60000 I.B-C   podzim                 Rozhodčí SD Asistent 1 SD Asistent 2 SD Delegát
  I.kolo   8.11.20 13:30 původní termín nový termín výsledek penalty              
60101 Topolná - Zdounky vše venku Ne ÚZM obr.poř. Zdounky 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60102 Ořechov - Vlčnov So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60103 Staré Město - Jankovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60104 Velký Ořechov - Uh. Ostroh Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60105 Tlumačov - Malenovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60106 FC Slovácko C - Slavkov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60107 Morkovice B - O. N. Ves Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  II.kolo   16.8.20 17:00                              
60201 Zdounky - O. N. Ves Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     KATRŇÁK Milan 0 ZELINKA Jiří (N) 0 KREISL Marek (N) 0 0
60202 Slavkov - Morkovice B So ÚZM So ÚZM 4 : 0     TUREČEK Tomáš 0 DOSTÁLEK Josef 0 ZPĚVÁK Petr 0 VALŮŠEK Josef
60203 Malenovice - FC Slovácko C Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 2     KONEČNÝ Bronislav 0 GISTR Zdeněk (N) 0 PAŠKA Lukáš (N) 0 0
60204 Uh. Ostroh - Tlumačov Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 1 5 : 4 DOSTÁLEK Josef 0 MARTINÁK Jan 0 DURNA Miroslav (N) 0 0
60205 Jankovice - Velký Ořechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 2     AMBROZ Zdeněk 0 SILNÝ Václav (N) 0 POLCER Petr (N) 0 0
60206 Vlčnov - Staré Město Ne ÚZM 28.10.20 14:30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60207 Topolná - Ořechov vše venku Ne ÚZM Ořechov 1 : 3     TOMAN Stanislav 0 ANDRÝSEK Zdeněk (N) 0 BŘEZINA Karel (N) 0 0
  III.kolo   23.8.20 16:30                              
60301 Ořechov - Zdounky So ÚZM So ÚZM 2 : 1     VESELÝ Michal 0 DOSTÁLEK Josef 0 TOMAN Stanislav 0 VRBA Jaroslav
60302 Staré Město - Topolná So ÚZM So ÚZM 6 : 0     HRUBÝ Jaroslav 0 ŠTULÍŘ Michal 0 VLČEK Pavel (N) 0 0
60303 Velký Ořechov - Vlčnov Ne ÚZM Ne ÚZM 4 : 2     VEČEŘA David 0 ŠMEJKAL Filip 0 POLCER Petr (N) 0 BRTNÍČEK Miloslav
60304 Tlumačov - Jankovice Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 3     BRŠLICA Pavel 0 HRIC Michal (N) 0 SILNÝ Václav (N) 0 0
60305 FC Slovácko C - Uh. Ostroh Ne ÚZM Ne ÚZM 5 : 0     JÍLKOVÁ Karolína 0 MISKOVIČ Petr (N) 0 STUDNIČKA Radim (N) 0 VOLEK Stanislav
60306 Morkovice B - Malenovice Ne ÚZM Ne ÚZM 3 : 3 3 : 4 KATRŇÁK Milan 0 BLAŠKO Vladimír (N) 0 ŘIHÁČEK Adam (N) 0 0
60307 O. N. Ves - Slavkov So ÚZM So ÚZM 0 : 1     MĚŠŤÁNEK Bronislav 0 HORVÁTH Antonín 0 ZPĚVÁK Petr 0 0
  IV.kolo   30.8.20 16:30                              
60401 Zdounky - Slavkov Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     TOMAN Stanislav 0 ZELINKA Jiří (N) 0 MANČÍK Miroslav (N) 0 0
60402 Malenovice - O. N. Ves Ne ÚZM Ne ÚZM 5 : 1     NUC Jiří 0 EICHNER David 0 SKLENAŘÍK Michal 0 0
60403 Uh. Ostroh - Morkovice B Ne ÚZM Ne ÚZM 4 : 0     TUREČEK Tomáš 0 POLÁŠEK Tomáš 0 DURNA Miroslav (N) 0 0
60404 Jankovice - FC Slovácko C Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 1 3 : 4 KATRŇÁK Milan 0 SILNÝ Václav (N) 0 HANÁČEK Tomáš (N) 0 0
60405 Vlčnov - Tlumačov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 2     VLK Ondřej 0 JÍLKOVÁ Karolína 0 KONÍČEK Josef (N) 0 0
60406 Topolná - Velký Ořechov vše venku Ne ÚZM obr.poř. Vel.Ořechov 8 : 2     RODINA Robert 0 ŠOŠOLÍK Michal 0 POLCER Petr (N) 0 PROKOP Jan
60407 Ořechov - Staré Město So ÚZM So ÚZM 3 : 1     VEČEŘA David 0 ŠTIPČÁK Martin 0 ANDRÝSEK Zdeněk (N) 0 DANĚK Roman
  V.kolo   6.9.20 16:00                              
60501 Staré Město - Zdounky So ÚZM So ÚZM 2 : 2 3 : 4 DOBIÁŠ Adam 0 VEČEŘA David 0 JÍLKOVÁ Karolína 0 VLČNOVSKÝ Zbyněk
60502 Velký Ořechov - Ořechov Ne ÚZM Ne ÚZM 4 : 5     POLAŠTÍK Josef 0 RUMAN Josef 0 UHLÍŘOVÁ Marie 0 0
60503 Tlumačov - Topolná Ne ÚZM Ne ÚZM 2 : 1     NUC Jiří 0 POSPÍŠIL Štěpán 0 HRIC Michal (N) 0 0
60504 FC Slovácko C - Vlčnov Ne ÚZM Ne ÚZM 1 : 1 6 : 5 POLÁŠEK Tomáš 0 DOLEŽAL Radim 0 DOSTÁLEK Josef 0 0
60505 Morkovice B - Jankovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 : 0 5 : 4 TUREČEK Tomáš 0 TOMAN Stanislav 0 KATRŇÁK Milan 0 DANĚK Roman
60506 O. N. Ves - Uh. Ostroh So ÚZM So ÚZM 3 : 1     RODINA Robert 0 DOSTÁLEK Josef 0 POLÁŠEK Tomáš 0 HUBÁL Lukáš
60507 Slavkov - Malenovice So ÚZM Ne ÚZM 1 : 2     ZÁMORSKÝ Jan 0 ŠTIPČÁK Martin 0 MANČÍK Miroslav (N) 0 0
  VI.kolo   13.9.20 16:00                              
60601 Zdounky - Malenovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60602 Uh. Ostroh - Slavkov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60603 Jankovice - O. N. Ves Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60604 Vlčnov - Morkovice B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60605 Topolná - FC Slovácko C vše venku Ne ÚZM obr.poř. Slovácko C 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60606 Ořechov - Tlumačov So ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60607 Staré Město - Velký Ořechov So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  VII.kolo   20.9.20 15:30                              
60701 Velký Ořechov - Zdounky Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60702 Tlumačov - Staré Město Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60703 FC Slovácko C - Ořechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60704 Morkovice B - Topolná Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60705 O. N. Ves - Vlčnov So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60706 Slavkov - Jankovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60707 Malenovice - Uh. Ostroh Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  VIII.kolo   27.9.20 15:30                              
60801 Zdounky - Uh. Ostroh Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60802 Jankovice - Malenovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60803 Vlčnov - Slavkov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60804 Topolná - O. N. Ves vše venku So ÚZM obr.poř. O.N.Ves 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60805 Ořechov - Morkovice B So ÚZM So 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60806 Staré Město - FC Slovácko C So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60807 Velký Ořechov - Tlumačov Ne ÚZM Ne 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  IX.kolo   4.10.20 15:00                              
60901 Tlumačov - Zdounky Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60902 FC Slovácko C - Velký Ořechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60903 Morkovice B - Staré Město Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60904 O. N. Ves - Ořechov So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60905 Slavkov - Topolná So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60906 Malenovice - Vlčnov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60907 Uh. Ostroh - Jankovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  X.kolo   11.10.20 15:00                              
61001 Zdounky - Jankovice Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61002 Vlčnov - Uh. Ostroh Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61003 Topolná - Malenovice vše venku Ne ÚZM obr.poř. Malenovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61004 Ořechov - Slavkov So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61005 Staré Město - O. N. Ves So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61006 Velký Ořechov - Morkovice B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61007 Tlumačov - FC Slovácko C Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XI.kolo   18.10.20 14:30                              
61101 FC Slovácko C - Zdounky Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61102 Morkovice B - Tlumačov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61103 O. N. Ves - Velký Ořechov So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61104 Slavkov - Staré Město So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61105 Malenovice - Ořechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61106 Uh. Ostroh - Topolná Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61107 Jankovice - Vlčnov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XII.kolo   25.10.20 14:30                              
61201 Zdounky - Vlčnov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61202 Topolná - Jankovice vše venku Ne ÚZM obr.poř. Jankovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61203 Ořechov - Uh. Ostroh So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61204 Staré Město - Malenovice So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61205 Velký Ořechov - Slavkov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61206 Tlumačov - O. N. Ves Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61207 FC Slovácko C - Morkovice B Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  XIII.kolo   1.11.20 13:30                              
61301 Morkovice B - Zdounky Ne ÚZM Ne ÚZM UT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61302 O. N. Ves - FC Slovácko C So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61303 Slavkov - Tlumačov So ÚZM So ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61304 Malenovice - Velký Ořechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61305 Uh. Ostroh - Staré Město Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61306 Jankovice - Ořechov Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61307 Vlčnov - Topolná Ne ÚZM Ne ÚZM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0