:30 0 0 0 0 0
70707 Bojkovice - Strání Ne ÚZD Ne ÚZD 0 0 0 0 0
  VIII.kolo   27.9.20 13:00                  
70801 Kunovice - Strání So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70802 Luhačovice - Bojkovice So 3h před ÚZM So 3h před ÚZM 0 0 0 0 0
70803 Slavičín - SK Zlín-Lužkovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70804 Holešov - V. Otrokovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70805 Louky - Rožnov pR So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
70806 Staré Město - Brumov-Val.Klobouky So ÚZD So ÚZD 0 0 0 0 0
70807 Baťov - Uh. Brod So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
  IX.kolo   4.10.20 12:30                  
70901 Uh. Brod - Kunovice Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70902 Brumov-Val.Klobouky - Baťov So 10:00 So 12:00 Val.Klobouky 0 0 0 0 0
70903 Rožnov pR - Staré Město Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70904 V. Otrokovice - Louky Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
70905 SK Zlín-Lužkovice - Holešov So 10:00 So 10:00 Lužkovice 0 0 0 0 0
70906 Bojkovice - Slavičín Ne ÚZD Ne 12:00 0 0 0 0 0
70907 Strání - Luhačovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
  X.kolo   11.10.20 12:30                  
71001 Kunovice - Luhačovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71002 Slavičín - Strání So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71003 Holešov - Bojkovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71004 Louky - SK Zlín-Lužkovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71005 Staré Město - V. Otrokovice So ÚZD So ÚZD 0 0 0 0 0
71006 Baťov - Rožnov pR So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71007 Uh. Brod - Brumov-Val.Klobouky Ne 10:00 Ne 10:00 UT Lapač 0 0 0 0 0
  XI.kolo   18.10.20 12:00                  
71101 Brumov-Val.Klobouky - Kunovice So 10:00 So 11:30 Val.Klobouky 0 0 0 0 0
71102 Rožnov pR - Uh. Brod Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
71103 V. Otrokovice - Baťov Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
71104 SK Zlín-Lužkovice - Staré Město So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71105 Bojkovice - Louky Ne ÚZD So 12:00 0 0 0 0 0
71106 Strání - Holešov So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71107 Luhačovice - Slavičín So 3h před ÚZM So 3h před ÚZM 0 0 0 0 0
  XII.kolo   25.10.20 12:00                  
71201 Kunovice - Slavičín So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71202 Holešov - Luhačovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71203 Louky - Strání So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71204 Staré Město - Bojkovice So ÚZD So ÚZD 0 0 0 0 0
71205 Baťov - SK Zlín-Lužkovice So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71206 Uh. Brod - V. Otrokovice Ne 10:00 Ne 10:00 UT Lapač 0 0 0 0 0
71207 Brumov-Val.Klobouky - Rožnov pR So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
  XIII.kolo   1.11.20 11:00                  
71301 Rožnov pR - Kunovice Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
71302 V. Otrokovice - Brumov-Val.Klobouky Ne 10:00 Ne 10:00 0 0 0 0 0
71303 SK Zlín-Lužkovice - Uh. Brod So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71304 Bojkovice - Baťov Ne ÚZD Ne ÚZD 0 0 0 0 0
71305 Strání - Staré Město So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0
71306 Luhačovice - Louky So 3h před ÚZM So 3h před ÚZM 0 0 0 0 0
71307 Slavičín - Holešov So 10:00 So 10:00 0 0 0 0 0